» NEREDEYİM?

Hayatımızı ilgilendiren her konu ile ilgili fikirlerin ve görüşlerin paylaşıldığı bir ortamdasınız.

Yapmaya çalıştığımız şey; bahse değer konular hakkında daha fazla kişinin düşünmesini ve kendi görüşünü oluşturmasına katkıda bulunmak.» TAKİP ETMEK İÇİN

Anafikir.com’da üretilen içerikleri daha kolay takip edebilmeniz için size çeşitli araçlar sunduk.

Bu seçeneklere ulaşmak için tıklayın.» SEÇME AKILLAR

"Attention is the limited resource on the internet - not disk capacity, processor speed or bandwidth."— Mills Davis» FAYDALI KAYNAKLAR

Düşüncelerinizi besleyebileceğiniz çeşitli siteler seçtik. Buradakilerden farklı bakış açılarıyla olaylara bakanların düşündükleri de gözatmaya değer.


Kırmızı başlıklı kız

Kurt, Zincirlikuyu - Beşiktaş arasındaki yol çalışmaları yüzünden masala geç kalmış. Bu süre zarfında yol kenarlarında çakmak şarjı satan elemanların günde 400-500 milyon kazandığını öğrenmiş. Bunun üzerine masal oyunculugunu bırakmaya karar vermiş ve kariyerine Zincirlikuyu-Besiktaş ve yol çalışmalarının araçları yavaşlattıgı bi çok noktada devam etmiş.

Parayı kırmış ve sonra Beşiktaş belediye başkanı olmuş. Sonraki seçimlerde milletvekilliğine adaylıgını koymuş ve kazanmış. Her ne kadar “Kardeşim manyak mısınız bu insan bile değil kurt yahu”, “Arkadaşlar yapmayın etmeyin bu kurt hüküm giymiş bir suçludur” yorumları kulaktan kulaga dolassa da kurt ileride ülkeye Mit müştesarı, başbakan, cumhurbaskanı olmuş. Herkes onun kurt oldugunu unutmuş. Gerçi etrafı da hemcinsleri ile doluymuş ama onlar maske kullanıyorlarmış.
1 Yorum — “Kırmızı başlıklı kız”

Yorum yap, fikrini paylaş

Ana Sayfa  | Hakkımızda  | Takip Seçenekleri  | Reklam  | İletişim 

© 2007 Anafikir.comSelim Yörük
Sitede bulunan materyallerin tüm sorumlulukları yazarlarına aittir. Tüm Hakları Saklıdır. Kaynak belirtilmeden alıntı yapılamaz.