» NEREDEYİM?

Hayatımızı ilgilendiren her konu ile ilgili fikirlerin ve görüşlerin paylaşıldığı bir ortamdasınız.

Yapmaya çalıştığımız şey; bahse değer konular hakkında daha fazla kişinin düşünmesini ve kendi görüşünü oluşturmasına katkıda bulunmak.» TAKİP ETMEK İÇİN

Anafikir.com’da üretilen içerikleri daha kolay takip edebilmeniz için size çeşitli araçlar sunduk.

Bu seçeneklere ulaşmak için tıklayın.» SEÇME AKILLAR

"Attention is the limited resource on the internet - not disk capacity, processor speed or bandwidth."— Mills Davis» FAYDALI KAYNAKLAR

Düşüncelerinizi besleyebileceğiniz çeşitli siteler seçtik. Buradakilerden farklı bakış açılarıyla olaylara bakanların düşündükleri de gözatmaya değer.


Mike Tyson vs Lennox Lewis (2002)

Yedigi onca yumruga ragmen dakikalarca ayakta durmayı başaran, fakat rakibinin iyi defansına karşılık veremeyen, düştügü zor durumlarda bile inatla dövüşmek için direnen fakat 8. raundda rakibinin seri darbelerine karşı koyamayıp sersemleyen Mike Tyson, hala yere düşmemesine ragmen Lennox Lewis‘in üzerine dogru bastırması ile dayanamayıp yere yıgıldı ve sonrasında dogal olarak dogrulmakta zorlandı. Sonuç olarak haketmedigi bir knockout aldı. Evet maçı kazanması biraz zor görünüyordu. Ve Lewis sıkı defansı ile doğru dürüst bir yumruk bile almamıştı. Fakat en azından birkaç raund daha dayanabilirdi Tyson.

Lewis o gün boy farkını kullanmasını çok iyi bildi. Yanında “bodur” kalan Tyson’ı uzun kollarıyla yanına yaklaştırmadı bile.
66 Yorum — “Mike Tyson vs Lennox Lewis (2002)”

Yorum yap, fikrini paylaş

Ana Sayfa  | Hakkımızda  | Takip Seçenekleri  | Reklam  | İletişim 

© 2007 Anafikir.comSelim Yörük
Sitede bulunan materyallerin tüm sorumlulukları yazarlarına aittir. Tüm Hakları Saklıdır. Kaynak belirtilmeden alıntı yapılamaz.