Muzoyla yastik sohbetleri

Muzo‘nun kurdugu ve sordugu her cümlenin mutlaka bel altı bir anlamı vardır. “A aaa terbiyesiz hep bel altı konuşuyoo” gibi bir sitemle karşılaştığında ise “Sizin içiniz fesat” ya da “Nasıl istiyorsanız, nasıl düşünüyorsanız öyle anlarsınız” tarzında bir cevap verir. Her gecenin muhabbeti bu sınırlandırılmış küme içerisindedir.

Arada bir her kahve kültürünün yogurduğu genç gibi devlet meselelerine çözümler üretir, “Şöyle olsun böyle olsun” veyahutta “Allap belanızı versin” gibi yorumlar yapar. Bazen kendini ve haddini aşar. Zaten sevilmesinin ana nedenlerinden büyük çogunlugu da bunlar oluyor. Etki tepkiyi doğurur, negatif pozitifi çeker…vice versa.

Mankenim diye ortalarda gezinen, “Aman spiker olayım”, “Aman dizi de çekiyim”, “Aman herkes beni tanısın”, “Yeri geldi herkese vereyim, yeterki ünlü olayım” diye sayıklayan, motor olmaktan başka bir hüneri olmayan, fakat kendini bir bok sanan kişilerin hakettikleri lafları aldıkları programdır.

Eleman Muzo sayesinde kız tavladığını anlatmaya çalışmaktadır;

– volla mufazzer ağabey, sayende oldu…”selamin aleykum” diyordum, sen “merhaba de ayı” deyince “merhaba” dedim. kızı tavladım ağabey
– aman yapmayın…iş sadece merhaba demekte değilmiş bence…kendinize bu kadar haksızlık etmeyin…sizde de biraz albeni varmış yani…değil mi…
– eee….ooo….ıııı
[ kurdugu kopleks cümlenin dinleyici tarafından anlaşılmadıgını anlayan muzo]
– albeni nedir
[ her gece kesin bi kere bu tür terimler sorar, dinleyicinin bilgisizligini ortaya cıkarmak icin. hiç hoş değil ]
– albeni…çukulatadır.

80 Responses to “Muzoyla yastik sohbetleri”

 1. eray tekül diyor ki:

  kendini çok yukarılarda gördüğü doğru ama yine de eğlendirici programlar yapıyor muzo. ve onun kadar sevilen bi radyocu daha yoktur bence. çok seveni var.

  ayrıca bi çok şehire gidiyor tek kişilik gösterisi için. talep olmasa oraya buraya gidemezdi herhalde.

 2. Burcu diyor ki:

  Ya ben bu insanları anlamıyorum ben nerdeyse 10 yıldır dinliyorum muzoyu ve çok beğeniyorum. Adam gelip ciddi ciddi şunu şöyle yapın böyle yapın dese kim dinler allah aşkına hangimiz eğitici ciddi programları dinliyoruz. Adam argo konuşmasıyla hem öğretiyor hem eğlendiriyor. Çok insanada yardımcı olmuştur.bunun birçok örneğini gördüm. Eleştiri yapanlar bence muzoyu tanımıyorlar.

 3. Hatice Cömert diyor ki:

  Sayın Selim bey Muzo adlı yazınızda Muzo’nun arayan kişileri aşağıladığından yakınıp veryansın etmiştiniz… ne değişti de şimdi arayan kişilerin hakettikleri lafları aldığını düşünüyorsunuz???

 4. Göksel diyor ki:

  Selim bey Muzo’nun sabit bir konudan bahsettiğini, hiçbir anlam ifade etmediğini kastetmişiniz. Peki sizce bizim toplumuzun açıklarını, sabit fikirliliğini değişmezse değişmez (kötü) kuralların dışında. Bu kuralları değiştirme çabasında olan bizleri anlatmıyor mu? Tek farkımız o mikrofonla halka seslenen birisi.

  Bakın ilk programdan başlayarak halkımızn bilgisizliğinden yakınır;”Şöyle okuyun böyle okuyun bilgilenin” der ama ne değişmiştir halkımızda? Hiçbir şey. Hala bilgisizler.

 5. Efsun diyor ki:

  -Dinleniyor mu?
  -Evet…

  ***Konu kapanmıştır

 6. Sarı Civciv diyor ki:

  ben muzoyu yaklaşık 6 yıldır dinliyorum. şans eseri radyoyu kurcalarken denk geldim ve ilk etapta çok eleştirdiğim doğrudur.. fakat zamanla o kadar alışkanlık yaptı ki, şimdi de vazgeçemiyorum.. bence onu eleştirenler yanlış yerleriyle dinliyolar:) di mi ama… bence muzo kulvarında bir numara kimse ona laf söylemez bea:)

 7. Dilasa diyor ki:

  “Her gecenin muhabbeti bu sınırlandırılmış küme içerisindedir” bu lafa inanılmaz takıldım! asıl çok geniş bir yelpazede ele alabiliriz muzo’nun anlattıklarını.. ama alabilene!

 8. Meltem (mel-ankoli) diyor ki:

  Bu kadar ağır eliştirilerde bulunmak doğru değil. Sonuçta halkın çoğunluğu cahil. Muzo’nun bu insanları başına taç edecek hali yok ya.

  O da insanların bu yönlerinden utanç duymasını sağlayarak doğruyu gösteriyor.

  Ayrıca görünenin (duyulanın yani:)) aksine temiz kalpli iyi bir insan olduğunu biliyoruz.

  Muzo eminim ki bu yazıyı okumuş ve size

  – hıh dötümün kenarı…

  demiştir :))

 9. F. Cumhur diyor ki:

  Cahil insanları dışlamak, aşağılamak onların cahilliğine çözüm olmaz. Her şeyin başı hoşgorüdür. Eğer o gerçekten bu yönde bir çaba sarfediyorsa güzeldir. Ama bunu nasıl bir yol ile yaptığı da önemli.

  Son olarak Atatürk’ün de dediği gibi;

  Ben zoraki ve insafsızca hareket etmesini bilmem, ben kalpleri kırarak değil kazanarak hükmetmek isterim

  Eğer Muzo gerçekten bu şekilde bir tutum içerisinde ise alkışlarım.

 10. Kader diyor ki:

  Selim bey, bence siz iyi dinlemiyorsunuz Muzo’yu. Dinleseniz toplumun çoğu cahil ve cahil kişileri bilgilendirdiğinin farkında olursunuz.

  Öyle olmasa zaten senelerdir en iyi radyo programcısı olmaz. Bence çok yanlış düşünüyorsunuz.

  Muzo’ya laf yok. O bir tane ve bir numara.

 11. Lina diyor ki:

  Muzo harika birisi. Ben de resmen alışkanlık haline geldi. Onu dinlemeden uyuyamıyorum. Moralimin sıfır olduğu günlerde bana acyaip moral oluyor. Muzo her zaman yanındayım.

 12. Ufuk diyor ki:

  Bu aleme MUZO bir kere geldi. Bir daha da gelmez. Bu alemin KRALI.

 13. Çagrı diyor ki:

  dikkatini ceken tek sey bel altı konusmalar olmus neden acaaba????! Eer konuştuu insanlar ogrettiklerini anlayıp uygularsa turkıyede cahil kalmaz eleştiri yapmadan once elestirdiin adamı tanı. sen dınlemıosan dınleme ama sus!

 14. Abdullah diyor ki:

  salak birine AKILLI muamelesi yapmak,akıllı insanlara hakarettir.Muzo herkese hakettiğini veriyor. Muzoyu sevmeyenler bunun farkında olamayanlardır.

 15. merve diyor ki:

  ya ben muzo abiyi çok sewiorum walla bence dinleyiciler lafları hak edio muzo abi doru sölüo onu yaklaşık 5 ay oluo dinleyeli sonuna kadar muzo abi senleim

 16. ibrahim&EDA kardeşler diyor ki:

  muzoyla ilgili yazılmış hiç bir eleştiriye katılmıyorum.o gelmiş geçmemiş en süper radyocu.ve türkiyenin her yerinden ve yurt dışından bi çok dinleyicisi var.ve ben de 10 yıldır bıkıp usan madan muzoyu dinliyorum.çünkü harbi adam..yapmacık degil.laf soktugu insanlarda bunu fazlasıyla hak ediyor..

 17. İlkim diyor ki:

  yaklaşik 4 yildir dinliyorum fakat bu insanlari anlayamiyorum gerçekten yaaa adamin kime ne zarari var yapmayin yaaa basarili bir insaninda üstüne bu kadar gidilmezki ama…o insanlara hakettiği gibi davraniyor ve birşeyler öğretmeye çalişiyor ki bence başarilida oluyor ama neden insanlar bunu çekemiyor anlayamiyorum

 18. Gamze diyor ki:

  Madem muzoyu sevmeyen insanlar var neden dinliyorlar yada neden çamur atmak için çabalıyorlarki bence anti muzoculara sesleniyorum dinlemeyin kardeşim madem size hitap etmediğini düşünüyosunuz uğraşmayın.tabii işiniz gücünüz yokki insanlara hakaret etmekten başka ama boşa çenenizi yoruyosunuz.sizleri insan yerine koyupta kaile bile almıyoruz.anti muzocular:acaba sizler günde kaç cümle kuruyosunuz kümenizin içi 2cümleyle sınırlıdır allah bilir muzo seni çokkkkkk seviyoruz

 19. Aslı diyor ki:

  Herkez Muzoyu sevmeye bilir.Sevmekte zorunda değiller.Muzoyu hiç aksatmadan dinliyorum.Ve gerçekten hiç bi zazarı yok amacı eğlendirmek ve bişeyler öğretebilmek.Sevmeyenlerede o meraklı değildir.Muzo her aksam aksatmadan dinliyorum seni çooooooooooookkk seviyorum,inşallah her aksam seni dinlemek nasip olur(dinleyenlere).

 20. Mel-ankoli diyor ki:

  Kimi insanlar vardır, ne kadar sinir bozucu, ukala, gıcık, hede hödö olursa olsun, istem dışı olarak seversiniz onları.

  İşte Muzo da aynen böyle. Yani acı biber gibi mesala. Seni yakacağını bilmene rağmen yiyorsun. Çünkü seviyorsun.

  Kısaca: Muzo tadı biberde de var diyebiliriz :P

  Biraz saçma oldu ama buna “2. yenicilik” diyolar :) Cemal Süreyya oldum yahu :P

 21. Fatih diyor ki:

  Muzo’ya kimse hakaret etmesin. Tanıdığım tanıyacağım en iyi radyo programcısı. Her gün dinlerim 4 seneye yakındır. Aradım, konuştum, çok eğlendim.

 22. Zeynep diyor ki:

  ya sız varya ne ugrasıyosunuz kım ne anlamak ıstıyosa onu anlasın muzo hakkında zaten muzoya camur atanlar usenmemıs onun ıcın bu sıteye gırmıs.demek kı bı yarası var bırakın ne yaparlarsa yapsınlar ıstedıklerını desınler.

 23. Büşra diyor ki:

  muzoyu dinleyeli yaklaşık 3 yıl falan oldu annem ilk dinlettirdiğimde şok olup kaldı bu ne büşra diye sonra dinleyince nasıl bişey olduğunu anladı gibi anladı ki benle gösteriye geldi gösteride ayrı bi şok oldu o gün buğündür dinlememi istemez.

 24. Mehmet diyor ki:

  ben muzaffer abi yi dört sene oldu dinleyeli çok güzel bi radyo grogramı olmasının yanında birde ögretici bir program ne diyeyim kıskananlar çatlasın

 25. Gökhan diyor ki:

  Bir radyo programcısı olarak meslektaşımı savunur gibi olmak istemem ama yapılan iş gereği bazı şeyler gerekli..

  Öncelikle Muzo insanları aşağılayarak doğru yada yanlış yapıyordur bu apayrı ve çok geniş kapsamlı bir konu..Öncelikle konuya şurdan bakarsak ;

  Muzo bir radyo programcısı ve işini iyi yapıyor.O bir şovmen. Ve bugün adından bu kadar bahsediliyorsa (ister eleştiriyle ister takdirle önemli değil) demek ki Muzo sesini bir yerlere duyurabiliyor ve bu konuda başarılı..

  Bir radyonun ve radyo programcısının amacı nedir ilk olarak EN ÇOK DİNLENEN OLMAK.. Ha bunu yaparken herkes farklı yollar seçer ama önemli olan başarmaktır.

  Mesela Mehmet Ali yayında birinin donunu indirerek başarılı olur , Ali Kırca sunduğu ciddi bir haber programıyla ( Gerçi sonradan onun da pornosu çıktı ya neyse :))) )

  Demek ki hepimizin bi yerlerde bazı eksikleri , yanlışları var…

  Önemli olan Muzonun insanlarla dalga geçerek elde ettiği başarının doğru yada yanlış olması değil.Eğer konuya bu yönden bakarsanız kendini geliştirmekten uzak , kahve yada park köşelerinde futboldan yada kız erkek ilişkilerinden başka bişey konuşmaktan aciz , eline bi gazete dergi kitap alıp okumayan ve muzonun karşısına çıkınca tıkanıp kalan canım insanımda arıza aramak lazım birazda dimi ama?

 26. Gamze diyor ki:

  Muzo abi müthiş bir insan. Onun evli olmasına çok sasırdım ve eşini cok merak ettim. Yani Muzo gibi birini elde etmek çok zordur. Tebrik ediyorum karısını.

 27. Kemal diyor ki:

  ”Her gecenin muhabbeti bu sınırlandırılmış küme içerisindedir.”

  Arkadaşım sen Muzo’yu eleştirirken kendinin hangi küme içerisinde olduğunu da yazsaydın keşke (:

  Nerede anket yaparsan yap Muzo her zaman radyocuların içinde 1 numaradır. Bunu böyle bilin.

 28. uğur diyor ki:

  eğer insanların bilgisizliğini ortaya çıkarmazsan bu ülkede o insanlar hep öyle kalmaya devam ederler siz bi editör olarak insanların albeniyi ve muzonun her gece sorduğu bu tür kelime veya deyimleri bilmemelerinden hoşnut musunuz?eğer hoşnutsanız beyninizde bir problem var demektir.sanırım böylede değildir muzonun dalga geçtiği konular kitap okumama , denize don ile girme , bu türkiyede o kadar çok güzel sesli insanlar yada yetenekli oyuncular varken mankenlerin bu tür yerlerde yükselmesi vb.dir.sizce hakısız mı bence herkes böyle olmalı zaten muzonun tek farkı kendini tutmadan bunların küfür dahi ederek söylemesidir yani yapmacık değil doğal olmasıdır en kısa zamandan şahsınızın ve sitenin bu önyargıdan kurtulması dileğiyle.
  saygımla…

 29. albeza diyor ki:

  allah aşkına muzo önceleri radyo d de görev yapıyordu şimdi nerde bileniniz varsa lütfen bilgilendirin beni……..

 30. aemre diyor ki:

  1.5 senedir dinlediğim gecenin köründe beni kahkaya boğan insan onu sevmiosanız dinlemeyin size hitap etmio zaten

 31. semra diyor ki:

  5 6 yıl yıldır dinliyorum muzoyu.ilk dinleyen için elbette şaşırtıcı belkide itici geliyo çünkü toplum olarak alışlmış gelen giden seyirciye dinleyice yalakalık . o yapmacık olmadığı için bi numara .dinlerken çok eğleniyorum ve hep bi dinleyici olarak muzoyu dinlemek istiyorum

 32. Erkan diyor ki:

  selam arkadaslar,
  Muzo gercekten işini cok iyi yapan cok guzel laflar ureten biri cok sevıyorum onu dınlerken valla herseyı unutuyorum en azından 3 saat:) meyve veren agac taslanır bosverın siz muzzoyu elestırenlere bakmayın neden diger radyo yonetıcılerı elestırılmıyo demekki muzo birilerine batıyo:)) bu espırılerı senden ogrenıyorum muzocum :D neyse bugunluk bu kadar
  hafta sonları yoksun canımız sıkılıyo aksam dınleyecek kımse yok var ama duygusal duygusallık benı boguyor artık neyse bu aksam varsın p.tesi bugun :))
  KraL_ErkaN sevdali_erkan@hotmail.com

 33. polat diyor ki:

  selam ya muzaffer abiyi bende dinliyorum 8 yıldan beri çok begeniyorum gerçekten bence adam olmayanlar onu dinlesinde biraz adamlık ögrensinler muzoyo çok seviyorum hele o sesi varya çok etkiileyici telofona katılan arkadaşlar lütfen mozo abimi sinir etmeyin özellikle yayına baglanırken iyi geceler yerine iyi akşamlar demeyin saygılarımla gaziantepten bilal

 34. meltem d. diyor ki:

  muuuzzocum süpersin abi sana laf yok ister ün.v mezunu ol ister ilkokul herkese hitap etmesini bilio,selim bey onu iyi dinleyin belki anlarsınız

 35. turgay diyor ki:

  muzo gerçekten süper programcı onun üstüne tanımıyorum 2 aydır dinliyorum 10 numara

 36. elmas diyor ki:

  sevgili kelim muzo seni tatlısese gectıgın gunden berı dınlıyorum sesini ilk duydugumda senden nefret ettım ama senn bulaşıcı bir hastalık gibisin seni her gece kücücük volkmen kulaklıgından bire bir dinlıyoorum evlıyım bazen bu yuzden esimle tartısıyoruz ama asla seni dinlemekten vazgecmiyorum sen herkese hakkettıgı gbı davranıyorsun herzaman dogrusun ne kadar ınsanları azarlasanda aslında cok yufka yureklı bırı oldugunu bılıyorum ayrıcaa sezenede sık sık mesaj atıyorum umarım bızı kırmayacak seni çok seviyorum güldügün günler agladıgın günlerden cok olsun…

 37. kayserili__ diyor ki:

  bence muzo çok güzel yhani ben onu dinlerken çok eğleniorum herkesede tavsiye ediorum bence onu eleştirenler daha hiç dinlememişler dinleniyosa sorun yoqtur zaten :)

 38. ayşegül diyor ki:

  muzo gerçekten çok başarılı işinde 2 senedir dinliyorum ve dinlemeye hep devam edicem bence muzo çok içten gece gece beni güldürüyo onu çok seviyorum çok komik şarkıları da çok güzel

 39. ZEYNOCAN diyor ki:

  albeza arkadaşım muzo şuanda tatlises radyo da yani 93.3’te.arkadaşlar muzoyla ilgili tek şey onun tam bir dertli halinda bile seni güldürmeyi başarabilen tek canlı… bu adamın üstüne ben başka güldürücü yanı showmen görmedim ehhh bırakın şu muzoya çamur atmak isteyenleri onlar kendileri ne dinliyorlarsa onların kusrunu bulsunlar eğerki böyle bi etkinlikte bulunuyorlarsa onlar böyle bi adama çamur attıklarına göre bilmiyorlar düşünmeden söylüyorlardır neyse iyi günler

 40. Gökhan diyor ki:

  Yorum yapan Arkadaşlarında dediği gibi Türkiyede çok sevilen nadir radyoculardan biridir muzo. ben muzoyu yaklaşık 8 senedir dinliyorum ve programda arayanların hepside muzoyu sevenlerdir. zaten ona katlanamayanlar birdaha aramaz. arayamaz. laf sokmalarda zaten arkadaş çevremizde olmayan bişeymi…

 41. efsun diyor ki:

  muzo süpersin nerdeyse 10 senedir dinliyorum seni daha bozulmadın umarım bozulmazsın senin icin kimse bisey diyemez harikasın

 42. DeNiZ diyor ki:

  Her gün dinliyosunuz adamı,sonra da atıp tutuyosunuz. Beğeniyosunuz saklamayın bari. Kendi de biliyo zaten bunu, boşuna dememiş ”Seven de benle sevmeyen de” diye : ))

 43. enes diyor ki:

  selim bery türkiyede o kadar kişi muzoyu dinliyor.o zaten sırf şaka olsun diye söylüyor.zaten ciddi söyleseydi şimdi o makamda olamazdı.sizler herkesin açılarını ararsanız hiç kiseyi beyen messiniz muzonun da dediği gibi muzoyu ”seven de dinliyor sevmeyen de seven de onla sevmeyende tuhaf ama böyle her nedense”

 44. nuray diyor ki:

  muzooooooooo ben böle bi adam görmedim bi insan bu kadarmı sevdirir kendini onu dinlemeden uyumak mümkün değil…. ama benim bi sorum var kendisi bi zamanlar kitap çıkartmayı düşünüyordu çıkartacakmı yoksa çıkarttıda benmi kaçırdım muzo hürmetler san okursun umarım:)

 45. angel sinem diyor ki:

  abicim sana bayılıyorum harikasın… samimi duygularımla yazıyorum bunu değilse banane elin adamı,tanımam görmem ama gerçekten bir numarasın… bizim insanımıza da layık şeyler sölüyorsun onlarda bu kadar öküz olmasın diimii ama:) en güzelini yapıyorsun kimseninde sana laf söylemeye hakkı yok bence… bi tanesin sen bi bi bitane;) mcx

 46. pega diyor ki:

  muzO süper birisi. beni güldürebilen nadir insanlardan biri. Çok zekice konuşuyor. özellikle sesini kadın sesi yaparak konuşması beni çok eğlendiriyor. 4 yılı aşkın dinliyorum.

 47. erdal diyor ki:

  muzo çağına ayak uydurabilen sosyal ,sevimli,laf ebesi bir DELİ…….

 48. keca_kurdan diyor ki:

  muzo abim bıtanedir beni biraz tersledi o ayrıııı:d

 49. ebru diyor ki:

  dün bahçelievlerde izledim kendisini çok çok iyidi. o kadar samimiki o kadar tatlı o kadar duygulu zaten bu kadar şiçten olmasa bu kadarda samimi olmazdı. o çok tatlı biri :))

 50. aziz diyor ki:

  muzoyu çok büyük bir zevkle dinliyordum en son talısese fm de yayın yapıyodu oradan ayrıldı şu an da nerede yayın yapıyor bilmiyorum hadda yapıyor mu inşallah yakında öğrenirim

 51. Asuman diyor ki:

  Muzo en iyi radyocu onu dinlerken insan büyük keyif alıyor ben 8 yıldır dinliyorum ve muzoyu çok seviyorum kim ne derse desin dinlemeyi bileceksin o yeterli ………..:)..:)

 52. by,,,,,,,deniz diyor ki:

  muzo benimsenmiş halkın kabullendigi içten ve yüreekli bir dj bence övgüye bile gerek yok herkes tanıyor yeterince yoruma gerek yok…….

 53. aylin can diyor ki:

  ben iki ay dır dinliyorum muzoyu.iki ayda alışkanlık yaptıysa sözüm o laf edenlere boşuna kafa şişirmesinler. ya adam süper ya söylencek laf yok ben sadece kendime inanamıyrum neden daha önce dinlememişim.bunun sebebide radyo dinleme alışkanlığım yoktu.onu dinlerken kafam dağılıyor derdi tasayı unutuyorum.ilaç gibi geliyor

 54. halo_35 diyor ki:

  muzo seni çok seviyorum gecelerim sensin artık bağımlılık yaptın senden kopamıyorum başarılarının devamını diliyorum

 55. yesim diyor ki:

  merhaba muzo abi ben yesim ankaradan seni hafta içi her akşam dinliyorum ve çok beğeniyorum böyle devam et çok iyisin allah yolunu açık etsin

 56. yagmur diyor ki:

  muzo yu çok beyeniyorum hasdayım ona kısacası çok beyeniyorum onuuu her gece dinliyorum

 57. meltemmmm diyor ki:

  muzocukum senii beqq çoqq seviorm yaaa süpersin bir numarasın……….

 58. yagmur diyor ki:

  muzoyu çok beyeniyorum yaklaşık 3 seneden beri dinliyorum süper bir insan her gece onu dinlemeyi seviyorum

 59. gökhan diyor ki:

  ya ben bu muzoyu dilemeden uyuyamıyorum 3 yıldır dinliyorum ben ce akıllı olup dinleyen lerin kahrını cekecene deli olup dınleyıciye cekdiriyor akılı bırı seni cok seviyorum muzo antepden sevgiler saygılar

 60. hasibe diyor ki:

  muzo ben denizliden hasibe seni devamlı dinliyorum sezen aksu gel mi yormu?denizliden selamlar hoş çakal

 61. birha diyor ki:

  muzo ben 11,30 yaşındayım seni çok sewiyorum

 62. ahmet erk diyor ki:

  muzo seni çok sevi yorum bide nafiye ömer şevki cizreli oglu lisesi ne slm söylüyorum arkadaşım kenen slm diyarbakırdan 9/v sınıfınada slm hadi kib

 63. nilay yalçın diyor ki:

  Muzo’yu gerçek anlamda anlamak zeka ister. Diyecek bir laf yok başka…

 64. NEDİM diyor ki:

  merhaba arkadaşlar bende bütün lise ve üniversite dönemi boyunca muzo ile uyuyakaldım, yaklaşık 1 senedir dinleyemiyorum, tatlısesten ayrıldığını duydum ama nerede olduğunu bilen yok mu?

 65. 1904 diyor ki:

  tek kelımeyle mukkemmelsın muzo

 66. baharrr diyor ki:

  dınleyen dınlesın dınlemeyen kapasın cenesıyle radyosunu uyusun abı ne konusup duruonz yha

 67. ZAMAN diyor ki:

  —neye göre kime göre cahillik…. bir kızla konuşmuyorsam yada bir bayanın bir erkekle evlenmeden önce cıkıp eğlenip gezip tozması bumu modernlik—bu memlekette tabiki cinsenliği tam olarak bilemiyoruz biri bize saati sorsa aşık oluyoruz ……boş konuları bilmek bilgili olmayı gerektirmez hangi manken nerde ne yapmış yada hangi pop şarkısı nerde ne yapmış tabiki bunları bilip yada bilmemek okadarda önemli değil eğer sosyatik hayatta neler olup bitiyorsa bende bilmiyorsam ne mutlu bana bu benim cahilliğimi göstermez .bu benim onlardan başka bir hayat yaşadığımı değişik bir renk olduğumu gösterir.—–ergenlik cağına girdiğimizde eğer cevremizde olup biteni birileri bize anlatmazsa tabiki kendi içimize kapanıp kalacaz.birgün cinsel dürtülerimiz bizi uyardığında tabiki sacma sapan işler yapacaz…eğer bir genc amacı cıkıp kız erkek ilişkilerini düzenlemek için gelmişse bu dünyaya boşa gelmiş ozaman ….bu ülkede üc beş kişinin islamiyeti dindarlığı kullanmışsa kendine menfaitine göre kullanmış o kendi yanlışıdır doğru devam ediyor …..bişeyleri bilmek o kadarda önemli değil bilgili olmakta bence önemli değil kitaplar raflarda duruyor hepsi bilgi bana bir faydası yok düşünsene süper bilgi var kafada ama ne yapacağını bilmeyen bir vücüt nereye kadar giderki……neye …kime …göre cahiliz….muzunun yaptığı işi eleştirmek için onun gibi olmak gerek aynısında bidaha olmayacağına göre ne kadarda eleştirsek bildiği yolda gidecektir…bilgilimi evet diyelim güncel hayatı takip ediyormu evet yani cevresinde olup biteni cok iyi biliyor beğeniyor yada beğenmiyor ama yayın yaptığı yer yada sesi ulaştığı kişilerin coğu belli bir kültürün tersinde yada zıddında duran bir kesim o yüzden telefonda konuştuğu kişiler tabiki bir ucurum olaacak cahil demeyelimde dünyanın hızına ayak uyduramayan kişiler diyelim :)….
  …..doğu yada güney anadolu bölgesinde olupta bilgisiz olanlara üzülmem üzüldüğüm şey şudur büyük şehirlerde yaşayaıpta o hayata ayak uydurmayan kişileredir hicbir zamanda uyduramayacaktır ne sokağımızda en lüks arabalar nede dilenciler eksik olacaktır…… akşam olcak yine isteyen muzuyu dinleyecek isteyende başka işlerine bakacak yaptığı işleri yine eleştirecez…herkesin derdi başkadır muzu bizlerin dertlerine yada başımıza takmayacanız konularını anlatırken acaba ben yarın ne yapacam kendi dertlerime hayatın akışına diye içinde mırıldanacak belkide…………

 68. seylim diyor ki:

  hiç sevmiorum muzoyu iğrenç

 69. MeRwE diyor ki:

  muzo benim idolum adamım ya..8 yıldır dinliyorum ve gerçekten büyük keyif alıyorum.çünkü muzo farklı, zeki ve kendinden son derece emin biri.yaptığı işin çok riskli olduğunun farkında ama artık belli bir dinleyici kitlesi oluşturduğu için rahat.sinirlendiğinde sayıp sövüyo kimseyi önemsemiyor.ama bu demek değilki muzo iyi bir radyocu değil. bu kadar insana programını öyle yada böyle dinletebiliyorsa o adam bu kadar zamandır bu işi yapıyorsa o kişi bu işi iyi yapıyor demektir.kimse debelenmesin yok sevmiyorum kötü bi program diye bende bir radyocu adayı olarak muzoyu örnek alıyorum.herzaman doğalıktan samimiyetten yanayım muzoda bunu gayet güzel yapıyo.bide dikkatimi çekti bunca yıldır muzonun elştirdiği bi konu olan 2 kelimeyi bir araya getirmeyi beceremeyen arkadaşları burdada gördüm üzücü.bunca zamandır muzoyu dinliyomuşsunuz biraz adamdan feyz alın be ayıp. MUZO TAM GAZ DEVAM…

 70. gülsüm diyor ki:

  muzo derki : Sevende DinLer Sevmeyende
  Tuhaf ama böyle her nedense ? ;)

 71. seserdar diyor ki:

  ne salak insanla var ya arkadaşım hiç sevilen bir insanın yarlere göklere sıgdırıldıgını gördünmü… adamlar bi kere programı dogru düzgün dinlememiş… birde sıkıyorsa programa katılsana

 72. merve diyor ki:

  kıskananlar çatlasın bee başka söze gerek yok bu tür lafları sevmiyosun biliyorum ama doğruyada doru senin gibi si yok

 73. fdride diyor ki:

  ya ben muzoyu daha 3 aydır dinliyorum ama sanki 10 yıldır diniliyormuşum gibi geliyor çünkü onu öle bi sevdim ki dinlemeden duramıyorum araya haftasonu girince ne zamn başlayacak die bekler oldum onu çok süperrrsin ya cnm muzo abim benm programının her zamn daimolmasını ve devemını dilerim

 74. ceren diyor ki:

  muzoyu 4 yıldır dinliyorm dinlerken keyif aldığım tek kişi diyebilirm.. onun saati geldiginde odama kapanıyorm sadece onu dinliyorm ve sürekli gülüyorum gülmeme sebep oldugu için kendisine sonsuz tşklermi sunuyorm .. muzo abi seni çok seviyorm seni dinleyerek yaslanmak istiyorm sn bnm neşe kaynagımsın iyiki varsn:)

 75. filiz diyor ki:

  muzocumm… sen bitanesin .. 10 yıldır seni dinliyorum, senin de dediğin gibi “şeytan tüğü ” olmalı sende.. hafta içi hergün 3 saat boyunca dopdolu program yapabilmen umarım bazılarına örnek olur artık….. her zaman bizimle ollllll…..

 76. bolat diyor ki:

  muzo yu hiç kimse sevmiyorsa muzo onların karşısına
  çıkmayacakki onlar muzo yu bulamıyınca çamur da
  atamıyacaklar

 77. filiz diyor ki:

  muzo süpersin ya sen harikasın

 78. meryem diyor ki:

  radyoda sewerekdinlediğim ve dinlemekten çok zevk aldıgımm ennnnnnnnn iyi sunucu çok başarılı

 79. funda diyor ki:

  mrb muzo seni çok seviyorum ve zevkle dinliyorum seni yayındayken rica etsem benim adımı vererek ban ebru gündeşten cumartesini armagan edermisin

 80. Mecitusta01 diyor ki:

  Muzo abim benim bi tane ona laf yok laf eden dônsün kendine baksın

Leave a Reply