Ünlü olmak mı istiyorsunuz?

Ne zaman bir manken, şarkıcılığa soyunup albüm yapmaya kalksa, bir gün herkesin 15 dakikalığına da olsa ünlü olacağı şeklinde bir öngörü ortaya atılır, yarı sitemkar yarı alaycı. Bu öngörü gerçeğe dönüşecek mi bilmiyoruz ama her geçen gün ekranlara yeni yüzler ekleniyor. Çogunu bir süre sonra unutacak, isminin önündeki ünlü sıfatını çekip alacak olsak da…

Turgut Özal zamanından kalma, kolay yoldan köşe dönme mantalitesinden mi yoksa ekranlardan pompalanan “Televole kültürü“ne özentilikten midir bilinmez, birçok genç amaçlarını “ünlü olmak” olarak betimliyorlar. Hepsi keşfedilmemiş bir özelliğinin, yadsınamaz bir yeteneğinin olduğunu iddia eden bu gençler, kendileri için hazırlanmış yarışmaların uzayıp giden kuyruklarında ünlü olmayı bekliyorlar.

Bu kuyrukta sabırla beklemiş olanların arasından bazıları ekranlara çıkma hakkını kazanıyor. Pek tabi ünlü olmanın tek yolu kuyrukda beklemek değil; Soyunmak, ünlü biri ile aşk yaşıyormuş izlenimi vermek, maç sonrasında röpörtaj yapanların arkasından el sallamak, sıkışık trafikte “Nerde bu devlet!” diye kameralara haykırmak ve böyle uzayıp gidiyor liste. Yani, ünlü olmanın yolu sadece hayal gücünüzle sınırlı. Başka bir ülkede bu kadar kolay ünlü olunabiliyor mudur bilinmez ama ülkemizde yaşanan aşağı yukarı bu şekilde.

Gençlerin hedeflerini kadraj içinde görmelerinin ana nedeni, her çeşit medya kolundan yükselen, popülerliğin başarı ile eşit olduğu sanrısı. Asıl amacı başarılı olmak olan bu gençlerin yanlış yönlenmelerinin nedeni yine medya. Ruhlarını tek taraflı besledikleri için, medya içine dahil olup, herhangi bir olay ile adlarından sözettirmelerinin başarı ile eş anlamlı olduğu sonucuna varıyorlar.

Aslında gençlerin izledikleri ekranın içine girme hevesleri kendiliğinden doğan bir güdü değil. Ekranda gördükleri ünlülerin kendilerinden çok da fazla bir yeteneği olmadığını gören, daha kendini yetiştirme yoluna sapmamış gençler de pek tabi “Benim neyim eksik?” sorusunu soruyorlar kendilerine ve çevrelerine. Doğal olarak da çabaları o yöne kayıyor. Oysa geri planda kalmış, üstün yetenekleri ve farklılıkları ile yaptıkları işlerde başarıyı yakalamış kişiler daha çok görünür olsa idi, “ünlü” olmanın gerçekten de “başarı”ya eşit olduğu çıkarımına katılabilirdik. Sonuç olarak da gençler, ekrandaki bu başarılı kişileri gördükten sonra ünlü olmanın yolunu “herhangi bir olay/sansasyon” olarak değil “işte başarı ve farklılaşma” olarak tanımlayacaklardı.

Nasıl sanatçı olunur?” başlıklı yazıda adı sıkça geçen Hülya Avşar eşinden ayrıldıktan sonra, yani hayatının geri kalanını kökünden etkileyen bir olayın ardından, ayrılığın fitilini yakan medyadan kaçmak ya da sitemkar bir tutum sergilemek yerine, evinin önünde nöbete durmuş paparazzilere çay ikram etmek gibi garip tavırlarda bulunmuştu. Hatta, ayrılık üzüntüsü ile yanlız kalma, kendine dönme yolunu şeçmek yerine, medya elemanlarının rahatça görüntü alabileceği balkonda yaşamaya başlamıştı. Belki de biz çok fazla detaylara takılıyoruz ya da ne bileyim, o dönemde içerisi çok sıcak olduğu için balkonda yaşamaya başladı. Ve ayrılık dönemine gelmesi bir rastlantıydı. Hatta içerideki klimaları da bozulmuştu belki de…

Kesin bir üzüntü kaynağı olan “boşanma” durumunu gülümseme ile karşılamak ve hiç umursamıyor gibi görünmek ne derecede normaldir merak ediyorum.

Bu örnekle varmaya çalıştığım nokta, ünlü kategorisine giren insanların, çeşitli olaylar karşısında, derin psikolojik tezler yazılabilecek derecede garip tepkiler veriyor olmaları. Sosyal hayatları ile özel hayatları birbirine karışmış bu insanlar, üzüntüyü bile yanlız yaşayamıyorlar. Ki insanoğlunun doğasından gelen bir özellik olarak, zaman zaman inzivaya çekilme, yanlız kalma, içine dönme gibi gereksinimleri vardır. Oysa ünlü olmanın bir getirisi (ya da götürüsü) bu gereksinimin önünü sert bir duvarla keser.

Görüldüğü gibi, bu bahsi geçen, ünlü olmanın getirdiği tek bir negatif özellik bile psikolojinin bozulmasına yetip artmakta iken, gençlerin ekrandakilere özeniyor olması ancak ileriyi görememe olarak tanımlanabilir. Bizi diğer canlılardan ayıran en önemli özelliğimizi hasara uğratma pahasına ekran karşısında olma isteğinin bu kadar güçlü olması çok garip.

İçi boş ünlülük kavramı günümüzde oldukça yaygın. Fakat oldukça nadir bulunuyor olsa da, “dolu” kişiler de büyük kitlelerce tanıtır olabiliyorlar. İşin kötü tarafı, şans eseri tanınır olmamış, yetenekleri ve kendi çabası ile bir yere gelmiş kişilerin ünlü olması sonucunda da yukarıda bahsedilen negatif etki ortaya çıkıyor çoğu zaman. Daha önce Radyo Maydanoz‘da şu sıralar da Radyo Tatlıses‘te program yapmakta olan, tiyatro kökenli, diplomalı Rıza Karaağaçlı bu negatif etkiden zarar görmüş “dolu” yeteneklerin en güzel örneği oldu yakın bir geçmişte.

Yaptığı radyo programının büyük bir bölümü canlı telefon bağlantılarından oluşmakta. Genellikle agresif bir tutum izleyen Rıza bey, o gece, kendisini uzun süredir takip eden dinleyicilerini bile şaşırtan bir duygu patlaması yaşadı. Özel hayatlarını işleri ile karıştırmamak için büyük uğraş veren tanınmışlardan olan Rıza Karaağaçlı, o gece dinleyicileri ile yaptıkları sohbetin özel yaşamı ile ilgili anılarıyla kesişmesi sonucunda, canlı yayında iken gözyaşlarına boğuldu.

Tanınmış biri olmasının onu ne kadar sıktığını, bunlattığını dinleyicilerine “Birçoğunuz benim yerimde olmak istiyorsunuzdur, ama buradaki hayat hiç de sandığınız gibi özenilecek bir değere sahip değil” diyerek iletti.

Ünlüleri hep kendimizden farklı olarak görürüz. Sanki onlar bizimkilere benzer duygulara sahip değillermiş gibi. Ve bize benzer tepkiler verdiklerinde şaşırırız “Nasıl olur” diyerek. Oysa normal olan, bu insanların da bize benzemesidir. Çünkü çoğu, tanınmadan önce bizim yürüdüğümüz yollardan yürümüş, bizim çorba içtiğimiz yerlerden karnını doyurmuş, yine bizim gibi bankada kuyruğa girmiş kişilerdi.

Herhangi bir mesleğe sahip olduğumuzda aslında hayatımızn belli bölümlerinden ödünler veririz. İstisnasız her meslekte bu negatif özellik bulunmaktadır. Bana kalırsa, “ünlü olmak” da bir meslektir. Ve onun da herhangi bir meslekte olduğu gibi, getirileri olduğu kadar götürüleri de vardır. Sonuçta tercih edecek olan kişinin kendisidir. Verdiği ödünleri, kazandıkları ile karşılaştığında ibre ödünler yönüne kayıyorsa “ünlü olmak” o kadar da hoş bir deneyim değildir. Hele bir dönem ünlü olmuş, fakat popüler kültürün hızlı tüketim çılgınlığı ile unutulmuş, yaşadığı bu travmanın ardından acınacak bir hale gelmiş kişiler düşünüldüğünde oldukça itici durmaktadır.

Asıl amaç “başarılı olmak” olmalı diye düşünüyorum. Şans eseri değil, belli bir başarının ardından tanınmışlık geliyor ise, onun yapacağı negatif ya da pozitif etkileri yönetebilme de daha verimli olunabileceği kanısındayım.

Hala ünlü olmak mı istiyorsunuz? Rica ediyorum, bence tekrar düşünün…

501 Responses to “Ünlü olmak mı istiyorsunuz?”

 1. iyibirinsan diyor ki:

  Bu gibi güzel yazıların bir başkasına da yönlendirilebilmesi için bu sayfayı tavsiye et linki kutusu konusa çok daha iyi olurdu diye düşünüyorum.

 2. Selim Yörük diyor ki:

  Sitenin kodlamasını kendim yaptığım için bu modulu eklemek biraz gecikti. Kusura bakmayın.

  Oysa hazir bir blog sistemi (blogger, typepad, blogcu) kullanıyor olsaydım işim daha kolay olurdu sanıyorum. Ama başladık bi kere ne yapalım, katlanacağız artık…

  Tavsiye modulunde bir sorun olursa bana iletirseniz sevinirim.

  Saygilar,
  Selim

 3. ercü diyor ki:

  bana ait video görüntüsü.kendim hazırladım.muhteşemim bence:))
  http://rapidshare.de/files/21182832/ERC_EL_SALLA.wmv.html

  virüs mirüs yok korkmayın:))
  rapidshare lli olanı.free ye bas,bi sayfa açılır.20 sn kadar bekletir.açılan sayfada 3 harfli bişey çıkar.onu yandaki kutuya yaz,yandaki download tuşuna bas ve kaydet de.ok

  Editör Notu: Kendi kendime sorardım küçükken, neden her Türkçe kitabında, her okuma parçasının ardından “Okuduğumuzu anladık mı, cevap verelim” gibi gereksiz bir bölüm var diye. Asıl gereksiz olan benim sorummuş demek ki…

  İroni yapmak istesek bu kadar güzelini de yapamayız herhalde.

 4. Cineyt Öncel diyor ki:

  Evet, ben ünlü olmak istiyorum ama ucuz şöhretlerden degil.

  Ben yazdıgım şarkı sözlerini artık ortaya koymak istiyorum. Çok sıradan gibi duruyor belki ama gercekten artık zamanı geldi diye düşünüyorum.

  Ben kalitemle ünlü olmak istiyorum. İçim boş degil çünkü.

  Cüneyt Öncel/denizli

 5. Bünyamin diyor ki:

  Bence buraya görüşlerimizi yazarak ya da kamera görüntülerimizi vererek ünlü oluncağınızı sanmıyorum.

  Ben 6 ayrı dizide rol aldım. 2 tane de reklamlarda oynadım. Ama böyle yerlere girerek, mesaj yazmakla değil, ajanslara katılmakla şöhreti yakaladım. Size de ajanslara yazılmanızı tavsiye ederim.

  Maya Droom ajans
  Tumay Ajans

  Bu ajanslardan birine kayıt olun. Ve sakın unutmayın mutlaka şöhreti bir gün yakalayacaksınız ve hayaletmeye devam edin. Bir gün insanların hayalleri gerçek olacak.

 6. Aslı diyor ki:

  ewet ben ünlü olmak istiyorum hatta yaklaştım yaşım 15 bu yaşta unlu olmak isitiyorum ve çok yakşaştım ama şarkıcı mankenlık fln diil oyuncu sadece oyuncu

 7. Kübra diyor ki:

  Aslında ünlü olmak kolay bir şey. Ama en güzeli namuslu bir şekilde yıllarca çalışıp ünlü olmak.

 8. Önder diyor ki:

  Aklımdan geçmiyordu ama olsa hiç fena olmaz. Yetenekli olduğuma inanıyorum. İyi bir dansçıyım. Yakışıklı ve fotojenik olduğumu söylüyorlar.

  Oyuncu veya şarkıcı olabilirim belki. Zaten birini oldum mu gerisini de olmuş oluyorum değil mi?

  Çevremdekiler beni potensiyel yetenek olarak görüyor ama ailem önce okumam gerektiğini düşünüyor. Ben daha 17 yaşındayım. Yakında ismim duyulabilir; Önder Toroslu.

  Tekliflere açığım.

 9. Serkan diyor ki:

  Ünlü olmak hiç ünlü olmamış insanlar için bir tutku olabilir. Fakat başarıyı elde etmekte ucuz yollardan olmamalı bence…

  Ünlü olmayı istemek demek bence kendini aşmak demek hatta kendini herkese kanıtlamak demek. Herkesin önü camlı içi elektronik devre dolu bir kutudan gelen ışınlarla mutlu olması belkide bir ihtiyaçtır. Ama ünlü olmak ne kadar ihtiyaç onu bilmiyorum.

  Uzun lafın kısası ne yaparsak yapalım iyi yapalım.

  Ünlü olmak için elimizden geleni yapalım. Ama en iyi olanı yapalım. Yaptığımız işi hakedelim. Ben buna inanıyorum.

 10. Zelal diyor ki:

  Ben konservatuvar okuyorum. Haccettepe konservatuvarını bitirdim ve şimdi Ankara ünüversitesi konservatuvarı Opera bölümü 4. sınıftayım.

  Grup 84deki arkadaşlarla aynı okuldayım ve bu işin mesleğini okumayan insanın müzik yapmasını onaylamıyorum.

  Herkez kendi işini yapsın. Okulum bitince albüm yapmayı düşünüyorum, ama bunu hakkettiğime inanıyorum ortalıkta eğitimsiz olarak daldan düşme çok insan var inanın zoruma gidiyor müzik kutsal bir meslek hakedenler okuyanlar yapsın eğer bir yere emeğinizle gelmek istiyorsanız bu işin aslına inin aksi taktirde yapmayın biz hep böyle alakası olmayan issanlar sahneye çıktığı için mesleğimizi yapamıyoruz saygı duyun bize…

  Saygılarımla

 11. Ramazan diyor ki:

  Ben Zelal arkadasima katılmıyorum. Hiç eğitim almadan sesi çok güzel olan insanlar da var. Ve harika şarkı söyleyen insanlar da olabilir. Hatta eğitim almadan çok güzel beste de yazabilir.

  Ama şu konuda katılıyorum Zelal arkadaşıma. Herkez sahneye çıkıyor. Gerçekten bu işi hakkıyla yapanlar çıksın. Parası olan ya da babası yahut annesi ünlu olan kişiler değil!

 12. Hikmet diyor ki:

  Herkes kendi çapında, kendi fikirleriyle haklı. Ama her okuyan da ünlü olmaz.

  Okuyor horoz gibi sesle, şarkı, türkü söylüyor. Sesi bomba gibi olan insan da televizyonun başında izliyor horoz seslileri. Bir yandan da içi gidiyor.

  İşte ben de televizyonun başında içi gidenlerdenim.

  Herkese başarılar dilerim.
  saygılarımla.

 13. küçük çapkın diyor ki:

  Bana göre ünlü olmak çok güzeldir.herkes seni tanıyor.seni beğeniyorlar.ama ünlü olmazsan dünya seni tanımaz.işte ben bu yüzden ünlü olmak istiyorum.

 14. onur38 diyor ki:

  Ben her zaman ünlü olmayı isterim. çünkü dünya seni tanır.heryerde seni kamera ile çekerler.heryerde resimin olur.dünya ayağın altında olur.işte ünlü böyle birşeydir.bende hep isterim.televizyonda dizilerde çıkmak isterim.inşallah olur.

 15. Edanur diyor ki:

  Ben hep ünlü olmak istemişimdir. Ama sanatçı değil oyuncu veya dansçı. Çok güzel dans ederim. Oyunculuğuda yaparım. Ama dans da daha iddalıyım.

  Sinirlendiğim an bazı karga seslerin berbat bir şarkı söyleyip tutmayınca müziği bırakması. Prodüktörler baldırı çıplak mankenlere kaset yapıcağına Türkiye’deki daha iyi seslere kaset yapsınlar.

 16. Denizkızı diyor ki:

  Ben Deniz. Mükemmel bestelerim var ama tanınamıyorum. Sevenlerim dinliyor beni. Lütfen yardım eden biri çıksın. Size parçalarımı tanıtayım. Ama bir gün mutlaka olucak. Kafama taktım.

  Öldükten sonra ünlü olacağım bilyorum ama ben bunu isteniyorum.

 17. Ergül diyor ki:

  Tabi ki herkes ünlü olmak istemiştir. Ben de olmak istiyorum ama nasıl bilmiyorum.

 18. Abdullah diyor ki:

  Ben hep hayal kurarım oyuncu olduğumu ama Barış Akarsu ölmeseydi aynı zamanda onunla beraber rol oynamak isterdim. Çok yakışıklı, güzel ve hatta çok güzel bir şarkıcıydı. Hep onun şarkılarını dinlerim ve onun gibi güzel şarkıcı ve oyuncu olmak isterim.

 19. Alina diyor ki:

  Aslında bakarsak bence ünlü olmak kadar güzel bir şey yoktur. Yani sanatçılık kadar güzel bir meslek yokltur. Herkes seni tanıyor, işinde başarılı olursan da hayranların oluyor. Sana özeniyorlar, herkesin gözünün önüne çıkıp kendi yeteneklerini gösteriyorsun. Bence bu cesaret isteyen bir şeydir.

  Şöyle bir bakıyorum da Türkiye’de sahneye çıkan yetenekler sahte. Demek istediğim yetenekten öte bir yetenekle ünlü olanların sayısı yükselmektedir.

  Onları değil de gerçekten yetenekli olan insanları sahneye çıkarmak daha iyi olur. Ben gerçekten yetenekli bir insanım buna inanıyorum. Çevremdeki insanlar da bunun farkında. Ünlü olmak isterdim, bir sürü avantajım var.

  Örneğin: çok iyi dans ederim. Sesim de güzel. Oyunculuk zaten inanılmaz, üstelik Güney Koreliyim :D

  Arkadaşlar amacım hava atmak değil. Amacım ünlü dediğimiz insanların gerçekten yetenekli olmaları gerektiğini söylemektir.

  Saygılarımla Alina.

 20. Şenay diyor ki:

  Harika bir yazı. Toplumumuzun yarasını bu kadar iyi inceleyen bir yazı okumamıştım. Sizi tebrik ediyorum.

  Saygılarımla.

 21. tolga diyor ki:

  ünlü olmak istiyorum kaset çıkardım
  ama televizyona çıkamadım.biz grubuz.

 22. samet diyor ki:

  slm ben televizyon filimlerinde oynamak ve ünlü olmak istiyorum.lütfen yardımcı olurmusunuz.benım tek ıstegım filmlerde rol almak.yardımcı oursanız sevınırım.tabıkı o kadar ısteklı kısler arasında ben bı umut dıye gunlerdır e mail gonderıyorum.hayırlısı bakalım.sonuç ne olacak

 23. Tatlıcadı diyor ki:

  Bence yok ben dans ediyorum, yok koservatuar okuyorum bunları geçin. Sizin istekleriniz şohret ve para bir de medyatiklik. Ama inanın hiçbir şey göründüğü gibi değil.

 24. İlkem diyor ki:

  Ben ve 3 arkadaşım ünlü olmak istiyorruz hatta kendimizin yazdığı 8 şarkı var ben ve arkadaşlarım ya oyuncu ya da şarkıcı olmak istiyoruz.

 25. özlem diyor ki:

  kendi adıma konuşuyorum bence ünlü olmak gayet güzel bir şey bende ünlü olmak istiyorum ve olucam

 26. Mirza diyor ki:

  Kendi şahsıma konuşuyorum. Ünlü olmak güzel bir şey değil ama bir yandan güzel. Ben sadece halka sesimi duyurmak istiyorum. Bu yüzden bana yardımcı olsanız sevinirim.

 27. baran diyor ki:

  ne olursa olsun oyuncu olmak istiyorum çünki buna mecburum

 28. Duygu diyor ki:

  bene onyuncu olamk istiyorum..hata bi kere gurb gurbetcilerler clip cevirdik kral da cikmisdim..ve ordaki yönetmen de bana demisdiki senin yüzün cok uygun kameraya onu duyduktan sora heveslendim ve keske filimlerde oynayabilsem diyorum…yardimci olamasmisiniz neolur yardim edin cok istiyorum en büyük hayalim …hem kameralrin karsisinda kendimi cok rahat hisediyorum..

  ltv bi cevap yazin

 29. erol diyor ki:

  ben erol bende ünlü olanyı çok istiyorum halkla iç içe olamk için ünlü nasıl olurmuş göstermek için elimden tutarmısınız kendime güvenım tam bu konuda bir firsat istiyorum

 30. Gönül Şık diyor ki:

  Çok saçma buluyorum sizleri. Meşhur olmak için bence eğitimini almalısınız. Tepeden inen şeyler her zaman boş çıkıyor. Tabi yakalayanlar da var şöhreti.

  Bence herkes kendi işini yapmalı. Her şey bir anlamda kaderdir biraz da. Siz verirsiniz bu fırsatı herkes ünlü olursa ne olur. Başka dallarda insan kalmaz. Artık şöheret geçici. Bunu anlayın.

 31. Mehmet diyor ki:

  Benim anlamadıgım iyi hoş rıza ünlü olmanın zararlarını söylemiş ama kendisi hiçte o kadar ünlü değildii,hülya avşarın ibrahim tatlısesin yerinde olsa değil ağlamak ölürmüş herhalde :))

 32. emre diyor ki:

  ünlü olmak istiyorum ama bir türlü olamıyorum ünlü hayatını çok seviyorum

 33. hakan mercan diyor ki:

  valla ben şaşırıyorum sabah erken kalkan ünlü oluyor hergün hep aynı yüzleri görmekten sıkıldım.benim gibi yakışıklı yetenkli insanları görmüyorlar.artık lerzan mutluyu seda sayanı ekranda görmekten midem bulandı.hele birde insanları kavga ettiren programlar yokmu hepten deli oluyorum.lütfen artık kaliteli seviyeli öğretici bilgi yayınlar yapın ya.yada defolun gidin biz gelelim.birazda bi bu işin kaymağından yiyelim cepleri dolduralım.

 34. cüneyt öncel diyor ki:

  youtube.com da kliplerim yayınlanıyor.ünlü olurum diye koymadık klipleri sadece hayatımı renklendirmek adına koyduk aslında.cünkü anladımki ünlü olmak artık zor ve yıpratıcı.daha bişey yokken spekülasyon oldum denzlide.nazanöncelle iligili sorulardan bıktım.sıkıldım.neyse ya bşverin ünlü olmayı falann

 35. yaprak diyor ki:

  sebeb değil ünlü olmak sadece bir istek içimizden içimden geldiği için şiir yazıp şarkı söylüyorum şarkı yazabiliyorum söyleyebiliyorum fakat ne yazıkki müzik çalamıyorum neden çünkü müzik yapacak nir aletim yok ben şarkıcı olmak için yaratılmışım lütfen tutun şu ellerimden bana yardım edin ne bilim mesala bir şarkıcının numarasını gönderin ne bilim işte şarkıcı olabilmem için birşeyler yapın lütfen bu bayram gününde beni yüz üstü bırakmayın

 36. yaprak diyor ki:

  başımı egdirdiler yine,neymiş hiç gülmüyormuşum,gülermiyim sence ben gülebilirmiyim,üzüntüden ağlamaktan başka iş yapabilirmiyim,annem kızım aglama diyor buda gelir buda geçer diyor geçmez anam yüreğimde bu ateş bagrımda bu acı oldukça başımı kaldıracak yüzüm yok olsaydı eger cebibde bir kuruş param olsaydı eger bir paket sigaram sarsaydım eger bir ara sokakta cigaramı bak görürdün anam beni nasıl adam yerine koyduklarını onlar kendini adam sanıyor bnilmezlerki adamın ne oldugunu benimle alay ediyorlar boşver anam etsinler alayını ben biliyorum ya kendimin ne oldugunu onlar utansın kendinden blsinlerki beş para etmez olduklarını yolun sonu göründü kimse demesin bu kız neden böyle diye bende sevdim arkadaş hemde ölesiye bende geçtim o yollardan hemde en şerefsiziyle……………………………………… yalansız sevdim ben onu

 37. bboy infaz diyor ki:

  ünlü olmak sadece televizyonda gözükmektir en önemli ün nasıl olunur biliomusunz televizyona çıkmadan yeteneklerinizi konuşturup milleti kendinize hayran bıraktırarak bunu yapabilen kişilerde çok azdır iki şarkı soiip sexapelliği ortaya çıkartarak ünlü deil başka bişey olunur bizim gibi yetenekli insanlarda sadece undergraundda belli olur yani televizyonsuz piyasada ben bir break danscıyıom aynı zamanda raper mc bunun yanısıra gitar çalıp beat box yapıorum anlıyacağınız herşey var sadece tv ye çıkmak gerekio bu yolda başka yollardan geçio o yuzden biz undergrundumuzla öutluyuz bırakın siz ünü deil ün sizi buylsun

 38. cengız diyor ki:

  bence her insan unludur çunku herkesın yasanmıs bırhıkayesı vardır zaten insanlar farkındaysa hayat bır oyun bır roldur rolunu ıyı oynıyan kazanır ve unlulerede heveslenmem çunku mantıklı dusunursen unlu olanların sonuda hep beraber göruyoruz guya bende insanım insanlara özü olan hiçbişi bana yabancı deyildir ! tablonun güzelinekanıpta arkasına bakmayı unutma gerçekler orda gizli olabilir saygılar

 39. ada diyor ki:

  ünlü olmak gibi bi düşüncem hiç olmadı ama insanlar tarafından çok dikkat çeken bi kızım onlar sayesinde ünlü olmak istegi oldu bende 19 yaşındayım etkileyici bi yüzüm ve fizigim olduguna inanıyorum aynı zamanda yapmak istedigim şeyi bu güne kadar gerçekten istersem yaptım ünlü olmayı bi gün gerçekten çok istersem tv lerde görebilirsiniz beni ünlü olmak isteyenler hayat bi kumar kumar oynayın unutmayın bi şeyi ne kadar çok isterseniz gerçekleşmesi o kadar çabuk olur

 40. yeliz diyor ki:

  merhaba ünlü olmak için insanların öncelikle ben yaparım demesi gerekir.ama hersey ben yaparım demekle olmuyor yapabilmek için uğraşmak lazım.benim gibi okulumu bitirip konservatuar sınavlarına gircem.yani insanlar calısırsa daha da avantajlı olacaklarına inanıyorum.

 41. ahaha diyor ki:

  Ahahah yorum yapanlar yardiniz beni aksam vakti.

 42. zaman diyor ki:

  her insanın bir hayali vardır geleceğe yönelik.insanı yaşatandır bu hayali gerçekleştirme umudu.ne demiş bilge kişi ”umudu olmayan insan fotosentez yapmayan çiçeğe benzer”.

  iyi demiş hoş demiş de..
  neden insanlar ünlü olmaya çalışır.altı üstü bir kutu ve insanlar neden bu kutunun içerisinde olmaya çalışır.popüler olmak için,farkedilmek için.bunlar aslında içi boş şeylerdir.insanın hayatta sadece tek bir emeli olmalıdır.”bilgili olmak” gerisi teferruattır.gün gelecek sizde anlayacaksınız ama…

 43. Hasancan diyor ki:

  Ben hepinizin ünlü olasını istiyoyorum hatta hiç ünsüz kalmasın herkez bütün gün televizyon izlesin istiyorum. bigün yarımız ünlü olsun biz oları izlyelim sonra biz ünlü olalım onlar bizi izlesin süper dimi hadi mutlu yarınlara

 44. rock star diyor ki:

  Bence herkes ünlü olmasın yeteneği , başarısı , sesi ,olan , okumuş kendini bu işe adamış olan kişiler ünlü olsun bana sorarsanız ben böyle isterdim …
  Bende ünlü olmak istiyorum ve olucam.Okulumu bitirip konservuatara gidicem ve kendime bi albüm yapıcam (((beni tv lerde görürseniz şaşırmayın)))

 45. melek diyor ki:

  bence ben kendime güveniyorum ve ünlü olabilirim

 46. N.SEDA diyor ki:

  ya aslında ben ilk dizilerde figuranlık oynayıp kendimi denemek istiyorum bunun için nerelere başvurmalıyım bu konu hakkındaki bilgilere nerden ulaşabilirim bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim yaşım 15 sarısın saclıyım yesıl gozluyum eger lazım olursa bn resmımı gonderırım

 47. alim diyor ki:

  ben çok güzel burhan altıntop taklidi yapıyorum okulda öğretmenler bana burhan diye hitap ediyo o kadar güzel yapıyorum . herhangi bi dizide oynamak istiyorum

 48. Aman Allahım diyor ki:

  abi manyakmısınız ya duyduklarıam inanamdaım ya sizde olan yetenekler herkesde var ne ünlüsü çalışın dersinizi mesleğinizde ünlü olun kafanızı çalıştırın biraz..

 49. Hatice Engin diyor ki:

  Ben de ünlü olmak istiyorum.Sesim çok güzel.Ekranda şarkıcıyım diye gezen balon şöhretlerden çok daha fazla yetenekliyim.Geçen ay bir cast ajansına dizi,reklam ve filmlerde oynamak için müracat ettim.Birkaç fotoğrafımı çektiler.Eve geldikten yarım saat sonra beni aradılar.Hatice Hanım sizinle Yaprak Dökümü dizisinde çalışmak istiyoruz.Yarın saat 08’de Taksimdeki Atatürk Kültür Merkezi’nin önünde hazır bulunun dediler.Tam o sırada yanımda babam vardı.Ve annemin de babamın da oyunculuk ajansına gittiğimden haberleri yoktu.Ne diyeceğimi ne yapacağımı şaşırdım.Bir yandan aradıkları için çok sevindim.Diğer yandan izin vermiceklerini bildiğim için korkuyla karışık heyecan yaşadım.Yüzüm kıpkırmızı oldu.Yarın gelemem dedim.İyi o zaman başka bir gün tekrar arıcaz.O zaman çalışırız dedi.Telefonu kapattım.Ne yapacağımı şaşırmıştım.Bir yandan çocukluğumdan beri hayal ettiğim işi yapmaya çok az kalmıştı.En büyük hayalim şarkı söylemek,dizilerde ve filmlerde oynamaktı.Ben ayağıma kadar gelen hayatımın en büyük fırsatını ailemin cahilliği ve geri kafalılığı yüzünden kaçırmıştım.Çok üzüldüm.Bir kaç gün sonra tekrar aradılar.Ben de durumu anneme ve babama dayanamıyarak söyledim.Onlar hemen vargüçleri ile bana ve ünlü olmama karşı çıktılar.Beni vazgeçirmeye çalıştılar.Ve benim ünlü olmama kesinlikle izin vermiceklerini söylediler.Ben de altta kalmadım.Kendimi ve yapmak istediğim işi savundum. Kararlı olduğumu söyledim.Onlarla iki saat tartıştıktan sonra yeğenimle birlikte dışarıya çıktık.Bütün hayallerim suya düşmüştü.Bir kaç gün sonra ajanstan tekrar aradılar.Ben de ailemin bana izin vermediğini söyledim.Adam da ozaman senin kaydını siliyoruz dedi.Bir şey diyemedim.Ailemin benim en büyük hayalimi gerçekleştirmememi engellemesine çok kızdım.Bu fırsat benim ayağıma bir daha gelmezd.Çok düşündüm taşındım.Herşeyi göze aldım.Hatta ölümü bile.Ajansı aradım.Oynamaya karar verdiğimi söyledim.Kız bana yaşımı sordu.Ben de29 dedim.Biraz güldü.Yaşımın bu kadar büyük olupta hala anne baba sözü dinlememe güldü herhalde.Kıza dizide oynamak için ne olursa olsun herşeyi göze aldığımı söyledim.Ajanstakilere bunu iletmesini söyledim.Tamam dedi.Ama birdaha ajanstan arayan soran olmadı.Aramıcaklarını biliyordum.Çünkü kaydımı sileceklerini söylemişlerdi.Ama ben hala ünlü bir sanatçı(gerçek sanatçı )olma umudumu kaybetmedim.Bunun için Allah’a çok dua ediyorum.Umarım ben de en yakın zamanda sanatçı olmayı başarırım.Hem çocukluğumdan beri istediğim benim kişiliğime en uygun olan en sevdiğim mesleği yaparım.Hem çok para kazanırım.Aileme ve başkalarına muhtaç olmada lüks içinde yaşarım.Hem çok zengin hem de çok ünlü olurum.İnşaallah

 50. Ali Küçük Akkaş diyor ki:

  ben henüz 18 yaşında genç bir erkeğim sesim süper ama süper olmayan birşey varki oda maddiyat ben sesimi dinlettim tamam dediler ama maddiyat olarak hem kasete hem tanıtıma yaklaşık 50-60 binlira para istediler benim bu parayı bu yaşta bulmam çok zor sesimi tüm Türkiyeye duyurmak istiyorum ama bu şartlarda çok zor bi şekilde benim meşhur olmam lazım ama nasıl bana bi yol gösterirseniz çok ama çok sevinirim şimdiden teşekkürler

 51. erkan diyor ki:

  Ben üç kez başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’la birarada buluundum . İsmail Yk ve Gülben Ergen ile tanıştım.ayrıca Savaş Ay ile msn de görüştüm çok yetenekli bir insanım.hem dizide oynayabilirim hem de sesim çok güzel olduğundan şarkıcı olabilirim.ayrıca savaş ay ve gülben ergen de sesimi çok beğendiler. hatay-dörtyolda oturuyorum.
  tekliflerinizi bekliyorum

 52. salih diyor ki:

  benim hayatımda en çok istedigim şey oyunculuk bilmiyorum belkide adana deyilde ist da olsam bu hayalim gerçek olurdu ama inanıyorum keşfedilecem yada kendimi keşfettirecem

 53. samet diyor ki:

  ben sivaslıyım benim sesim değilde abimin sesi ortalığı kırıyor ümit yaşarın sesinin aynısı acayip tiz seslere çıkıyor çok yanık sesi vardır ibrahim tatlısesin çıkamadığı seslere çıkıyor abimin sesi sivası ağlatıyor ben kendimde müzik okulundayım abimle kayıtlar yapıyoruz belki inanmıyacaksınız ama dinlediğinizde kendinizden geçeceksiniz eğer bize ulaşırsanız çok ama çok sevinirim ve sizinde memnun olacağınıza inanıyorum bekliyoruz teşekkürler

 54. derya diyor ki:

  bnde hülya avşarla tanıştım ferhat göçerse annemin çok yakın arkadaşı sesimde çok güzel annem konuşçak ve inş.ferhat göçerle birşeyler yapabilirim

 55. tuba diyor ki:

  bende ünlü olmak istiyorum ailembelki izin vermiyo olsada herkez sesimin çok güzelolduğunu söylüyo

  ama ben herşeyden önce kendi yaptığım pop duygusal şarkıları ünlülere vermekistiyorum
  benim amacım sadece ünlü olmak değil ünlülerde yardımcıolmakve geleceğe birazdaha örnek insanlar olmak için
  bazıları vardır şarkıyı terbiyesiz sözleriyle batırır ama ben güzelörnekolmakisterdim

 56. ERHAN diyor ki:

  ünlü olmak isteyen okadar çok kişi varki ama kimse benim kadar istememez benim imkanım yok sizlerin eger imkanlarınız varsa bence hiç durmayın ama sakın şarkıcı olmayın oyuncu olun tmm

 57. derya antepliii......... diyor ki:

  ünlü olmak çok kolay ama bu işi para için yapmayacaksın kardeşim para için yapanlar da belli…..püfffffff ipini koparan şarkı söylüyor ondan sonra da neymiş efendim ben şarkıcı oldum inanmayın o kişilerin yarısından çoğu aç yatıyor….böyle tanıdığım sanatçılar var bizzat şahit oldum hiçbirşey göründüğü gibi değil arkadaşlar…..bağlama kursuna gidiyorum çok iyi bağlama çalıyorum gerek yeni başalayanlara ders veriyorum gerek konserlerde hocamla beraber çıkıyoruz sesim güzelmiş evet herkes öyle diyor gazeteci olmayı istiyordum küçüklüğümden beri amcam ünlü bir gazete yazarı ismini verip reklam yapmak istemiyorum.beni zorla ikna ettiler yok ne bileyim ses var kabiliyet var şu var bu var kendini yakma diye aslında düşündüm benim için en doğru meslek bu………. habertürk ün sahibi babamın arkadaşı ne zaman istersen diyorlar ama ben bu işin eğitimini alıp okuyup bişiler olmak istiyorum yukarıda belirttğim sanatçılar gibi çıkıp oramı buramı sallayıp klip çekip(((((((((((((((SIRF PARA İÇİN)))))))))))2 gün sonra ortadan kaybolmaktansa oraya hiç çıkmam daha iyi bu işin hakkını verecek belki de buraya yazan bir çok kabiliyet var….şu an lise 3. sınıfa geçtim.teklifler de almadım değil gaziantep olay tv de radyolarda yalan söylemenin bir alemi yok inanmayanlar için söylüyorum yaşım daha küçük lise 3 öğrenciliğine 15 yaşındayım sosyal etkinliklerim çok 2 sene sonra öss sınavına girdikten sonra güzel sanatlar şu bu ondan sonrası alllah kerim .demek istediğim bu işin hakkını verebilecek olanlar sanata,sanatçıya ve topluma değer verenlerin yapmasını…genclik27_derya@hotmail.com arz ederim

 58. Sermiyan Midyat diyor ki:

  Merhaba arkadaşlar,Eğitiminizi alın emek gösterin şansınız da yaver giderse bu işleri başarırsınız.Ama eğitimi muhakkak alın,herşey öyle göründüğü gibi değil ben yaparım demekle olmuyor o kameranın başına geçince farkediliyor.Beni az çok tanırsınız,bir abi tavsiyesi Saygılarımla.

 59. angell_womann diyor ki:

  arkadaşlar hepinizin yorumlarını hemen hemen okudum ve çoğu ünlü olmak istemekle başlıyor baştan ne güzel okulu okunsun herkes işini yapsın deniyor ama sonrası yalvarmakla yardım istemekle devam ediyor evet istemek başarmanın yarısıdır ama sadece istemekle olmuyor önce gereği yapılmalı buda bir meslek ve her mesleğin önce okulunun okunup diplomasının alındığı gibi bununda önce okulunun okunup diplomasının yahut sertifikasının alınması gerekli hiçbirşey yapamıyorsanız gidin bi konservatuar’a veya bi halk eğitim merkezlerindeki tiyatro kurslarına yazılın ordada sertifika veriyorlar daha sonra yapmanız gereken sertifikanızı alıp bir ajansa gidip anlaşmak ücretli yahut değil orası size kalmış ve herşeyden önce mantığınızı yürütüp kullanmayı öğrenin yoksa herkes bal börek istiyor ama neredeee….. :)) NOT: anti parantez ( biraz kırıcı olmuş olabilirim kusura bakmayın ama ne yapıyım fıtık oldum okuduklarım karşısında arzular şelale )

 60. fatma diyor ki:

  ben ençok bez bebek dizisinde bikerede olsa oynama onlarla tanışmak istiyorum aa benim çok güzel bir sesim vardır şarkıyı falan süper söylerim

 61. fatma diyor ki:

  lütfen isteğimi kabul edin

 62. musa aslan diyor ki:

  slm ben musa aslan ben sarkici olmak istiyorum benim sesim benim arkadaslarımda sesin güzel diyolar bende inanıyorum inşallah sarkıcı olurum

 63. faruk kesgin diyor ki:

  slm adım faruk 16 yaşındayım gurbetçiyim çalışıyorum hayalimdeki tek şey sanatçı olmak baş vurularınız için msn adresim faruk.kesgin@hotmail.com sanatçı olmak istiyorum hepinize teşekkürler

 64. zeynep diyor ki:

  ben ünlü olmoyı çok istiyorum bez bebek gibi film leri çok seviyorum mecarayıda seviyorum 15 yaşıdayım ama okumuyorum bazı problemlerim vardı ve bende dizide oynamayı çokkkkkkkkkkkkkk ama çokkkkkkkkkk istiyorummmmmmmmm

 65. sümeyye diyor ki:

  bende başarılı yetenekli herkes tarafından takdir edilen biri olmak istiyorum

 66. amy diyor ki:

  İnsanlar büyük hayaller kurmalı ve istemeli…umutmayın bi insan bi işte başarılıysa onu gerçekten istemiştir hayallerinizi dinleyin olmak istediğiniz yerde olmak için herşeyi yapın ..bn öle yapıorum=)

 67. emrah diyor ki:

  sadece dizide rol almak istiyorum

 68. suzan diyor ki:

  bence sanatçı olmak onur verici bazen keşke bende olsam dediğim çok oluyor neden olmayayım.

 69. mesut diyor ki:

  mrb ben mesut 20 yaşındayım dizilerde fügüran lık yada benzer gibi yerlerde oynamak istiyorum ve bu arada benim uzun zaman dan beridir düşündügüm bir senaryo var gerçekten çok güzel vede çok tutulacak bir senaryodur kv yapımcısıyla görüşmek istiyorum nasıl görüşebilirim bana ılaşmak istiyem ayaz_serserisi@hotmail.com dan ulaşabilir….

 70. arda diyor ki:

  fikiri ben sizden isterdim ama nafile hep boş siteler artık
  eskisi gibi siteler yok hepsi kandırmacıu siteler 18 yaşında bir gencim kendi becerimi kimseden ne ders aldım nede bişi sizlere sunmak istiyorum ama boş

 71. denx diyor ki:

  bende oyuncu olmayı istiyorum 17 yasımda bir erkegım daha bir atlımda bulunmadım ama denıycem ajans vesayıre ama bu ulkede kımse hakettıgı yerde degıl ama bizler istedıgımız yerler için savasırsak kesınlıkle bu duzenı bozabılırız umarım herkes istedigi yerde olur basarılar

 72. denx mutlaka okuyun diyor ki:

  ve eklıyorum bu öyle bır haksızlık ki bir oyuncu yada sarkıcının kazandıgı parayı hangı memur işçi kazanıyor benim ailemin maddiyatı iyi ama ben sonucta dıger insanların adına konusyorum sorsan işimiz zor aslında diyorlar ama bılıyorlarmı bır maden ocagında calısanı yada baskabır meslegı benım saantcılara yada oyunculaar bır lafım yok kurulu olan bu duzene bu laflarım herkes insan yetenekleride var ama herkes ulasamaıyor hedefine birbirinin sırtına basarak unlu olan kısılerle dolu etraf ve bunu anlamak zor degıl insalalh bızler bu kısır donguyu bozarız umarım

 73. çağla diyor ki:

  yha bende oyuncu olmak istiyorum ama hatta birkaç dizidede oynadım fakat babam saat 6 da başlıyo ve gece 3 de bitiyo bazen 2 gün uyumadığımızı biliom okul başladı die göndermio ama mutlaka size tavsiye ediom

  slayt ajan

  süper arda bey yetkili mutlaka hedefinize ulaşıcaksınız ben inanıyorum

 74. gülşah diyor ki:

  ben 18 yaşında sakaryada sağlık lisesi okuyorum.sadece amacım filmlerde rol almak cevap gelmicegini bildiğim halde bi ümit işte naparsın:D

 75. aylin diyor ki:

  ben 14 yaşındayım ve sesimi herkez beyeniyor odiyer şarkıcılar gibi ben de şarkıcı olmak istiyorum

 76. özge diyor ki:

  lütfen..ben cok iyi bir oyuncuyum….bir filmde oynamak istiyorummm….cok iyi rol yaparım…..olmazsa sarkıcılıkta olur..ama oyunculukta güzell..

 77. özge diyor ki:

  ben 11 yasında süper güzel rol yaparım..11 yasındayım

 78. MURAT ORTAÇAY diyor ki:

  ben 1990 lıyım ama tipim oturaklı ve büyük gösteriyor.çok güzel rol yapıyorum ve sesimde güzeldir ama benim hayalim ünlü bir sanatcı olmak istiyorum.ben klasik ve ağır giyiniş tarzım var.o yüzden arabesk dalında veya ağır kişilik içeren müzik dallarında parça okumak isterim.resimlerim sokaklarda minibüslerde otobüslerde oda duvarlarında asılmasını çok istedim hayalimde var ama elimizden tutan yok.ilgilerinizi bekliyorum.ankara

 79. sedef diyor ki:

  önce seni herkes den ayıran özeliklere sahip olman lazım.1 medeni cesaret 2 özgür.3 dala ve duruma göre değişen beden. ve yüz . ses. güzeliği ve en önemlisi arsız yüzsüz olacaksın. namusuna da düşkün olmayacaksın.yanii eskiler bugün kü deyimle ünlü şana şöhret . açıkca afiişe olmak derdi.şimdi hala ünlü olmak istiyormusunuzz…..

 80. bahar kızı diyor ki:

  ben büşra insan bir yerlere emeğiyle ğelmeli ben şuan 13 yaşım ama bazı ünlülerden akılıyım soyunuyolar göğüslerini vücudunu heryerlerini ğösteriyorlar ama ben ilerlemek istiyorum ğüzelliğimle başka vücudumla değil anlıyacağınız ben tiyatro koluyum okulda okul birincisiyim erkek kılığına bile ğiriyorum ben herkezin ğönlünde starım bana ulaşın

 81. wanted apachiii diyor ki:

  iyi geceler aslında hepiniz aynı fikirdesiniz ama ama hiç birinizin aklı başında değil ünlü olmak için ne gerekir biliyo musunuz sadece size kusur bulmuyorum size bu yöne gönderenlere kusur buluyorum herşey saçma bu yaşta ünlü olmak ha geçin bunları geriye bakma ilerine doğru bak sizlere göre değil hemen tanınırsın ama sonrası düşün barış akarsuyu oda birden fazla oynadı ama gerisi noldu tavsiye etmem arkadaşlar aklınızı başınıza toplayın yalan bunlar hep saçma oyun

 82. yamur sezer diyor ki:

  iyi akşamlar yha fotomodel olmak istiyorum form doldurdum ama cvb geldi çok heyacanlıyım acaba aldılar mı dersiniz

 83. kübra taşdelen kubra_aleyna_06@hotmail.com diyor ki:

  adaşımın dediği gibi ünlü olmak çok güzel ama namuslu olmalısın

 84. DEMET diyor ki:

  çok güzel yeteneklerim var kötü rol iyi kız felan filan işte hle herkez sesimi çok begeniyor şarkıc olmak isterimm saygılarımla demet

 85. ömer diyor ki:

  bizde olalım bizde ne var diyenler ruzgara doğru durun çişinizi tutun.deneyin olursunuz…

 86. veysel ucalır diyor ki:

  ben veysel ucalır elimden tutan biri olursa sesime güveniyorum şarkıcı olmak istiyorum

 87. lutfen yetkili insanların duyarlı davranmasını ve bu yazdıklarımızı dıkkate alamasını rica ediyorum:(

 88. kelkitli diyor ki:

  ben kendimi bildim bileli şarkı söylerim ama ben herkes tarafından cok beyenilen biriyim
  cok güzel besteler yaparım
  aydın dogan hemşerim bana birkere haktanımış olsaydı şimdi bende bir imparator olurdum vede ülkemi yurt dışındada temsil ederdim bunu sakın imhaletmesinler istanbul beni bulsa birdaha bırakmaz

 89. kelkitli diyor ki:

  aydın dogan sağolsun dayımın oğluna yardım etmişti banada bir kıyak yapıp bir albüm yaptırırsa ben kelkide konser vermeye gitcem vede beni bu hale getiren aydın bey diycem vede ben gödüllüyüm sadece biz kelkitte 15 bin kişiyiz

 90. yahya olgun diyor ki:

  ben askerde konser verirdim düyün salonlarda söylerdim ama birgünde kasdim cıkar beni onlar dinler dedim ve yazdım şidi ise denim tasarıcılıgı yapıyorum nart jeans

 91. YUSUF diyor ki:

  selam beni buruce wills e benzetirler hep onun gibi bir oyuncu olmak istemişimdir kısmet belki öbür dünyada daha iyisi olabilirim isim YUSUF

 92. yahya olgun diyor ki:

  benim adım yahya olgun 1985 doğumluyum
  küçük yasımdan bu yana hep şarkı söylemek istiyorum söylüyorumda ama ben söyleyip ben dinliyorum neden başkalarıda duymasın bu türkiyede belkide okadar sesi gercekten güzel olana varki onların hakkını yemesinler herkes kendi çapında bir cevherdir bende kendi çapımda bir lüx sanacı neden
  olmayayım böyle bir site hazırladığınız için teşekkürler
  tüm türkiye adına

 93. dilara diyor ki:

  bnde bi dizide oynamak isdiommm off nasıl olcaq qi ben üryamda görürüm herhalde amaa 13 yaşındayım we çoq isdiorumm )= )=

 94. osman diyor ki:

  oncelıkle guzel bır bılgılendırme yazısı olmus anlattıklarınız fakat sıze atılan mesajları okurken bırı dıkkatımı cektı o kısı ıse 9 sıradakı serkan adlı arkadas edebıyat yapmıs ve sozlerının kendını bu sıteden unlu bır sahıs olacagını ınanarak yazmıs ve bu kısı yı ben hıc gercekcı bulmuyorum ve bencede unlu olmak ıstıyosa boyle koseden bucaktan olamaz kurt un sesı dagdan gelmelı onun ıcın lutfen attıgımız mesajlarda ıcten ve gercekcı olalım…

 95. osman diyor ki:

  unluı olmak sadece tv ye cıkmak degıldır bence bulundugun ve yasadıgın yerde elınden geldıgınce cok arkadas edınmelısın benım unlu olma acısında dusundugum bır goruste bu. tabıkı tv dende dunyaya gorunmek ıyı olurdu aslıunda

 96. barış doğan diyor ki:

  ben oyuncu olmak istiyorum komik karakter ciddi karakter her türlü yaparım telefon

 97. elif diyor ki:

  Allah rızası için ne olur evrim abla msnni ver ben oyuncu olmak isterim nolur yalvarırım beni oyuncu yap durumumuz çok perişan bende hastalıklar içindeyim henüz 12 yaşındayım

 98. BahtiyaR diyor ki:

  Ne oLur bu işLerLe uqrasan kişilerden yardım beklıorum ne olur yardım edinde oyun olayım hayalimm Bu Bnm

 99. Ömer diyor ki:

  Merhaba ben kayseriden ömer 20 yasindayim simdiye kadar hayalimdeki tek sey daima cok yukseklerde olmak c.ronoldo ya benzetilisimle kendime guvenim gelmisti cok yakisikli oldugumu soyluyor herkez ve bunun icin hedeflerimden birisi mankenlik ve sesim cok guzel baglama caliyorum dugunlerde falan calip soyledigim oluyo ama suna inaniyorum birgun bu iki hedefimi de basaracagima inaniyorum herkese slm…

 100. başı dertli diyor ki:

  ünlü olmak çok zor

 101. tandoğan diyor ki:

  slm kimseyi görmek istemeyenler karslıyı m adım tandoğan öğrenciyim bi şekilde sevdiklerime bazi sözlerim anlatmak istiyorum ama anlatımıyorum biri varki askerde onu cok seviyorum sıkıntıları beni bitirdi ne yaşamak istiyorum nede birini sevmek sadece ünlü olmak istiyorum söğlediğim şarkılarla beli duygularımı anlatırım tabiii şarkılar yeterse anlatmaya mersi şimdi bir cevap bekliyorum

 102. zekeriya diyor ki:

  evet ben çok unlu olmak ıstıyorum hele de ask yada dovuş fılım lerınde çok oynamak ısterım gerçek ten çok ama çok ıstıyorum mısal kurtlar vadısı adanalı cekıcen burıslı yanı kısaca macera heycan duygusal romantık bu gıbı fılım lerde mesela benım bı kankam var onla beraber bı fılım adı buldun muhtesem ıkı lı sınemalarda gıbı bunu benle kankam yapa bılecemıce emınız çok ta tutulur

 103. ELCHİN ABDULLAH diyor ki:

  selamlar.ben azeri cocuyum.güzel şarkılar yazıyom ve soylyom.bu güne kadar 32 şarkı yazdım türce ve azerce.albümü ilk önce Azerbaycanda yapmak istyom.daha sonra Türkye ve Avrupaya …bana her türlü yardımcı ve destek olacak bır adam beklyom.tşk.tamvers@hotmail.com

 104. dont happy four gril diyor ki:

  slmmmm biz 4 knka 20-30 tanede bestemiz var bunların değerlendirilmesini istiyoruz..ayrıca bi çokta tiyaro yazdık burda boş boş yatıyolarr=(

 105. emrah diyor ki:

  evet

 106. zeynep diyor ki:

  herkes yüzümü cok beğenıyor benı goren cogu kısı fotomodellık yapmamı ve bunun ıcın cok uygun bı suratımın oldugunu soyluyorlar ayrıca fiziğiminde bunun ıcın cok uygun oldugunu soyluyorlar bende yapmayı dusunuyorum.arkadaslar fotomodellik icın bildiğiniz ajanslar var mı cevaplarınızı beklıyorum.şimdiden herkese tesekkurler…

 107. musa diyor ki:

  merhaba ben diyarbakırdan hayatta en çok istediğim şey önlü olmak sesim güzel değil ama oyunculuğu çok güzel yapıyorum ve okul tiyatrolarında ve her tiyatroda beni çağırıyorlar … ama ben değil okulda tüm türkiye beni seyretsin istiyorum ben 14 yaşındayım bir dizide oynamak çok istiyorum

 108. nermin diyor ki:

  yha ben oyucu olmak istiom lütfen bana yardım edin cıldırcam yha oyuncu olmak istiom yha farketmez birisi bana yardım etsin yha

 109. eren diyor ki:

  slm. snatı seven bı ınsan olmanın grur verıcılıgını sızlerle paylasmak ısterım:
  snactı olmak her ınsanında hakıdr ama hkkının geregıyle yapmayanlr da bnun ıcın sanatcı adaylarımızın onunu kapatmayalım
  saygılarımla

 110. peri kızı diyor ki:

  yha bende sadece ve sadece oyuncu olmak istiyorum hemde cok…

 111. bende ünlü olmak istiyorum ama nasıl olacağını bilmiyorum nolur bilen varsa hemen sölesin hadiii çok açilllllllll

 112. derya diyor ki:

  ya bende ünlü olmak istiyorum 11 yaşındayım bende olcammmmmm

 113. hakan diyor ki:

  aslında sanatçı olmak öyle veya böyle deildir kendisi ne kadar acı çekmişse ne kadarda ölmeyi istiyorsa olmuyor sevdiğim kızın benim suratıma yüzüğü vurduğu gibi .hayat o kadarda ilginç geçmiyor onun için tek isteyim sanatçı olup asıl duygularımı 70 milyon insanın duymasını istiyorum çok acıyla geçti benim hikayem o kadar yoruldumki sanki dünya benim üzerime gelmiş gibi. bende kafam dan çıkardığım şarkılarımı az önce dediğim gibi 70 milyon insana duyurmak istiyorum umarım birisi bana yardım cı olurki sanatçı olmayı 4 gözle bekliyorum çok güzel sesim vardır ferdi tayfurun emrahın çarkılarını çok dinlerim onun gibi bir hikayem oldu. arkadaşlar size saçma gözükçek ama gerçek olan bu

 114. sıracettin diyor ki:

  bnde unlu olmak istiom su an 13 yasındayım sesim ii taklid cok guzel hayvan sesleri var tiyatro bolumu okucam

 115. hamıt diyor ki:

  ben 18 yaşındayım sesım güzel ve oyunculuk yeteneğim war fakat para kazanmam gerektiği için çalışmak mecburiyetindeyim sevdiğim bir sanatçı olabilmeyi çok ama çok ıstıyorum eğer bır sanatçı olabılseydım hem sevdim bır ışı yapmış olacaktım hemde başka bır ışte çalışmama gerek kalmayacaktı.

 116. tugce diyor ki:

  ben ünlü olmak istiyorum yaşım 11 çok güzel rol yapıyorum dzilerde oynamak istiyorumm eminimki ünlü olmak çok gzl birşey

 117. tugce diyor ki:

  bence internete komik veya ilginç bir video göndersek ünlü oluruz.beyazıt öztürk programına maşallah herkesi çıkardı bizde çıkabiliriz beyaz show a

 118. savas diyor ki:

  ünlü olup olmamak mesele deil önemli olan ne olursa olsun basarıyı yakalamaktır.ünlü olmak kendi yarattığımız kocaman bi yalan dünyanın ta kendisinden baska bisey deil üzülmeyin.

 119. yasar diyor ki:

  ısmım yasar ızmır torbalı capak koyunde oturuyorum sesım cok ıyı rock soyluyorum cem karaca sarkılarını kımsenın benden ıyı soyleyemedıgını dusunuyorum ama gel gorku benım bı dayım yok sırtımı sıvazlayım benı sanatcı yapacap bı dayım yok kesvedılmeyıde beklemıyorum turkıye boyle seslerı hep kaybettı hep de kaybetmeye devam ededcem

 120. emre diyor ki:

  17 yaşındayım
  oyuncu olmak istiyorum dizilerde

 121. meraba arkadaşlar bence burdaki bi çok arkadaş ünlü olmayı hak etmiyo ve gitsinler işlerini güçlerini yapsınlar .. ancak genç ve yetenekli yeteneksiz fark etmez yani genç kızlara yardımcı olabilirim füguran olarak ve fotomodellik için bu genç arkadaşlarıma yardımcı olabilirim istanbulda oldukça geniş çevrem var bana ulaşmak istiyen kızlar yazssın. adresimi ekleyin kendinize ii bakın bye.. proletarya_34@hotmail.com…….

 122. mehtap&safak diyor ki:

  meraba ben medhtap safak guney afrikada dogdum ve buyorum turkiyede dizilerde oyuncu olmak istiyorum turkcem super ve ingilizce,afrikaansca ana dilim zaten bir beni deneyin cok mutlu olursunuz

 123. melda diyor ki:

  bence buraya bosuna yazıosunuz arkadaslar unlu olmanın yolu guzel ve guvenılır bir ajanstan gecer ben şimdıye kadar 8 dızı ve 16 reklam fılmınde rol aldım ama sıze onere bıleceım tek sey ıyı bır ajanstır hepınıze basarılaa dılerımm

 124. melis diyor ki:

  mrb ben melissssoyunculuk yeteneğim varrrrrr çünkü tiyatrolarda çok başarılıyımmmmmdırrrrr çok iyi taklit yaparım bnde oyuncu olmak isterimmm

 125. kevser tuğçe diyor ki:

  yha bende ünlü olmak istiyorum ama şarkılarımla bir rock yıldızı elinde elektro gitar ünlü rock gruplarıyla düet yapmak istiyorum ama dünyaca ünlü olmak istiyorum en çok istediğim green day grubuyla düet yapmakkkk yhaa offffffffff olabilirmiyim acaba bilmiyorum bu düşünce derslerimi çok etkiledi artım nede olsa şarkıcı rock çu olacam neden ders çalışayım diye bi düşünce oluşştu ama ünlü bi rockçu olmak istiyorum hemde dünyaca bunun için ingilizcemin iyi olması gerekir yaz tatilinde hem gitar kursuna gidicem hemde ingilizce sözlük ezberlicemmmmm :DDDD

 126. erdal ferit diyor ki:

  ben sırf ilerde sevdiğimin karşısına çıkp onunla alay etmek için ona kafayı yedirtmek için manken veya santçı olmak istiyorum yakında karşındayım gamze sen benimle alay geçtin

 127. hande diyor ki:

  ünlü olmak için elimden geleni yaparım lütfen beni sahnelere çıkartın çok yetenekliyim her siteye baş vurdum ama umut yok tek çarem sizsiniz lütfen elimden tutun

 128. ahmet diyor ki:

  ya ben 16 yaşındayım durumumuz çok şükür iyi ama ben ünlü bir futbolcu olmak istiyorum çok iyi futbol oynuyorum ama ailem bana izin vermiyor lütfen bana yardım edin istanbulda oyuncu olmak istiyorum bu arada beren saat i çook seviyorum eğer bana yardım ederseniz ülkeye yardım etmiş olursunuz teşekkür ederim şimdiden

 129. meryem diyor ki:

  bn ve kardeşim şarkıcı olmak istiyoruz .
  bunun için ne yapmak gerekiyoor.
  şimdi ki ünlüler kafadan sallayıp birde göbek atınca tam ünlü oluyo.
  acaba bizde mi böle yapsak :)

 130. veysel g adres sonsoluk1989@hotmail.com diyor ki:

  ya ebru sen nasıl gıdıyorsun pekı once insan olmal lazım sonra meşhur ben snden daha iyı bır sesım olduguna inanıyorun by

 131. Eylem diyor ki:

  Merhaba ben 22 yaşında 1 çocuk annesiyim.
  Benimde içimde hep oyuncu olmak vardı hala içimde bir sızı olarak kaldı.
  18 yaşındayken büyük hayal kırıklığına uğradım.Öss ye girmiş sonuçlarını bekliyodum ve ailem konservatuar sınavlarına girmeme o zamanlar izin veriyolardı (ben öyle sanmışım) neyse büyük bir azimle ve mutlulukla konservatuar sınavlarına hazırlanıyodum.Rolümü o kadar güzel ezberlemiş ve oynuyodumki saatlerce aynanın karşısında hazırlanıyodum.Konservatuar sınavlarına başvuru geldi çattı ama ailem beni büyük bir hayal kırıklığına uğrattı.Ve izin vermeyip hayallerimi yıktılar.O zamanlar o kadar kötü bir haldeydimki günlerce ağladım ve hala içimde aileme karşı kin besler oldum.En büyük hayalim yıkılmıştı .Bir sürü hatalar yaptım.En sonunda da evlendim sırf onların baskısından kurtulmak için ama olmuyor gelin görünkü eşimle hiç anlaşamıyoruz .Ailemde mutsuz belki izin vermiş olsalardı kimse üzülmiycekti.Bunu çok geç fark ettiler ama iş işten geçti .
  bu gerçekten çok içimde kalıcak .

 132. bayram diyor ki:

  bende çok ünlü olmak istemişimdir ama ben şöle düşünüorum ünlü olanların hali bellii şu an kendilerini kamera ve başka insanları çok küçümsüorlar ünlü nedirki senin hizmetçindir paran varsa sende ünlüsün sanatçıda öle bir berbere gidince aynı şey sen istiyince aynı modali yapıorsun paranla yapıorsun bende paramı alıorum oda ayını iş öle işte bb

 133. salih diyor ki:

  ben fiziler de oyna mayistiyorum ben salih özcan hayalim filimci olmayı isterdim

 134. songül diyor ki:

  sanatçılar sizlere çok özeniyorum lütfen benim elimden tutun.sizleri çok seviyorum.bu sanatcılık sevdası beni bir gün deli edecek okadarki seviyorum lütfen yardım ein

 135. ibrahim diyor ki:

  arkadaslar ünlülük kavramı.illa ki sanatcı oyuncu danscı olmak v.s. degildir….ünlü prof.lar da vardır.doktorlar.bakanlar.muhendisler v.s…tabi ki herkes adını duyurmak ister…bunu calısarak yapabiliyorsanız.bu sarsılmaz bi ün olur…öbür türlüsü olursa da…sansına kalmıs artık.yanı cok begenilir tutulursan bi yerlere gelirsin ki.bunu deneyip basarısız olan binlerce insan var…eger elinizde imkanınız varsa mutlaka deneyin derim.carpa carpa ogrencegimz cok sey var cunku..bunu km anlatsa anlamıcaksnz.deneyin yapabiliosanız…sansınız yada süper ötesi bi yeteneginiz…yada engin bi bilginiz varsa o ilgi duydugunuz konuda….basarılı olma ihtimaliniz de var demektir..bunu dusunmek asla sacmalık degildir. böyle söyleyen arkadaslara katılmıyorum…insan hayallerinin büyüklüğü kadar yasar.ama sadece hayalle de yasamayın:)..umarım hepiniz hayal ettiklerinize ulasırsınız(ulasırız) :D..da sesimizi daha cok insana duyurabilecegimiz bi platform da karsılasrız..kendinize iyi bakın arkadaslar…

 136. erva su güröz diyor ki:

  bence bu site mükemmel 1site ancak beni ünlü yapabilecek misiniz? ve beni ege tanman’la tanıştırır mısınız llüüüüüüüüüütfeeeennnnnn!

 137. mehmet harputlu diyor ki:

  ben mehmet harputlu ilahici olmak istiyorum sesim çok güzel

 138. elif diyor ki:

  biz 4 kızız biz güzel sesli ve güzeliz .ne olursunuz bizi sanatçı yani ünlü yapın .bukızların ve benim adım/elif,aslı,yağmur,sevgi

 139. ercan çoban diyor ki:

  ben çok seviyorum oyunculuğu oyuncu olayım o bana yeter ücret istemem ben sanatimı parayla satmam bunu açık açık söylüyörümm çok severim oyunculuğu 3 ay eğitim aldım

 140. haro diyor ki:

  ben haro ben ye6tenehim iyi şarkı söyleyişim her nekadar kırmızı papuçlu kızlarla dans etmesini bilmesekte kartalın uçmaya korktuhu şahının yuva yapmaya çekindihi yerde şeytanla ölümüne das etmesini biliriz ve son sözüm adam gibi adam istiyorum ve sesimede güveniyorum şimdi her nekada r söylesemde boş önemlioln sizin çagırmanız ve ibrahim tatlısse v.s gibilerinin şarkısın seslendiriyorum hoşçakalın kime nasip kime kızmet

 141. ahmet inan diyor ki:

  ben ahmet inan iyi sesim var yakışıklıyım oyunculukta yapabilirim ama iyi konuşamıyorum ama iyi oynayacahımdan emin ola bilirsiniz am a iyi şarkıcı olacahımdan endişeniz olmasın iyi oyun uluk yapabilirim ama iyi konujşamıyorum ben kendime güven,yorum ama güvenim milletin nbana olan sesin güzel dehişinden boşu güvenmiyorum

 142. oktayyyyy diyor ki:

  ben ünlü olmayı çok ama çok istiyorum. fiziğim tam şarkısıcı olmak için çok ideal.bi bakan yakışıklılığıma bi daha bakıyoo ama şarkıcılık oyunculuk için keşfedile bilmem için daha bişey yapmadım . (yapamıyorum) ama ilerde çok büyük bi sanatçı olmak istiyorum. konservatuar okumak istiyorum. ama ailem karşı gelir şuan muhasebe okuyorum lisedeyim.üniversitedede bankacılık okuycam ama gelin görünkü benim için şöhret içimde bir ukte olarak kalıcakk. magazin programlarının gözde şarkıcısı .müzik kanallarının en çok izlenen şarkıcısı olayı hayranlarımın herşeti olmak istiyorummm. ünlü şöhretli bi havam var. BAKICAZ İLERİDE NE OLACAĞINI KİMSE BİLEMEZ BAKARSINIZ DEDİĞİM GİBİ Bİ ÜNLÜ OLURUM :)

 143. emine diyor ki:

  benimde bir çok arkadasım var ünlü olan ve hepsininde ortak bir görüşü var ortam yani piyasa cok kötü herkes kendi çıkarı için birbirinin kuyusunu kazıyo bende bir yerlere gelmek istiyorum ama okulumu bitirdikten sonra tek amacım birazda olsaa şu bası boş sektörü biraz yolaa getırmek!!!!!!!!!
  SAYGILARIMLA……..

 144. furkan diyor ki:

  bende sanatçı olmak istiyorum ama yardım edebileek kimse yok nolur yardım edin

 145. ONUR FST diyor ki:

  şarkıcı olmak için her şeyi göze alırım heryerde şarkı söylerim fizigim bu na çok uygun bazıları vardır ben şarkıcıyım diye gecinir ama ses yoktur onun için arkadaşlar ses varsa fizikte vardır ama ben inanıyorum ki bir gün şarkıcı olacagım çok yakında :)

 146. derya diyor ki:

  bende ünlü olmak istiyom ya üff nasıl olunuyo bir bilsem olcam ama bilmiyomm yaaaaaa

 147. ali diyor ki:

  bende hekese aynen katılıyorum

 148. pinar dogan diyor ki:

  cemreli_07 bn tugba bnde şarkı söylemek istiyorum bnm bi sevgiglim var adida erkan onu çok seviyorum ama tek hayalim şarkı söylemek

 149. çağla diyor ki:

  biz kuzenimle şarkıcı olmak istiyoruz aslında üç kişiydik onla küstük keremcemi tanıyoruz ama onun çok işi varmış bi ara bir şarkısın sen yarışmasına katılmak istiyoduk ama olmadı benden bu kadar kuzenimin adıda yağmur bize yardımcı olun şarkıda yazdı kendimiz güzelde sesi var bu işle ilgilenenler lütfen

 150. tunahan diyor ki:

  bende şarkıcı olmak istiyorum bir şarkım mesela şu bu dünya artık değişmiş repçilerde serilmiş bu dünya çok değişmiş aa kaç boyutlu dünyadayız bu yarısıydı ben şansımı denedim

 151. alper diyor ki:

  Ben büyünce ünlü olmak istiyorum,ama küçükken de ünlü olabilirmiyim bu size kalmış

 152. prenses sena diyor ki:

  ben hep ünlü olmak isterim.Çünkü ünlü olan kişileri hep kamerayla çekiyorlarlar hemde onların her tarafı para ile doludur ve onlara herkez aşık oluyor bende herkezin kendimi sevmelerini isterim.aşkım ardayı çok seviyorum.

 153. olmaz diyor ki:

  ah ah arkadaslar manasi ne bunlari yazmanin burda 1-2 kisi mantikli konustu evet gercekten oyuncu olmak istiyorsan,kendinizi gelistirin,konservatu..,lara gidin olursa ne guzel,ama her yerinden kalkan basarili olamaz,bu dunyanin bos seylerinden biri zaten,esas öteki dunyani dusunun.neyse ALLAH(C.C) yardimci olsun….!!!!!!!….

 154. murat diyor ki:

  sanatçı olmak çok güzel bir duygumu acaba biz o duyguyu alabilecekmiyiz arkadaşlar

 155. melisa diyor ki:

  benim adım melisa yasım 9 dizilerde oynamak istıyorum

 156. mert diyor ki:

  benim sesim çok güzel ve bizim gurubumuz var adıda sem grubu sezer ,eren, mert bizler bazı parçalrı alıp çalşıp kendi aramızda ve arkadaşlarımıza söyleyip fikrlerini alıyoruz onlar şöyle bi soru soruyoruz. bu parçayı beğen dinizmi? çoğu kişi evet 4.5 kişi beyenmiyor bize tavır alıyorlar biz onlar daha iyi söylediğimiz için 52 kişiden 48 kişi beğeniyor bende konservatuar okuyup şarkıcı olmak istiyorum sem grubu başkanı olrak size bu yazıyı yazıyorum yardım edin.

 157. caner duruel diyor ki:

  benim sesim tıpki serdar ortaç yemin ederi
  m onunla tanışıp sanatçı olmak istiyorum bütün şarkılarını biliyorum. adresim eskişehir seyitgazi örencik köyü lütfen ilgilenin

 158. selenay diyor ki:

  benim sesim tıpkı demet akalın zaten kuzenim şarkıcı bu yönden ona çekmişim beni unutmayın büyüyünce bende şarkıcı olucam dış görünüşüm: MAVİ GÖZLÜ SARI SAÇLI SARIŞIN 1.75 BOY HADİSEYİ TANIYOM 4. oolmasına üzüldüm

 159. hadise diyor ki:

  sesim hadiseye benziyo bende büyüyünce hadise giibi olmak istiyorum bana yardım edinnnnn hadisenin 1. olmamasına üzüldümmmmmmmmmmmmm… bida ki sefere MAVİŞŞŞŞŞŞ…

 160. caner duruel diyor ki:

  bir daha ki erovision yarışmasına serdar ortaç katılsa kesin birinci olur eminim

 161. selo diyor ki:

  ünlü olmak müthiş bişey dışarı çıktığın zaman herkes seni tanıyacak imza falan isticekler para kazaanıcan istadiğin arabayı alıcan yani kısacası rahat olucaksın biraz cesaret ister.televizyonu açtığımda ulan bu erifler parayı kırıolar içimden diyorum

 162. Emre57 diyor ki:

  Merhaba benim adim emre almanyada yasiyorum ve en büyük hayalim türk dizilerinde veya sinemalarinda oynamak bunun icin yapabilecegim seyler nelerdir nasil olabilir kendimin cok yetenekli olduguma inaniyorum ve bunun icin elimden gelen herseyi yapicagimdan eminim .

 163. oğuzhan diyor ki:

  ben bir şarkıcı olmak istiyorum milletlere şarkılarımı sunmak istiyorun hem böylece ünlü birisi olurum ve berkide türkiye birincisi olabilirim

 164. ahmet salih diyor ki:

  bende bir oyuncu olmak istiyorum….dizilerde ünlülerle beraber boy göstermek istiyorum inşallah hayallerim gerçek olur 16 yaşındayım 1.76 boyum 65 kiloyum yakışıklıyım…..

 165. champion diyor ki:

  arkadaşlar herkesin görüşüne saygı duyuyorum. herkes ünlü olmak istiyor ama ben istemiyorum kıck boksta iyi olduğumu düşünüyorum ama benim sorunum ünlü olmak istemiyom .yolda rahat yürümek istiyorum kimse beni tanısın istemiyorum ajan gibi o yüzden büyük müsabakalara şimdilik katılmıyorum ama mecburen katılmak zorunda kalabilirim sırf bu yüzden özgürlüğüm gidicek sanırım…………………………………………………

 166. özüm diyor ki:

  merhaba arkadaslar ben ben bi ajansa kaydımı yaptırdım fotolarımı cektiler resim verdim..ve asi dizisini biliyorsunuzdur son iki bölümü kalmıs finale yaklastı ve onda figüranlık yapıcam kayıt yaptırmak için geç kaldım ama bir cinema filmi ve birde antakyada cekilecek yeni dizinin ekibini otutturma asamasındalar artık ins yfigüranlık yan rol derken bigün basrolde alırız ;)

 167. mariya diyor ki:

  ben aslinda TÜRKEY’İ 1.olmasini isterdim.ben YUNANLİYİM BENİMLE TANİŞMANİZİ İSTERİM

 168. sude diyor ki:

  ben ünlü olabilirim inanıyorum ama tüm ünlü olmak isteyenlere söylüyorum düşünüyorsanız yapabilirsiniz sadece emek verin yeterli

 169. savas diyor ki:

  slm mılet hareketlerimle herkes benı kemal sunala benzetiyor gercektenn oyle bır yetenegim var

 170. savas diyor ki:

  ben unlu olabılırım

 171. ilkay diyor ki:

  Ünlü olmak nedir ki? Ben tanınmak için, insanların adını çığlıklarla haykırmasını duymak için, oyunculuğu, şarkıcılığı seçmenin yanlış olduğunu düşünüyorum. Öncelikli isteğininin ‘meslek’ adına birşeyler olması gerekli.. Eğitim de tabi.. Elbette yetenekli insan dolu ama yıllarca eğitim almış, boş boş oturanlara daha çok yazık..
  Ben şuan 16 yaşındayım, 2 dizidede yer aldım. Kesinlikle bu kadarında kalmak istemiyorum. Yıllarca eğitim aldım, okullarımda hep başrollerde oynadım.. Boşa gitmemeli bunca emeğim.
  Teşekkürler
  ilkoshh@hotmail.com

 172. […] muzunay Haziran 12, 2009 Ünlü olmak mı istiyorsunuz? Yazan: Selim Yörük | Kategori: […]

 173. erhan aslan diyor ki:

  herkesın hayalı mankenlık oyunculuk yapmak benımde ıstegım mankenlık yapmak boy var sıma var boyle yazıyla olmaz foto gormek gerekkı yakısıklıgımızı gorsunler o zaman manken ola bılecegımı gorurler ve rolde var guzel rol yaparım ızmırde egs ajansta manken olalım dedık ajans sahıbı adem bey elımızden tutmadı kızları tutuyor bı kac tane foto cektı tabı fotolarıda kullandı sora bırazda ılgılendı ama yarı yolda bıraktı eger elımden tutsaydı kesın manken olmustum rolde vardı dızı oyuncusuda olabılırdım

 174. damla diyor ki:

  benim sesim çok üzel herkes tarafında beğeniliyor hatta öğretmenlerim arkadaşlarım ve müdürüm sesimi beğeniyor bende büyüyünce şarkıcı olmak istiyorm ve fizigimde müziğe uyuyor cok sakin ve gzel bir kızım vede yaşım 11::)

 175. damla diyor ki:

  birde manken olmak istiyorum boyum uzun vede güzelim.. birde bir firma katoloğunda katoloğ mankeniydim oda 9 yasındaydı:)

 176. ırmak altındağ diyor ki:

  mehaba 14 yasındayım rock sarkı soylemek ıstıyorum arkadaslarım yanımda cok ıyı sesın var dıyorlar nasıl kendımı bırden unlu yapabılırım kıyafet konusunda ıyıyım parılktılı seylere bayılırım nasıllll uuunnlllllllllllluuu olabılırım

 177. ayşegl diyor ki:

  benim sesm cok güzl ve şarkcı olmak icn herşeymi verirm

 178. ayşegl diyor ki:

  benim fizim harka sesmde ama sanatcı olmak istyorum ltven aln bni samsn dan favzi ckmak lsesnin karşısnda otruyorum

 179. murat kılıç diyor ki:

  herkese slmlar ….benim diyeceyim ……okdar sanat camiasında olan bazı sanatçıların ve oyun cuların benden iyi olacaklarını san mıyorum ben onlardan katkat iyiyim ama ne yazıkki onlarda imkan var biz onlar kadar şanslı deyiliz benim birtek şansım tipimlede sesimlede iyim ama benimde elimden tutan biri olsa bende zirveye tırmanırım ne yazıkki benim hayatım sayısalda loto oynamak gibi bişey bu yüzden herkese bol şanslar dilerim

 180. murat kılıç diyor ki:

  bende sesime tipime güveniyorum bu arada bestelerimede okadar yerdede sahne aldım ama tanınmak istiyorum

 181. taylan çelik diyor ki:

  burada yorum yapan bireyler hep kendine güvenini dile getirmiş bu güzel birşey fakat şu an camiada bulunan sanatçılarada laf atmışlar bence kendini överek başarmış insanlara laf atmak doğru değil…ben ne oyuncu nede reklam yıldızı nede dünyaca ünlü şarkıcı olmak istemem çünkü şu an piyasaya ciddi bir şekilde bakıldığı zaman tüm gençler ünlü olmak istiyor yoldan geçen birini çevirdiğinde dans ediyor şarkı söylüyor beste yapıyor atalarımazdan kalan zanaat dediğimiz berberliği yada tamirciliği söylediğinde burun kıvırıyor örneğin mankenlikten gelen bir sanatçı klip,lerinde neredeyse çıplak hep mayolu bu sanatmı kimileri öpüşüyor şu an dizilerde bile sevişmek moda oldu arkadaşlar gözünüzü iyi açın ve etrafınıza iyi bakın ülkemiz nereye gidiyor biz kimiz kimlere özeniyoruz digital şarkılar dinliyoruz artık benim tek taktir ettiğim sanatçı dediğim bayan bendeniz dir erkeklerden orhan gencebay gidenlerden bergen barışmançoğ bunların yerine kim gelebilir….

 182. taylan çelik diyor ki:

  ben 1 yıldır televizyon orucundayım yani seyretmiyorum ve seyrettirmiyorum klipler izlenilecek gibi değil dizilerde hep sihirli ve erotik magazin programları sınırını aştı evlilik proramları boğdu türkiya sanatçısını arıyor diye gençlerimizi perişan ettiler yamak programı yapıp reyting uğruna nimet,lerimize hakaret ettiler mağdurları sultan,dı prens,ti program,larına çıkarıp kullandılar icraat yok yani kısacası seyradacek ne bir program ne ailece izleyecek bir dizi nede seyredecek bir kanal yok çocuklu aileysen evinde tv olmamalı ben bunun kanıtına vardım ve ailem,den aldıklarımı kendi çocuklarıma aktaracağım ben 22 yaşındayım ve iyiki ailem beni bu düşüncelere sahip kıldı yoksa bezı evim şurda gel beni al yada ünlü olmak için herşeyimi veririm demiyorum ve ünlülüğüde sıcak bakmıyorum çünkü onlarınki hayat değil,,, ajdarı çıkar bir konser alanına o alan tarkan gelmiş gibi dolar emin olun,,,

 183. MEHMET KARABIYIK diyor ki:

  ibrahim tatlıses abici ben sizin hayranınızım abicim bende sanatcı olmak istiyorum lütfen bana yardım et abi lütfen tlf05395583165

 184. naz diyor ki:

  bende ünlü olmak istiyorum;
  sesim çok güzel hadise’nin sesi gibi aynı büyüyünce bende hadise gibi erevisiona katılacam ve en büyük dileğim ünlü olmak ister manken ister şarkıcı vb şeyler de olabilirim çünkü hepside ünlü hadise lütfen bana yardım et yarına kadar bana yardım et nolurrrrrrrr ya seni çok seviyorum hadise
  senin yanında adriana lima gibi manken shakira gibi şarkıcı ashley tisdale gibi hilary dff gibi şarkıcılar olmak istiyorum
  saydıklarımın hepsini çok seviyorum lütfen sizde bana yardım edin lütfen hadi by

 185. şerife diyor ki:

  ben ünlü olmak istiyorum ama ailem izin vermiyor neyapabilirim lütfen yardım edin

 186. zeynep uysal diyor ki:

  ben ünlü olmak değil şarkıcı olmak istiyorum ama ailem bi şartla izin weriyo:o açık saçık şarkıcılar gibi olmıcakmışım. Nolur biri beni tınlasın…..

 187. bie dost diyor ki:

  Ben sanatçılık için doğmuşum

 188. caroline diyor ki:

  Ben hep şarkıcı olmak istemiştim , sesim güzel ama inglizceyi çok iyi bilmiorum…yani inglizce şarkı söyliemem ve örenmek için derse gidebilirim..bir sürü şarkı biliorum inglizce çünkü o şarkıları düyduktan sonra hemen ezberliorum ama inglizceyi iyi konuştuğum idasına gelmior !! =) fransızcayı çok çok iyi biliorum !!!!! Caroline.

 189. caroline diyor ki:

  lutfen !

 190. caroline diyor ki:

  ben mankende olabilirim ! çünkü yürüşüm doğal ve uzak bakışım ..yürüşüm çok güzel zaten küçük çalışmalar yapiorum !

 191. damla diyor ki:

  ya ben hem şarkıcı hem oyuncu olmak istiyorum 16 yaşındayım lütfen yardımcı olun bana

 192. fenerbahçe diyor ki:

  henüz 10 yaşımdayım ve şarkıcı olmak istiyorum

 193. c.celebi diyor ki:

  slm lar ben can almanyadan .ve ben sinema veya filim oyuncu olmak isdiyorum neler yapmam lazim onun icin . cevap alabilirsem cok sevinirim .

 194. esra diyor ki:

  Ben 16 yaşındayım en büyük hayaLim bir dizide roL aLmak veya şarkıcı oLmak sesimin güzeL oLduğu söyLenioo ve besteLerim war gerçekten hepsi de çok güzeL besteLer bn besteLerimLe oyuncuLuğumla bir yere gelmek istiyorum ben nasıL kndimi ön pLana çıkarabiLirim yha artık biri bizi de keşfetsin…Lütfen…

 195. ak.rephaceriis diyor ki:

  mehaba ben antalyadan hacer sesim çok gğzel ama kımseye duturamıyom unlu olmayı çok istiyorum nasıl olabirilim bana yardımcı olabilir misiniz

 196. hakan diyor ki:

  ya tamamda ben nasıl unlu olacam cok istiyorum gercektende

 197. mahsun diyor ki:

  slm ben sıkı bir mahsun kırmızıgül hayranıyım ve gercekten ünlü olmak istiyorum mahsun abiyi her zaman takip ediyorum son filmi olan güneşi gördüm filmine şarkı yazdım (ÇOK MÜKEMMEL BİR ŞARKI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM) şarkının adı GÜNEŞİ GÖRDÜM ayrıca bir sürü bestem daha var beni mahsun abiye ulaştırabilirmisiniz LÜTFEN BANA YARDIMCI OLUN BYYY

 198. elzem diyor ki:

  ha saflar ünlü olmak kolay mı? ünlü olmak ıcın cok para yada erkklerın altına gırmek gerek kımse bedadan unlu olamıor

 199. melike diyor ki:

  ben 14 yasındayım ve ünlü olmak o kadar çok istiyorum ki hiç kimse bunu bilemez oyuncu veya şarkıcı olmak istiyorum sonuçta ünlü olayım ve şöhret olayım elzemcim sana gelirse sanatçı ve oyuncu olmak için erkeklerin altına yatmak gerekmiyo bunu bil tatlım ve ayriyetten çok güzel besteler yaptım 3.sınıftan beri korodayım ve şarkı söylüyorum hatta tam 4 tane ödülüm var 1 tanede danstan ödül aldım dansımda çok ii dir lütfen bana ulaşın ve beni ünlü yapınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn byybybyby

 200. dilek diyor ki:

  ben dilek 1992 doğumluyum çoçuklugumdan beri ünlü olma hayelerm var.sesim çok güzel ama sesimi öne sürerek ünlü olmak değil güzeliğimi ve fizigimi öne sürerek ünlü olmak istiorm bunun içinde elimden geleni yapmaya hazırım

 201. davut diyor ki:

  ibrahim tatlıses hayranıyım gerçekten ünlü olmak istiyorun küçüklüğümden en büyük hayalim ünlü olmak bir şekilde yardımcı olurmusunuz lütfen bir şakide ibrahim abiye ulaşmak istiyorum yadımınız için teşekürler:)

 202. ben davut can ben 5 yasaımdan beri şarkıcı olmak istiyorum suana kadar şarkı yazdım ve söyledim birsürü rapyazıyorum raap şarkısı duydulu aşk şarkıları yazıyorum ama en çok istedeğim şarkıcı olmak insallah olurum suan birkere sahneye çıkımak istiyorm

 203. casus diyor ki:

  ünlü olmaya qereq yoq arkadslar içinizde var zaten fiziksel olarakta ruh y

 204. gözde diyor ki:

  ünlü olan insanlar çokağırbir bedel ödüyorlar ama ünlü olmak isteyenlere hiç tafsiye etmem hiç birzaman ünlü olmayın ünlü olursanız çokağırbedeler ödemek zorunkakalırsınız benden söylemesi arkadaşlar

 205. gözde diyor ki:

  ben ünlü olmak istemiyorum ama hiç
  mi hiç istemiyorum

 206. paşa diyor ki:

  ünlü olmak bir yanda güzeldir bir yanda hiç güzel değildir neden güzel değildir çünkü herkes seni tanıyor risk taşıyorsun ölüm riski bende dizi oyuncusu olmak istiyorum eminimki başaracağım biraz yeteenkliyim yeteneğimi artırmak için eğitim alacam oyunuculuk eğitimi alacam siz bir tavsiyede bulunacam arkadaşalr eğer bir gün ünlü olursanız iyi bir ünlü olun yani diyelim ki dizi oyuncusu oldun iyi bir karekterde oyna eğer kötü bir karekterde oynarsan seni pek beğenmez vizyon izleyiceleri ben neden ünlü olmak istiyorum biliyormusunuz normalde hiç sevmem ünlü olmayı ama buna mecburum çünkü okulu bıraktım okulu hiç sevmedim vede biradahada sevmeyeceğim çalışmakta istemiyorum emir alamktan nefret ediyorum onun için ünlü olmak istiyorum başka çarem yok yani eğer ünlüde olamzsam hayatımı maf ederim sürüm sürüm sürünürüm ama eminimki ben olurum ben dizi oyunusu olurum iyi günler iyi geceler iyi tatiller iyi bayramlar kendinize iyi bakın hadi k.i.b

 207. İzzet diyor ki:

  ben 16 yasındaım lise 2 ye gidiorum yaklasık 8 senedir sarkı yazıorum ve söylüyorum da sarkıcı olacagımada inanıyorum xd

 208. emrah şahin diyor ki:

  samsunluyum ne olursunuz

 209. mustafa diyor ki:

  ünlü olmayı hep hayal rtmiştim

 210. ayten diyor ki:

  tek dilegim bi gün bi dizide oynamak ve kendi yeteneğimide başkalarına göstermek umarım inşallah bu dileğim gerçekleşir

 211. mehmet diyor ki:

  ben sanatci olabilecegime inaniyorum sesim guzel hatta oyunculukta bile basariliyim…ama nasil bu ise baslayacagimi hic bilmiyorum…..eyyy sansss gul artik yuzume!!!

 212. mehdin karğı diyor ki:

  tek hayelim ünlü futbolcu olmak

 213. büşra diyor ki:

  sanatçı olmak herkesin hayali benimdeğil çünkü hayal kurmaktan
  , YORULDUM , ama ümidimi kaybetmiycem

 214. sedat bayar diyor ki:

  merhaba ben diyarbakır ergani ilçesinden sedat ben oyuncu olmak istiyorum yetenegim olduğuna imamıtorum eğer bir dizide çoçuk oyuncu aranıyorsa oynamak istiyorum. ben 14yaşındayım güle güle

 215. zafer diyor ki:

  ben yusuf harputlu gibi sanatçı olmakistiyorum onu çoooooooooooook seviyorum

 216. hayat diyor ki:

  bu kadar kolaymı ünlü olmak ne köprülerden geçerler çogu bilmezsiniz akıllı olan yerinde oturur başınıza bela almayın yahu.. keyfiniz yerinde tabi gözünüz doysun sizin gibi olmak isteyen insanlar varken sizler uçmuşsunuz böyle şeyler düşünmeyin boş yere kolay degill kötü yollara düşersiniz alim allah dikkat edin insanlara güven olmaz haa

 217. hayat diyor ki:

  bu arada buda gerçek oranızı buranızı açarsanız sizi elbet göstereceklerdir kameralarda ama bu uzun sürmez elveda kameralar dersiniz sonra ardından ben naptım diye oturup aglayanlardan olmak isteyenlere bu yolda devam edin demek düşer banada benden sizlere nasihat zor kuzular zorr

 218. masal sevda diyor ki:

  ben uzun boylu kızıl saclı bşr kızım herkez man ken diye seslenir cok güzel bir fizige sahıbim oyunculuga asırı yetene gim var ayrı zaman da milli spor cuyum ve güzelim de yaşım 17 haber bekliyorum

 219. özge diyor ki:

  ben 15 yaşındayım…sizin gibi bnmde hayellerim..bu yaza doğru cast ajansa basvurucam…o zamana kadar 10 kilo vermem gerekiyor…şimdiden 3 kilo verdim..sporla birlikte çok iyi gidiyorum…burdan ünlü olmak isteyenlere tavsiyem….FARKLI FARKLI FARKLI OLMAK tamameen buu….dikkat çekiceksinizz T.V deki insanların kafasında kalıcaksınız demet akalın v.b görmüyormusunu yok polemik yapıyor..kadın kendine güveniyor…dikkat çekiyor..bide en önemlisi sempatik olucaksınız….inanın çok severler…… gğzel giyiniceksiniz…kendinizi zeki göstericeksiniz…bi 19 20 yasımda ünlü olmaya baslasam yeter..en iyisi erken ilk önce küçük rollerle baslarsınız…belkide basrol tamamen sans and basarı….mesela istinye parka gidin…ünlüleri gözlemleyin..yada yönetmenleri yapımcıları çok iyi tanıyın ne istediklerini çok iyi bilin..bi taktik daha olurda yönetmen veya senarist görürseniz dikkatini alabilecek sekilde meraba bn sizi çok basarlı buluyorum…acaba bana güvenilir bi cast ajans söylermisiniz? diyin bakarsınız gel sen bnle çalıs veya ardağım kisisin der…..bide ünlü biriyle çıkın eğer bu bir futbolcusa süper olur…çünkü erkekler tuttuğu takımın sporcusuyla çıktığınızı bilice yenge olarak görür ve ampati olusur.baska takımın taraftarının gözündede empati olusur..yanlız oros…. göbö gözükmiyceksiniz.. kameralara lütfen hep gülümseyin…çnkü insanlar sizi öyle daha çok sever……yönetmenlerle ve yapımcılarl da dost olmaya çalısın..bu arada iyi bi kanalda basrol oyuncuzu böüm bası 25.bin tl(25 milyar) kazanıyor…aylık 100 milyar oluyor…valla bergüzar korel örneğin ama bihter de aylık 125 milyar kazanıyor

 220. nesli diyor ki:

  bnce futbolcu olarak guiza yla çıkan ünlü olur arda da olabilir…ibrahim toraman da yakısıklı fkt ondan olmaz valla vs…. tabi sizin neslinizdekiler çnkü siz tv dünyasına girene kdar onlar karılarıyladırlarr

 221. gizem diyor ki:

  bncede guiza bi gs li olarak adam çok polemik yaratıyor basında…….ama bn toçu istemem ….. bananee bn güzelim o yüzden oyuncu olsun…….daha iyi mesela behlüllll yıkarsınız ortalığı ve yine de sizin neslinizdeki behlül….. alahım kendimi çok seviyrum

 222. evren diyor ki:

  gerçekten çok komik yorumlar ya şaşırıp kalıyo insan.yukarda ki son cümle hala ünlü olmak istiyormusunuz diyo ve bir çok yorumda ne olur yardım edin ünlü olmak istiyorum yazıyo:S:S gercekten şaşırtıcı…herkez bir yöne eğilim gösterip başarıyı elde edince zaten alanında ünlü olmuş demektir.yani şarkı soylemek yada oyunculukla ünlü olunmaz sadece….

 223. ibo yu şaşırtan ses diyor ki:

  YOUTUBE,de Videom 3milyonu aşmış durumda (2ayrı video) İBO YU ŞAŞIRTAN SES diye yazdığınızda sizde belki hatırlarsınız .ibrahim beyin şarkıyı ilk nakaratın da kestiğini ve halkın tavırlarını görüceksiniz,.. çok çabaladım bilmiyorum ya çok koşdurdum nerelere kim lere gittiysem olmadı. son ra bu konuları kafama taka taka kafayı yiyecek duruma geldim. aleyhimde ve lehim de yazılan yorum ları okuyorum türkiyenin ve diger yurt dışın dan hiç bilmediğim tanımadığım insan ların bana yorum larını okudukça tamam olum fatih durma pes etme dedim ama ken dime vermiş olduğum motivasyonumun da artık fayda verdiğini zannetmiyorum.bir kaç televiz yon proğramların da konuk santçı ve yarışmacı olarak çıkdım seda sayanın, ibrahim tatlısesin gibi tv prog.katıldım şimdi ben de bir fıkra gibi o fıkranın gerçekleşmesini bekliyorum.çünkü çok çabaladım anlatmaya başlasam beni kimse okumaz .benim tek isyan ettiğim kahrolduğum nokda şurası… neden bukadar çabuk biryerlerden bir yerlere geliyorlar da benim bukadar çabama rağmen ben bir arpa boyu ilerleyemiyorum ….neden ?..neden ?…neden lerle dolu bir beyin yorgunluğu adamı kanser edecek…Ben askerliğimi Ankara Armoni mızıkasın da yapdım… Beni sınava tabii tutarak 35 bin askerden, ben müzisyenim diyerek adını yazdıran 800 askerden seçilen 11 askerden birisiyim … bu türkiyede jüri diye çıkan lar gibi de değil resmen kon servatuar sınavına tabi oluyorsunuz bakın bu çok önemli bir ayrıntı..o televizyondaki basit elemeler deki gibi vicuduna kaşına gözüne yaşantısına acıtasyon yapmasıyla kazanılan sınav lar gibi değil …bu sınavda gerçekden iyi olmanız gerek sizin sanatınıza ,icraatınıza beden dilinize herşeyinizle çok iyi olmanıza kulağınızın iyiolmasına bakıyorlar… Ankara Armoni Mızıkasında Paşaların karşısın da şarkı okumak öyle kolay değil. kazan dıkdan sonra usta birliğinde deneyimlerinizi tecrübelerinizi kaçın cı kez gözden geçiriyorlar hazırlıyorlar ve sizi paşaların karşısına hazır vaziyetde çıkartabiliyorlar … ayrıca askerliğim boyunca türkiyede ki bütün askeri birliklerin hepsinde konser verdim MORAL EKİBİ olarak doğusun dan batısına heryeri bu sayede gördüm ….beni buraya sınavla aldılar ve bu sınava EMRAH , ÖZCAN DENİZ ,ve benim devrem HAKAN ALTUN , HALUK LEVENT de girdiler belkide onlar mehşur oldukları için onları sınava tabi tutmamışda olabilirler.ben bu ünlülerle aylarca beraberdim ve keşke beni şimdi hatırlasalar o askerlikde ki olayları o unutulamaz anıları.neyse asıl anlatmak istediğim size sesim yada çalmış olduğum ensturman lardan ve ünlülerle olan askerlik anılarım da değil ne oldumu anlatmakdan artık bıkdım çünkü sinir beni mahvetti ve şimdi tip bir şeker hastası oldum hergün şimdi ken dime günde 4 kez iğne vurmak zorunda kalıyorum oyüzden ken dimi ıspatlamakdan karşımdakini birşeyleri elle tutulur gözle görünür deliller vermekden kusacağım geldi çün ki hiç kim senin umurunda değilsiniz kendi derdim ken dime isyan eder oldum ….şimdi artıkson sözümüde söyleyip bitirmek istiyorum .Evet hala çabalıyorum ama zannedersem pilim bitiyor biterse bakın ne yapmak istiyorum buda kimsenin umurunda olmiyacak biliyorum ama san ki ken dimi cezalan dırmak mı mükafatlan dırmakmı bilmiyorum .bukadar çabamın sonun da müziği bırakıp herhangi bir camiye giderek bu çok özveriyle ruhumu beslediğim bazı zaman larda ken dimi o banyonun içine kapatarak saatler ce sesim le ken dimi gözlerim kan çanağı oluncaya kadar ağlayarak hisle dolduruncaya dek şarkı söyleyip ken dimi eğittimi zannettiğim o sesimi ,,, ezan , kuran okuyarak bu alem den kendimi kesinlik le çekerek birdaha ayaklarıma altın lar serpseler geri dönmeyerek vede ağzıma sahne kelimesini dahi almadan yaşamayı pilan lıyorum…. ( fatih Güler )

 224. cansel ergil diyor ki:

  GÖZLERİNE BAKTIĞIMDA,
  hasreti gördüm beeeeeeeeeeeeen.
  çok sevmiştim seni…..
  yeniden yeniden ……..
  öyle saf öyle temiz…
  kalbimle sevgimi.
  sana vermiştim benn..

  Gittin haberim olmadan ..
  gittin.
  sevgimi göze almadan.
  gittin.
  sen cok cok yanlıs ettin…
  artık sözüm yok sana güle güle……………………………………………………………………..

 225. alper diyor ki:

  sermiyan midyat seni çok seviyorum abi…..

 226. DAMLA diyor ki:

  ÜNLÜ OLMAK İSTİYORUZ NE ZAMAN SONUCA ULASIRIZ

 227. DAMLA diyor ki:

  dizi oyunculugu istiyorum…………

 228. orhan diyor ki:

  ünlü olmak hakkındaki tespitlerin seninde bir ünlü adayı olabilecegine bir işaret mi yoksa ? :) Ünlü olmak degil “Başarılı olmak” tespitini gerçekten bilgisayar başında baş parmağımı okey yapacak sekilde onayladım .

 229. DENİZ diyor ki:

  ARKADAŞLAR HEPİNİZE KATILIYORUM

 230. ahmet diyor ki:

  ben bu hayata yalnız adam ve garibanlık rolünde baş rol oynamaktan yoruldum artıkm hayatıma renk gelmesini istiyorum ve bundan dolayı siz değeli büyül lerimin yardımcı olmasını istiyotum saygılar

 231. gizem diyor ki:

  valla ben şarkıcı olcamda soyunemmuyucamçıplak gezc

 232. LALE diyor ki:

  benim hem sesimde güzel hemte rol oynuya biliyorum
  güzelimdir ama istersem başaramıyacağım iş yoktur bana lütfen bişeyler yazın lütfen herkezide yalvartmayın bence sesimizi duyun ok.
  bide filmlerdede oynamak istiyorum en büyük hayalim
  bunu demet akalının kabul edeceğine iğnanıyorum

 233. LALE diyor ki:

  filmlerde oynamak bunu yazmayı unutmuşum

 234. lale diyor ki:

  evet biz buraya boşuna yazıyoruz melda sana katılıyorum

 235. gamze diyor ki:

  bn ünlü çok istiyorum

 236. münire diyor ki:

  selam bn münire ünlü olmak çok ama çk istiyorum ama olamıyorum 11 yaşındayım ama hiç tecrübem yok ama kavak yellerdeki pelin karahan tecübesi olmayaak girmiş bende olmak istiyorum yeter artık bizim olardan eksiyimiz ne eğer beni kabul ederseniz büyük yıldız olmak istiyoruma ama isteemzseniz darılırım ama çok mahaleftirim her istediğinizi yaparım bir keresinde tiyatro oynunda oynadım ama ben kavak yellerde oynamak istiorum offfffff çok istiyorum dizide oynamak istiyorum kavak yellei olmasada olur ama ben dizide oynamak isitiyrummmö

 237. kursat_tarantula@hotmail.com diyor ki:

  ünlü olmak çok iyi bişey ama şerefsizlik olmadan

 238. HATİCE diyor ki:

  selam…
  ben bişiler değiştrmk istiorum.amaclarım çok farklı insanları bazı şeylerde bilgilndrmk istiorum özellikle ünlü dünyasını :biliorum değişmicekler fakat ne olduklarını bilicekler ;belki size sıradan gelicek ama ben çok farklı olduğumu düşünüorum….

 239. ali üstündağ diyor ki:

  Ben bir senaryo yazdım yayınlatmak istiyorum kime gideceğimi bilmiyorum bana yardım eder misiniz*senaryo nun başlığını söylemek isterdim ama tadı kaçar

 240. iklima diyor ki:

  güzel ben ünlü olmak istiyorum.

 241. cılgın motorcu diyor ki:

  ben 15 yasındayım daha önce ünlü olmaya cok yaklastım belkide 1 adım kalmıştı ama kader yüzümüze gülmedi şimdi tekrar ugraşyorum hayat hikayemi merak eden olursa okusun ben daha dogarken bahtsız dogmusum dogmadan annem beni istememiş öldürmek icin herseyi yap mıs ama babam olsun bırak dogsun cocuk demiş ondan aradan 6 sene gecti akrep soktu ölümden döndük ölsek iyiydi ya mahallede cogu insanın bilgisayarı parası var ama bizim yok napalım su felek bir gün yüzümüze gülmedi hep agladım cep telefonu istedim dayak yedik para istedik falakaya yatırdılar işe bşladım ustayla sıgmadık hep dövdü bende basınca gayarı işten çıktım kış geldi okullar acılıcak benim puan endistürü lisesini tutuyo ama gel gelelim müdür ac gözlü parasız almıyo snra silmiyo kaydetti ama simdide silmiyo zorla sildirdik sonra ticarete basladım hep azar hep kavga şu felek bir gün olsun yüzüme gülmedi şaka degil gercek şimdi 15 yasındayım yine felek gülmüyo napalım belki birgün güler diye ugrasıyoz benim var dogru hdefim su oyuncu olup ünlüleri tanımak yardım bekliyorum şu felek bir kere olsun da yüzümüze gülsün irtibat atom_tv@hotmail.com irtibat bu yardım elinizi beklerim oyunculuk icin okuyan ve herkese tesekkürler

 242. qhöcqe diyor ki:

  bn 13 yaşndaym çok ii şarkı sölüorm yazıorm gitar batery çalıorm ama ailem karşı bnm müziğe olan ilgime ama bn isyan ediorm bşka çarem yok müzik bnm ruhum kurs murs almadım bn hayatımı şiirlere sözlere döktüm inandm derslerle uğraşmam eed doğru ama insan gibiym yhani insanlar sözleriyle ifade eder kendini bnde öle yapmalıym dimi SENDE BİRAN DÜŞÜN Kİ KENDİNE GELESİN ETRAFINA BAK PİSLİq CHOq AMA UNUTMA SENDE YENİLMEZSİN tripkolic hayranıym şarkılarını ezbere biliorm sölüormda ama şans işte ne öldürüo ne yüze gülüo şu yorumu okupta bni anşlayn warsa ne dielim HADİ HAYIRLISI …ploton qhöcqe …dj.pisikolik__>o bn oluorm

 243. Seda. C diyor ki:

  Ben Almanyada yasiyorum ve benimde Hayalim ünlü olmak benim gözümde Söhretlik felan yoktur sadece kendimi oyunculuk yönünden cok yetenikli buluyorum.
  Hayalimi ama malesef gerceklestiremiyorum cünkü almanyada oyunculuk okulari olmadi icin ve bende Tr tek basima egitim alamam ailem razi gelmez ama eger bi rolde oynarsam benim icin uygun olan ve ailem icinde ozaman beni testekliyorlar:
  Ben bu konuda cok Citigim emin olun cok basariliyim Cevapta yazarsaniz cok sevinirim ha bide benim tek kötü yanim boyumun 1.79 olmasi :D onuda diyim

 244. gizem diyor ki:

  meraba ben gizem balli cok güzel sesim youtubdada videolaruim suan avusturya linzde okuyorum 5 sen sonra avukat olaca mama yanindada foto modellik yapiyorum 1 aydir vede cok güzel kivrak das kolbasti felan biliyorum sessim burcu günese benziyo eger sesimi duyan varsa ben face yazin yada msn adresime ben hayat dolu biriyim 17 yasindayim 2 tane isim var avusturya linzde kaliyorum gecen senen in kurturbasketti

 245. gariban çocuk diyor ki:

  damarc arabeks tarzları
  söylrim

 246. yağmurirem diyor ki:

  ben okadar ünlüolmaistiyorumki

 247. tuce diyor ki:

  ünlü olmak cok güzel bisey

 248. ahmetcan diyor ki:

  sesim güzel sanatçı olmak isti yorum

 249. ahmetcan diyor ki:

  sana çılık güzel bişey

 250. zeynep diyor ki:

  bence sanatçı olmak için hayatta bir çok şey feda etmek gerekmektedir.buda kolay bir durum değildir ama gerçekten sanatçı olmak isteyen bi insanın yeneği olması gerekir…buda yoksa vazgeçmek gerekir ..ama noralde ben sanatçıılığı çok ist
  yorum gerçekten ..ALLAH izin verirse olucamda …eminim sesim ii dans desen var bi ensturman çalabiliyorumm bunları yapabilenin diğerlerineden ne eksiği olabilir..insan isterse her şeyi yapabilir ben yapacağıma inanıyorum umarım sizde inanıyosunuzudr..

 251. turgay diyor ki:

  ben unlu olmasam bıle onemlı deyım sadece sevdıyım ısı yapayım yeter ben sarkı soylemek ıstıyorum okadar benım unlu olmak gıbı bı nıyetım yok bevdıyım ısım olsun yeter…..

 252. senem diyor ki:

  ben ünlü olmak istiyorum.çünkü televizyonlarda hep
  ünlüler görüyorum.

 253. turgay diyor ki:

  sevdıyım ısımı yaptıktan sonra bıde en ıyı yaptıktan sonra zatın unlu olursun ben sadece sarkı soylemek ıstyoorum hem halkımada bı katkım olur…

 254. hüseyin diyor ki:

  ben oyuncu olmak istiyorum yetenegim vardır

 255. hüseyin diyor ki:

  tiyatro diyom başka bişey demiyom

 256. MUSTAFA SİPAHİ diyor ki:

  ben hayatımda 3 şeyden hiç hoşlanmam 1.şaka 2.dedikodu 3.verdigi sözde durmamak ben mustafa sipahi bana dagdeviren derler ne için biliyormusun çünkü benim sırtımı kimse kolay kolay yere deydiremez

 257. MUSTAFA SİPAHİ diyor ki:

  ben bugüne kadar hiç macera yaşamadı televizyona çıktım ama canlı yayına

 258. AYŞE SENA diyor ki:

  aslında ünlü olmayı 7 yaşımdan beridir istiyorum hatta o yaşımdan bu yana kadar bir defter bile tutum ben çok sayıda tiratyoda rol aldım sınıf içersinde ve dışında oyuncu olmak gerçekten güzel eyer dedikodu yapıp o kişinin taklidini yapıyorsan demeki sen gerçek bir oyuncusun önemli olan kimseden utanmamak

 259. kayhan diyor ki:

  merhaba ben oyuncu olmak ıcın katıldım bıde olmak ıstıyorum dıyınce oyuncu olunmaz farkındayım bır sansımı deneyım dedım sonucta ınsan umutlarının pesınde kosmassa elınden kayıp gıtmesıne engel olamaz.sesım guzeldır sallama degıl dınleyen bılır break dance yaptım ve rap yaza bılırım şiir felan tek ıstegım oyuncu olmak gercekten fızıgım vede yuzum uygundur ılgılenırsenız sevınırım ınanın pısman olmassınız……..

 260. ceren diyor ki:

  ben de ünlü olmak istiyorum ama tüm Dünya çapında.. ne olursa olsun bu hayalimi bitiremiyorum ve hep bunu düşünüorum..Şarkıcı ve oyuncu olmak en büyük hayalim.Televizyonlarda cd’lerde,sinemalarda..
  hep sevdiğim ünlüleri görüorum.ama ben yabancılarla birlikte olmak istiom.işte imkansızlığı da burda.O kadar zenginde değiliz ve sevdiklerim hep Amerika’da.ne yapıcağımı da bilemiyorumm.Kursa falan gitmek istiom ama orda da sevidğim türde şarkı yok.gitar kursuna gidiom;ama orda da sevidğim şarkıları çalamıyorum.
  ve övünmek gibi olmasın ço kgüzel bi sesim var ve çok güzel oyunculuk yapıom.Twilight’a,disney channel’a ve nickelodeon’a bayılıom.tüm bunlarda oynamayı o kadar istiom ki kelimelewre dökemem..
  psikolojik etkileri olsa bile istiom.herkesle birlikte olmak,dünayya katkım olması,ödüller almam..
  anneme sölüom ama o ciddi olduğumu bilmio.arakdaşımın da güzel sesi var ama o olmak istemio.bense ÇOK CİDDİYİM,ÜNLÜ OLCAM.
  inşallah bu dileğim gerçek olur..

 261. ceren diyor ki:

  hem yetenekliim de yararlı çok güzel bi ünlü olcam ama şu yaşımda olmak istiom.daha çok küçüğüm 12 yaşındayım ama yine de yapabilrim.
  ne derler;insan istediği sürece her şeyi yapabilir.
  şarkılar,oyunculuk,notalar,perde,ünlüler..hep aklımda
  garip şeyse derslerim çok iyi; hep 100.herkes beni çalışkanın teki sanıo.ama içim çok farklı.
  dıştan öğretmen,içten ünlü.
  yeter nasıl olabilirim!!
  çok istiommmm!

 262. rabia betül(bu yorumu kesin okuyun) diyor ki:

  bn 14 yaşındaım istanbul-g.o.p’da oturuorum.Bekir Sami Dedeoğlu İlköğretim 8. sınıf öğrencisiyim.oyuncu olmaı çok ama çok isdiorum konservatur sınavlarına girmeyi hedefliorum.ama bn şimdi olmak isdiorum oyuncu bu yüzdende tam olarak ne yapmam gerektiğini bilmiorum.tv yi açdığımda bnm yaşımda kişileri görüorum ve oyunlculuk yapıolar bnde onların yerinde olmak isdiorum .lütfen bana yardım edin.kolay yoldan hemen başlamak isdiorum bu sektörde

 263. bayram diyor ki:

  ben her zaman ki gibi müslüm babadan söylüyorum şimdiki sanatçılar hepsi rap falan söylüyor bu ülkeye bi kaç tane daha dew arabeskçiler lazım iyi düşünün kararınızı werin…!

 264. cınar diyor ki:

  merbalar ben türkücü yada oyuncu olmak istiyorum lütfen elimden tutarmısınız madi durumum cok kötü köyde oturuyoruz 22 yaşındayım ve sayın yönetmenlerimiz ve sayın sanatcılarımız elimden tutarlarsa gece gündüz duvalarım onların üzerinde olur bunları yazarken hıckırıklara boguluyorum lüütffen saygılalaa by

 265. sedef diyor ki:

  bende sarkıcı olmak istiyorum sesim çok güzel gitar çalıyorum bazen kafe de sarkı da söylüyorum sesi güzel olmayan bir sürü ünlü var asıl sesi güzel olanları görmüyorlar

 266. MUSTAFA diyor ki:

  bed maceralı bir filmde oynamak istiyorum şöyle nefes kesen olaylar gibi…

 267. lara diyor ki:

  ben hla oyuncu olmayı planlıyorumm..sonucta ne kdr güzl zngn bir hayt bzi bkliyo..cokk basit adımz duylsun yeter :D saol gne bosuna yazmısn

 268. burak diyor ki:

  ya ünlü olmak gzl bşey aslında gerçi ben olmak istiorum ve allah izin verrirse olcam önemli olan para deil en önemlisi şarkıcılık kolay deil gerçekten şarkıcı dediğin kendi söz müzik yapanlara şarkıcı denir.bence

 269. aykut özel diyor ki:

  ben ünlü oplmak istiyorum çünkü ben kendime güveniyorum. bazı kisiler var o sahneyi hak eden .hatta va hatta bazı sanatçılardanda basarılı kisiler var ama. bizim insanlarımız duyarsız oldukları için .hiç kimse sesini duyuramıyo..bazı ünlüler devletin polisini bile takmıyo tehtit ediyo..bunu sıradan bir vatandas yapsa ne olur ?soruyorum okuyanlara..=ben hiç bir sey ,çin diyil kendime güvendim için ve ben o sahneyi hak ettm için ünlü olmak istiyorum,,demek istiyorumki.. sesini duyuramayanlra kulak açın..sese birazda siz yaklasın. yetkililer

 270. sevda çiçeği diyor ki:

  ben amarikada yasiyorum 24 yasindayım özgürlüğümü kullanmak istiyorum ama yapamiyorum
  2009 da paris moda evinde mankenlik yapiyordum ama bıraktım şimdi hayalim sarkici olmak istiyorum sesim çok güzel buna inanabılirsinız sarkici olmak istiyorum

 271. rıfat diyor ki:

  sesimi beyenmeyen yok artı kendi bestelerim var söyleyince herkes bitiyo ama elimizden tutanımız yok

 272. nursema diyor ki:

  gün gelir ünlü olurum gün gelir şarkıcı olurum gün gelir ölürüm ben ve isteklerim benle hayal olur ama ölürken bile sonkez ve hala içim de ünlü olma isteyi olucak ve bitmeyecek

 273. ayşe diyor ki:

  20 yaşndayım 3 yabancı dilim var üniverste ingili dili ve edebiyatı bolumundetyim yandal tiyaro bolumu okuorum şu an romeo ve julıet çalışmalarındayım ma artık kalıbıma sığmıorum küçük işle gelio bunlar lütfen ilerlememe yardımedin..

 274. Deniz Gönenç diyor ki:

  ben ünlü olkayı tanınmayı ve para kazanmayı çok istiyorum.bu benim küçüklüğümden beri hayalim şu an 1o şarkı hazırlayıp bunları albüme dönüştürmeyi planlıyorum.Bir şekildede bu albümü satışa sunmaya çaışacağım her fırsatı değerlendireceğim.öneriniz varsa http//:şarkıcılık hayalleri.blogcu.com yazıp bana söyleyebilirsiniz.

 275. yiğitalp diyor ki:

  benim adım yiğitalp ben ünlü olmak istiyotrum

 276. ibrahim diyor ki:

  ben ünlü olmak istiyorum çok güzel sesim var ve şarkı yarışmasına girmek istiyorum

 277. ayşe diyor ki:

  yha ben sanatçı olup eurovision a katılmayı çoooooooook istiyorum. Ama nasıl olacağımı bilmiyorum .Müzik öğretmenim sesimim çoooook beğendi konservatuara girmeyi düşününyorum ama inşalllah sanatşçıııııııııııııııııııııııı olurum lütfeeeen bqana yarddım edin ne yapacağımı bilmiyorum

 278. bestee diyor ki:

  kendime öz güvenim tam ve cesaretli bir bayanım yalnız bunlar diğerlerinin anlattigi gibi sözde3 degil icrat yaparım sesim çok güzel bir cok programda birinciliklerim var ve oyunculuk kabiliyetimde epey ileride bende her cesit rol var ben bestee

 279. can diyor ki:

  sesim güzel yardım eder seniz sevini rim neolur size yalvarı yorum

 280. oktay diyor ki:

  Ben kesinlikle ünlü olmak istemem
  ünü olmak ne kadar güzel birşey olsada o kadar kötü birşeydir mesela örnek veriyorum size
  diyelim dizi oyuncusu oldunuz size kötü bir rol verdi o rolü oynadığınız zaman sizi izleyen seyirciler senden nefret ederler ben tam anlatmıyorum aslında anlatabilsem bana hak vereceksiniz yani bana göre ünlü olmak çok iğrenç birşey allaha emanet olun

 281. lütfen okuyun!!! diyor ki:

  arkadaşlar tabiki ünlü olmak birçok insana göre çok güzeldir ama bunun kötü yanları da var hayatta hiçbir şey ağrısız,dertsiz değil burda ünlü olmak isteyen genç ve yaşı çok küçük arkadaşalımı gördüm herkes beni tanısın,dünyada tanınayım diye ünlü olmak istiyorlar ,bu gibi nedenlerle birçok insan şu an kandırılıp kötü yola düşmüş,temiz duygularıyla oynanmış durumda tabiki ünlü olmak yeteneklerini sergilemek herkesin hakkı hatta övünülecek ve tebrik edilip,ödüllendirilecek bir durum ancak bunun sağlıklı yolları var bu işin eğitimi alınmalı, önce sağlıklı kurumlardan yararlanılmalı bu şekilde hem onurlu hem bilgili,hemde kendi işinde başarılı bir yıldız olabiliriz yaptığımız şeyler bize mutluluk verir tersini anlatmaya gerek yok bu bir öneri sadece sizinle paylaşmak istedim düşüncelerimi eğer okuyup üzerinde düşünürseniz sevinirim hepinize başarılar…

 282. ayşegül diyor ki:

  ben annemi ve kendimi aynı ve özel hissediyorum eğer ünlü olursam onu ve kendimi bu yoksul hayattan kurtarmak istiyorum ve engelli kardeşimi onları çok rahatlatıcam . İzmirde oturuyorum ve liseye geçtim şimdi ışılay saygın güzel sanatlar lisesi elemelerine gidicem zerrin özer gibi güçlü ve rock bir sese sahibim inşallah olur büyülenirler inşallah…

 283. HAZALNERGİZ AYCAN diyor ki:

  Ailem de destekliyor komşularımızdaarkadaşlarımızda drama öğretmenimde oyuncu olmat cok istiyorum. Ayrıca sesimde çok güzel . Lütfen yardım edin.

 284. mezeci diyor ki:

  hakan taşıyan tarzı sesim var yeminki

 285. özlemkolik diyor ki:

  merabalar bende oyuncu olmak istiyorum samsundayım ama ailem izin veriyor mimar sinanı kazanmak istiyorum ama izin vermiyrlar nasıl ikna edebilirim

 286. beyza diyor ki:

  bn beyza.. 4 yıldır okul tiyatrosunda oynuyorum ve çok kabiliyetliyim.. ama ünlü olmak istiyorum.. çok fotojenik ve qüler yüzlüyüm 15 yaşındayım lütfennnnn bni bir proqrama reklama veyada bir dizi yada filmde oynatınnn

 287. Özlem diyor ki:

  merablar ben 14 yaşındayım çocukluğum beri tiyatro hayalim ama ailem izin vermio seni öpüştüremeyiz benim kızım olamaz oyuncu fln para yok gibi laflar ama ben vazgeçmemeye çalışıyorum ama bazen yanlız olduğumu düşünüp üzülüyorum lütfen yardım edin ailemi nasıl ikna edicem

 288. Buluttanadam diyor ki:

  Hepinizi ünlü yapacağım yapmasına da bu zeka ile ünlülüğünüzü ne kadar sürdürebilirsiniz orası acayip bir muamma. Harika tespitlerin, sosyo-politik yorumların olduğu bir yazının yalnızca başlığına dikkat edip ben de ünlü olmak istiyorum tarzında br yaklaşımda bulunan cahil yığınlara acımak mı lazım yoksa kahretmek mi bilemiyorum. Belki bir iki tanesine yalnızca geyik babından hareketle yazılmış ama görünen o ki birçok mesaj ünlü olma dileğini arzusunu tüm cidiyeti ile dile getiren ve ünlü olmak arzusu ile yanıp tutuşan hafzalasız beyinlerden çıkmış. Hepinizi ünlü yapacağım zeka fakirlerinin en ünlülerinden olacaksınız aynen devam edin bu yolda, sabredin göreceksiniz…

 289. Zeliş diyor ki:

  Gelin SİZİ ÜNLÜ yapayım yavrularım.. :D

  Yazıyı okuduktan sonra ( içeriğine tamamen katılmaktayım )
  en çok merak ettiğim yazıyla ilgili yorumlardı.
  Yaklaşık 300 yorum olduğunu görünce daha çok heycanlandım.

  Fakat sanırım hiç kimse başlıktan sonra gelen yazıyı okumaya zahmet etmemiş ve hatta ‘ abiii beniiiiii n’ollllllurr ünlü yap ‘ şeklinde tuhaf ve cahilce yorumlarla dolmuş sayfa… Yazı çok uzun geldi sanırım ve şimdiki gençlerin anlayabileceği (coq thf yzıyrlar ya şmdki gnçlr, snki trkçnin bi eksği vrmış gbi ) dilde değil.

  Ve aslında yazıda belirtilmiş olan durumu bi zat yorumlara yansıyor.

  Özentili cahil bilinçsiz bir toplum olma yolundaki BÜYÜK BAŞARIMIZ.
  Bu vatan bu gençlere emanet. Helal olsun.

  Keşke burada en azından yorum yapma zahmetinde bulunanların yarısının yazıyı okduğuna inanabilsem. Ama normal değil mi …

  orasını burasını açıp et pazarının bir parçası olaraktan ekranlarda ona buna laf atarak, iki ay’da tüm hayatını idam ettirebilecek parayı kazanmak varken, neden işci olarak sürünelim veya okuyalım. Eksiğimiz ne ?

  KIÇ BACAK BİR TEK ONLARDA MI VAR ?

  Benden senden bizden üstün yanları ne ki, biz neden, ona buna çıkıp laf atamayalım.. bu kadar kolay bu işler.
  Yanına da iki manita koyup iki hopa da hopada sallandım mı klipte… ohh.. bir iki reklam dizi teklifi…. gündemden düşmeye yakın, bir kaç olay skandal veya ‘ abey babam alkolikti bizi çocukken çok dövdü ben çok acı çektim ‘ mesajları ile.. ‘ bende sizdenim halktanım ‘ diye kendilerinin dahi güldüğü saçma mesajlar verirler olur biter.

  Herşeyin bir kolayı çıkmışken, ekranlardakini komşuları yapsa mahallede barındırmayacaklarken, aynı şeyleri dizideki kız yaşayınca birlikte ağlayan garip bir milletiz.

  Ekranlar Aşk-ı Enestler, Kardeşim olma sevgilim ol, kimin eli kimin cebinde gibi türk halkının normalde kabul edemeyeceği, kültür, yapı ve tabiyatına aykırı rezaletlere özenmemize hatta bu karakterlerin yaşadığı rezalet olaylara onlarla birlikte ağlamamıza kadar uzatıp, çok akıllıca bir biçimde yediriyorlar bize. !!

  Gençlerin beyinlerinin bu derece popüler kültür(süzlükle) yıkanmış olup kafaları magazin programlarının dışındaki hiç birşeye çalışmadığı bir dönemde, daha geçen günlerde onca şehit vermişken kimin için ne için, ülkeyi kimlere emanet etmişken diye sorguluyor insan…

  Ama boş verin siz şimdi bunları…

  gelin sizi ünlü yapayım… :)

 290. serkan diyor ki:

  bende lise cagında ünlü olmak istemiştim tek hayelim buydu şiirler yazdım senoryolar yazdım tiyotro oyunları yazdım ama hiç kimseye ulaşamadım şimdi 27yaşımdayım bir standup izlemeye gittim hayatım degişti adam hala peşimde bu kişi şuan atv kanalında çalışıyor aynı zamanda yapımcı ama bana uymaz benim hiç hevesim kalmadı size tavsiyem bütün tiyotrolara konserlere gitmeniz elbet yıldız ışıgınız varsa ordaki menajerindikkatini cekerseniz belki birde ünlü olcam diye evden kacmaya kalkmayın aile herşeydir bunun degerini bilin istanbul kurtlar sofrası otagara indiginizde kurtlar yanınıza gelmeye başlıyor kazara bişey olmadan cast ajansı bulursanız mayolu veya cıplak resim cektirmeyin bunların yapımcıların eline gecmesi imkansızdır kimseye güvenmeyin herkez sizi kullanmak isteyecektir oyuınculuk istiyorsunuz cogunuz bunun için istanbulda kadıköyde müjdat gezen sanat okulu var eger sizde ışık görürseler cok az bir ücrete sizide okula alabilirler orda gercekten keşvedilirsiniz ama evden kacıp gitmeyin ailesiz almıyorlar içeriye bile işallah herkez bi gün hakketigi yeri alır bol şanslar

 291. ilke diyor ki:

  ben ünlü olmayı istiyorum çünkü yeteneklerimin olduunu düşünüyorum taklit yapabiliyorum çok iyi tiyatro oynarımm ve ailemde destekliyor ama işte bilmiyorum olmicak gibi olmazki…

 292. bende ünlü olmak istiyorum ama manken sunucu falan değil şarkıcı olmak istiyorum,sesimde çok güzel hem ben pop müzikte söylerim cazda rockta het türe ayak uydurabilirim yani ama bana yardım edebilecek bir tanıdığım yok bende burada umut buldum bana biri yardımcı olabilirmi lütfennnn şimdiden teşekkürlerrrrrr

 293. esra diyor ki:

  ben sanatçı olmak istiyorum çokj güzel şarkı aşk şarkıları damardan şarkılar ben ben suan 12 yaşındayım lütfen bana yardım edin

 294. beren diyor ki:

  ben sadece oyuncu olmak istiorum oyuncu olmak nsl bi duygu acaba herkesin seni tanıması…….:)

 295. gökhan diyor ki:

  ben küçüklüğümden beri hep müzikle üğraşırım hergün şarkı söyler şiirler yazarım kendi kendime sesim çok güzel herkesle yarışmaya da hazırım daha önce bir yerde deneme yapmadım ama çevremde ve düğün ortamların da olsun sesimi herkes beğenmiştir saygılar dilerim gökhan

 296. melih diyor ki:

  tek ısteğım televızyonda halkın karsısına gecmek ve kaset cıkartmak veya kılıp cevırmek

 297. soner diyor ki:

  tek ısteğim unlu olmak televızyonlarda klp veya dızı veya reklamlarda oynamak ıstıyorum

 298. hikmet diyor ki:

  ben okumuyorum ama hayalim sanatcı olmak arkadaşlar ben sanatcı olacama inanıyorum inşallah bana dua edin çok istiyorum ben para sında deyilim
  benim kendi bestelerimde var ama okumadıgıma pişman oldum sanatcı ola bilirmiyim acaba abiler eyer beni sanatcı yapa bilecek biri varsa bana yardım etsin benim msn hikmet2713 @hotmail.com buna gönderin beni sanatcı yapa bilecek biri buna göndersin ok byyyyyyyyyyyy

 299. elf diyor ki:

  slm 17 yaşında genç bi kızım hande yeneri örnek alan biriyim sezen aksunun onu sahnelere çıkarttığı bni de birinin çıkartmasını istiyorum her yerde sesimi dinlettirebilen biriyim cevabınızı büyük bir sabırla
  bekliyorum…

 300. melih diyor ki:

  bende coktan uğrasıyorum ama bır turlu sarkıcı veya sınema oyuncusu olamadım ve olmak ıstıyorum normalde saz hocalığı yapıyorum

 301. Melis diyor ki:

  Slm arkadaşlar ben melis ne zamandan beri ünlü olmayı hayal ediyorum…Çok istiyorum gerçektennn…Ajanslara kayıt oldum beni çağırdılar ama hala gidemedim…Babam ünlü olmama karşııı…Annem çok istediğimi bildiği için karşı çıkmıyor…Ama babamında onaylayacağını biliyorum sonunda…Ünlü olmak istiyorsanız öncelikle ailenizin onay vermesi gerekir.Ve ajanslara kayıt olmanız gerekir…(yoksa oyuncu olamazsınız)Oyunculuktan sonra şarkıcı olma şansını yakalayabilirsiniz çoğu ünlüler öyle yapmış…Mesela selena gomez ilk oyuncuydu ve şimdi albüm çıkarıyor!Ve ayrıca yetenekli olmanız lazım…Bu arada birkaç ünlünün bulunduğu ajansları vericem..

  erberk ajansına-pelin karahan kayıt olmuş…
  Gaye Sökmen ajansına-Hazal Kaya,Kıvanç Tatlıtuğ ve Burak Sağyaşar -Naz Elmaz-Yasemin Ergene-Hasibe Eren kayıt olmuş…Yani Ajansa kayıt olmadan ünlü olamazsınız tüm ünlüler öle yapıo…Hazal kaya ve kıvanç tatlıtuğ (aşkı memnuda)(hazal=nihal kıvanç=behlül)Burak Sağyaşar(Küçük kadınlar)adını unuttum Hasibe eren ise Avrupa Yakası(makbuke)Nese byby

 302. Tutku diyor ki:

  bnde arkadaşımla küçüklüğümüzden beri ünlü şarkıcı olmak istiyoduk ve galiba başarıcaz ama daha çok bilgimiz yok lütfen birisi bilgi versin yaşım 12 sayılır

 303. tuba diyor ki:

  Daha ünlü olamadım ama boş ver.Çok güzel şiirlerim var ve şarkı sözlerim belki ileride olur.

 304. erkan diyor ki:

  ben ağrılıym ama sıkıntılarım var ben ünlü olmak istiyorum ama olamiyorum yani behlül gibi olmak i
  stiyorum ama olamıyorum yaaaa bana yardımcı olsanız cooooookkk iiiiiiiiii olurdu ama olmuyor ya lütfen bana yardımcı olun lütfennnnnnnnnnnnn

 305. yıldız diyor ki:

  ya danscı olmak istiyorum ama ne bölüme gittmemm gerek onu bilmiyorum

 306. tuğçe diyor ki:

  offf ama bnde ünlü olmak dizide oynamak istiyorum ……

 307. hikmet diyor ki:

  arkadaşlar ben sizi ünlü yapa bilirim arkadaşlar ünlümü olmak istiyorsunuz çözümünüz bende kural1
  ünlü olmak için 3 şey gerekir

 308. burcu diyor ki:

  bn 12 yaşındayım ünlü olmayı çok istiyorum hatta kendime ait 3 şarkım var bazen canım sıkıldıkca şarkı yazıyorum sesim çok güzel inşallah konservatuar okuyup bitirince bir ajansa giricem oyunculukttada çok başarılıyım daha yaşım ünlü olmak için küçük ama inşallah 15 yaşında blkide tanındık bir ünlü olurum…Bir umut bekliyoruzz..

 309. apdullah diyor ki:

  selam benim adım apdullah ben sanatçı olmak istiyorum sesim ismail yk ya çok benziyor inanmasanız beni dinleyin
  göreceksiniz lütfen
  bekliyorum saygılar

 310. Mert Gert diyor ki:

  Diş eti hassaslığım var. Reklamlarda oynatırlar mı beni?

 311. murat diyor ki:

  ben küçük sanaççı olmak istiyorum 11 yaşındayım acaba beni ynatırmısınız?

 312. özgürlüğünükaybedenadam diyor ki:

  ünlü olmak mi kafayimi yediniz arkadaşlar özgürlük denen bir şey kalmiyor yolda yürürken seni gösteriyor imza istiyor hangi kizin seni niye sevdiğini anlamiyorsun gerçektenmi seviyor unlümü diye bir lokantaya gidince rahat yok diğer insanlar gibi arkadaşlarinla vakit gecirmek yok sinamaya gitmek yok hatta wc ye bile gitmek yasak :( ünlü olmak eşittir ev hapsi :( saten ünlülük diye bir meslekte yok :D akliniza başinza alin tvlere bakip özenmeyin gerçekten istediğiniz işi yapin ünlülük işi çikmadi saten birde yok herkez beni tanisin diye fotaraflarim çekilsin bla bla bla gibi saçmaliklar için ise direk birakin
  BU DUNYADAKİ EN ÖNEMLİ ŞEY ÖZGÜRLÜKTÜR
  ama kaldirabilecekseniz eyvallah
  (yada ünlü olun yur dişinda çikin )

 313. turgay diyor ki:

  slm turkıyem……. ya bukadar santcı olmak ısteyen tıyatrocu olmak ısteyen arkasdas var ama kımse onlerın elınden tutmuyo ulkamıze kazanclar yapmak ısteyen kımse yok heralde bukadar yeteneklı gencler neolck yazık ya gercekten ya bıraz yardımcı olun…

 314. sezer diyor ki:

  slm…. ben coktan beridir ünlü olmak hayalinde yaşıyorum …. bağlamamı çalar türküler söylerim ama merdivenlerden nasıl çıkarım bilmiyorum ve benim hedefime katılan ünlü olmak isteyen bir çok arkadaşımız var …. o yüzden o merdivenlerden çıkmamıza yardımcı olabilecek kişilerin yardımını bekliyoruz SAYGILAR …….

 315. nubahar diyor ki:

  ben 13yaşındayım oyuncu olmak istiyorum.

 316. gaye diyor ki:

  slm ben gercekten ünlü biri olmak istiyorum yaş 13 ama gerçekten kendime güvenen biriyim müzikle aram süper dir herkez yani yakınlarım arkadaslarım ailem bunlar bnm süper dans ettiklerimmi sölüyolar… buda beni mutlu ediyo…:)ama sadece bu ortamda dışarıya kapalı ortamda dans etmekten sarkı solemekten bıktımmmm tanınmak istiyorum artık bu aralar aklıma gelen güzel warlıklardan güzel kelimelerden aklıma geleni yazıyorum we sarkı olusturmaya calışıyorummm WE BUNU GERÇEKTEN ÇOK İSTİYORUMMMMMM…..

 317. gaye diyor ki:

  pop rap rack caz yabancı müziklerrrr hepsiiiii

 318. gaye diyor ki:

  ama bunlar tuzakta olabilir yani bunlar olan şeyler seni ünlü yap cam deie yanında götürür sonrada kapatırrrrr bi odayaaaa bennn waz gectim namusum la okuyup ole unlu olcam beleşe deil tadını kavgasını sevincini yasıya yasıyaaaa olcammmmmm

 319. seyran diyor ki:

  adım seyr45an 10 yasındaYIM BU SENE BESE GEÇİCEM ve önlö olmak istiyorum nasıl ünlü olucam kafama koydum ne olur bana bir fikir verin benim ünlü olmam için ve sinem kobal gibi dizilerde ve şarkıcı gibi
  şeyler yapmak istiyorum ne olursunuz beni kırmayın ve cok gözel dizilerde oynayabilirim ne olur bakın beni kırmayın

 320. hanife diyor ki:

  yazı gerçekten çok güzel ama yazıdan çok yorumlar daha çok ilgimi çekti açıkçası ve yazma gereği duydum herkes ünlü olmak istiyor kim istemez ki kendinizi tanıtmak istiyorsanız oyuncu manken vs. olmak istiyorsanız oturduğunuz yerden kimsenin sizi keşfetmesini beklemeyin biraz çabalayın araştırın bunlarla ilgili bir sürü ajanslar var gidin onlara kayıt yaptırın gazete ilanlarında internette bir sürü ajans reklamları veriliyor oturduğunuz yerden kimse size gel seni ünlü yapayım demez siz kendiniz gidin gösterin olan yeteneğinnizi nitekim size örnekte verebilirim benim babam 1 kaç televizyon dizisinde figuranlık yaptı ister inanın ister inanmayın ama hatta bir filmde oynaması için teklif bile yapıldı ama babam kabul etmedi çünkü sırf eğlencesine yapıyormuş (ama neden etmediyse demeden edemiyorum ) herneyse çok fazla yazdım sanırım özetle kendiniz gerekli yerleri araştırın yeteneğiniz varsa keşfedilir zaten :) ayağınıza kadar gelmez hiçbir fırsat …

 321. Osman diyor ki:

  Ben Ünlü Olmak istiyorum. Yetenek konusunda Müzik desen koca türkiyeye kafa tutarım , Pc desen çocuk oyuncağı , Rol oynama desen Cem Yılmaza Kafa tutarım
  Resim desen O Konuda 1 Çok kişinin boynunu bükdüm Zeka desen Arkadaşlarımdan yorum alıyorum Zeki Olduğumu Düşünüyorlar Ses deseniz 1 numara sesim var Ha yakışıklımı deyilim fizikmi yok :) Hadi be Yakısıklıyımda Fizie gelince koca türkiyede olmayacak kadar büyük bir sermayem Vicudum Ve Güreşciyim PEKİ SORUYORUM BEN ŞİMDİ NE YAPAYIM????

 322. Osman diyor ki:

  adım osman değirmenci Alın facede görürsünüz Beni Ekleyin De Görün Bu Dünyada Ne İnsanlar Varmış..

 323. Bilgisayar Mühendisligi ile Oyunculuk Arasında Kalan Birisi diyor ki:

  Ben henuz gencim fakat simdiden gelecegim ile ilgili kararımı alıp ona gore hareket etmek istiyorum… Cogu unlu gibi bende Yay burcuyum eger yetenegim varsa -ki cogu alanda yeteneklerim vardır piyano calarım satranc oynarım atletizm yaptım derslerimde basarılıyım hayatın bize sundnuklarından bana en uygununu secmeye calısıyorum- kendimi bu oyunculuk alanında da denemek istiyorum tavsiyeleriniz nelerdir? Bu yıl okulumda tiyatroculugu secip hem denemek hemde okulum sayesinde birazda olsa tanınmak istiyorum… Dusunceleriniz fikirleriniz varsa lutfen belirtin… Eger bu alana tutunabilirsem Amerika’ya gitmeyi dusunuyorum ailemle konusmadım henuz onların fikirleride benim icin cok onemli….

 324. güliz diyor ki:

  Oyuncu olmak iciN kesnLkLe ajansLara yazıLmalsnz bi yolu bu diqer yolu ıse “TORPİLLE” bn EDİRNE de yasdqm icn ajansLara yaziLamyrm ama 7 yasndn beri oyuncu olmak istyorm insLLh olur yani istanbulda oturan ve oyuncu olmaq isteynLer yeteneqi de varsa kesN oLur dızeye cocuk oyuncu lazmsada ıstnbuldakı dewLt okularina qTmiyorlr kı doqa koLeji qnelde doqa koleji coqu dzide vardı ozeLLıkLe acemi cadıda kisacası bn oyuncu olmak ıstıoM deyip istemekle olmuyo zTn buyuk sehrlerde coqu ajanslar en fazlada ıstanbulda ztn dzıler de ıstnbulda cekiLio yani oyuncu oLmaq icN muTLaka ısTanbuLLa baqlantnz oLmasi qerekıo …!

 325. Şerif Çelik diyor ki:

  arkadaşlar sanatçıolunmaz sanatçı doğulur benim gibi fazlasöze gerek yok

 326. Mehmet CsR diyor ki:

  Tek hayalim ünlü olmak belki şarkı sölemeye yeteneğim yok belki oyuncculugumda yok ama belki fotomodel olabılırım 15 yasındayım birileri beni farketse çok güzel olurdu :)

 327. ezgi diyor ki:

  tşk çok yaridimici oldunuz

 328. akif diyor ki:

  ben şarkıcı olmayı çok istiorum sesimin iymi kötümü oldunu bende pek fazla anlıyamadım ama yakışıklı birisiyim bunuda coğu kişi bana sölüo çevremden yaşım 12 en az 15,16 yaşımakadar ünlü olmak istiyorum ama ne yapcamı bilmiom cok iyi bilen biri varsa sölesin imkanlarım okdr fazla deil orta gelirli bir aile ye sahibim ve şarkıcı olmak icn bütün gece internette mal mal takılıom yok ses kaydı yok video cekme programı yok justin falan hayatı nasıl unlu oldu vb. galiba şu aşağılık kompleksi denen hastalıka yakalandım hiç birşey yapmıorum hiçbir faaliyet sadece o şeyi düşünüom lütfen biri sorularımı cvblasıun … ??

 329. uğur diyor ki:

  arkadaşlar bunu çözen olursa banada soylesın olurmu her yolu nerdeyse denedım olmuyor olmuyor bestem var sesım var ama kesfedılemıyorum ne yazık…

 330. FATİH diyor ki:

  konservatuara gidemedim çocukluk hayllerim bir okul öğretmeni yüzünden silinip gitti muhteşem bir müzik kulağımın olduğu bir ameliyat sonrası doktorlar tarafından keşfedildi 2 yaşında bir şarkıcının parçalarını birebir aynı şekilde kusursuz bir söylemim vardı ve yeniçağ bestecilerine bin basacak bestelerim var şuanda artık zamanın geçmeden değerlendirmek istiyorum ben ünlü olmanın değil halka ne güzellikte özgün saçma değil doğru besteler verme düşüncesindeyim 5 -10 defa aynı nakaratların tekrarlandığı pop kültürü bu olmamalı bir şey oluşmadığı için ülkemiz yurtdışı müzik piyasalarına neden giremediklerini şarkıcı ve besteci arkadaşlar bir araştırsınlar saygılarımla.

 331. FATİH diyor ki:

  bilgisayar ortamında ses düzelterek şarkıcı olunmaz o yüzden piyasada sürüsüyle kendini şarkıcı sanan insan var o yüzden bu camia torpil camiası torpilin varsa şarkıcı bestekar olursun insanlarımızı ufak müzik tınılarıyla kandırmasınlar özellikle gençler uyanık olsun ben bilgisayar ortamında noise gate yaparak burnundan çıkardığı sesi düzelten çok şarkıcı bilirim ne kadar düzeltirlerse düzeltsinler kargalar tepelere yuvayı koymasın

 332. gülsüm diyor ki:

  ben iyi bir rapçi olmak istiyordum ve adım adım ilerliyorm hayalm gercklsmk üzere

 333. hilal diyor ki:

  bnim sesim çk güzel bn şarkıcı olmak istiyorum nasıl olmalıyım sizce biliyosanız yazınnnnnnn lütfeyn

 334. zübeyde diyor ki:

  ebru gündeşten daha güzel sesim var sanatçı olmak istiyorum ünlüler bana yardım edin

 335. sadullah diyor ki:

  şarkıcı olmak istiyorum sesim güzwel yarışmaya girdim 2. oldum beni bu ülke kayıpetmesin ünlüler okusunnnn.

 336. ataberk diyor ki:

  bende bir aktör olmak istiyorum bazı yabancı oyuncular hoşuma gidiyor sürekli hayat hikayelerini okuyorum.Yakışıklı olduğumu söylüyorlar 15 yaşındayım yaşıma göre oldukça kaslıyım vücut geliştiriyorum evde basit hareketlerle.Ama oyunculuk yeteneğimin olduğunu düşünmüyorum.Sizce ünlü bir aktör veya başka birşey olabilirmiyim? yorumlarsanız sevinirim.Ne yapmam gerektiğini bilen varsa yazsın lütfen.

 337. adsiz diyor ki:

  varya unlu olmak en buyuk hayalim ben newyorkta dogdum ama kesinlikle ve kesinlikle turkum hayatimda son 6 aydir justin bieberden etkilendigimden dolayi unlu olmak istiyoeum turkiyede degil turkiye gercekten buyuleyici bi ulke ama cok basit zannediliyo bu isler benim sesim gercekten guzel ve ben bu sesi degerlendirmek istiyorum aam bir turlu adim atamiyorum hayatimda cok zor seyler yasadm gercekten kesinlikle en zorunu bne yasadim demiyorum kesinlikle ama kesinlikle benden cok ama cok zor seyler yasayanlar olbilir ama bne yasadiklarimi anlatsam aglayanlar olur cok enerjik bi kizim kimse benim kadar aksyona merakli ve cilgin olmaz ama elimde olanlarla yetinmeyi bilmiyorumm kimse bilmiyo bilenlere HELAL OLSUN ben cok acayip biriyim cevreme mukemmel bi sekilde mtlu gorunuyorum ama icimi ben ve ALLAH bilirr her neyse guzel yazmissinizz

 338. Duru diyor ki:

  Bende ünlü olmak istiyorum adım Duru ÇAKIR bilinir ooooo iide zengin olun ohhh tam oldu

 339. müslüme erdemir diyor ki:

  bende şarkıcı olmak istiyorum

 340. Murat diyor ki:

  SElam arkadaşlar.Ben oyuncu olmak istiyorum ondan öncede futbolcu şimdide istiyorum çünkü futbolu çok iyi oynuyorum.Oyuncuda olmak istiyorum ama nasıl?
  NE zaman ?Hangi sınavda?NASılllllll……? olabilirim
  lütfen bana söyleyebilirmisinniz
  Haaa yakışıklıyımda
  lütfen söyleyebilirmisnnizz

 341. arda diyor ki:

  inanırmısnız bende çok olmak istiyorum hatta ve hatta oluyım bi kere geri iniş yapıyım parada falan gözüm yok ama olmayıda çok istiyorum hayat okadar acımazsız ki sesime kendim güveniyorum daha kimse sesimi duymadı lütfen yardımcı olursanız sevinirim şimdiden duyarlı olduğunuz için tşk ederim

 342. arda diyor ki:

  lütfen yardımcı olun sadece beni tanıyın ve inanın pişman olmyıcaksınız güldürme yapımda var sesimde bikere olsun şans istiyorumö şu hayaytta cvbınızı bekliyorum lütfen

 343. cihat yazgan diyor ki:

  benım bıldığım ve yorumladığım çok guzel şarkılar var ve sesıme guvenıp paylaşmak ve unlu olmak istıyom

 344. MUrat diyor ki:

  Ben Murat aktör yda futbolcu olmak istiyorum .çok iyi futbol oynuyorum ama birden aktör olmak istedim ve 14 yaşındayım yakışıklıyımda aktör olmak için ne yapmalıym .lütfen yardm edin

 345. yasemin diyor ki:

  Bu yukarda yazanları okudum bunlar doru. fakat kötğ bir sese sahip olan biri hayal gücü geniş olsada şarkıcı olamaz. bn sesimin güzel olduğunu düşünüyorum. arkadaşlarımda öyle diyor. her zaman ünlülerden özenipte deil dde bnm ne eksiğim varda ünlü olamıyorum diyorum. ünlüler için çıldırmıyorum ünlü olup onların bnm için çıldırmalarını istiyorum. müziğimin onlara ulaşmasını etkilemesini istiyorum. fakat bunun için bir yol gösteren olması gerekç bana destek çıkacak biri olması gerek. ben şu an 8. sınıf öğrencisiyim liseye başlayınca müzik dersi almak istiyorum. ayrıca gitar ve piano melodika ve org da çalışıyoru. bunları sürdürmek istiyorum. umarım bnmde o ışıığım bir gn doğar ve amacıma ulaşırım.

 346. emre diyor ki:

  keşke bende dürüst bir dizi oyuncusu olsaydım

 347. emre diyor ki:

  ben aslında güzel besteler yapıyorum ama küçüklükten buyana dizi oyuncusu olmak istiyorum ve ünlülere bestelerimi göstermekistiyorum buistediğimi hangiyetkilikişi yapacaksa haber bekliyrum

 348. eco .eco. ♥♥♥ 47 diyor ki:

  fazla hayallere kapılmayın bakın ben küçükken ben de ünlü olmak isterdim ama olmadı ünlü olmak için babanız veya dedeniz zengin olmalı mesela ben hiç
  mardinden çıkmadım ama şimdi çok zenginim

 349. esra nur diyor ki:

  ben hrzmn ünlü bir olmak isterim sesimi herkez çok beyenir ve benim birsürü bestelediğim şarkı var unutmayın herkezin kendine özel bir yeteneği vardır

 350. z.o.r.a diyor ki:

  ya benm bi grubum var adı z.o.r.a
  şarkıları müthiş ama biz ünlü olamıyoruz
  off aile baskısıda var ne ypmalıyız ya :(

 351. ismail diyor ki:

  merhaba ben fecebook ta gezinirken sayfanız dikatimi çekti ve size gönderilen yorumları okudum bende deim bir yorum yazıyım kapınızı bende çalayım kendime dair: Ben şu anda Konyada okumakta olan bir ünüversite öğrencisiyim bölümüm uluslararası ilişkiler yaşım 19 bu güne kadar kendi yaşantımdan hep şikayetçi oldum bulunmak istediğim yerle bulunduğum yer arasında hep mesafe oldu hayata hiç bir zzaman istediğim yere ulaşamadım hayata en çok olmak istediğim ve benim hayalimdeki meslek oyunculuk bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim

 352. DİLARA URAS diyor ki:

  SLm..ßn dilara 16 yasımdaym 48 tane şiirm var,yakında kitap çıkartıcam dizide rol almak istiyorum namusumla çalısıp çok ünlü olmak istiyorum çookk Haydi TüRkiYeM yaRdm eT!:)

 353. ADNAN diyor ki:

  ben ünlü olmak istiyorum

 354. YİĞİT diyor ki:

  SeLaM HERKESE BEN DE ŞİİR SÖLEMEK İSTİYOM DERDİM NE PARA NE DE ÜNLÜ OLMAK SADECE TÜM TÜRKÜYEYE DİNLETMEK İSTİYUOM ŞİİRLERİMİ NUMARAM 05414152148 SİZ DEN RİCAM KİMSE RAHATSIZ ETMESİN YA YARDIMCI OLUCAKLAR YADA YAPABİLECEKLER ARASIN ŞİMDİDEN THANKS YOU TŞKLER

 355. musti diyor ki:

  bende biryerlerde oyuncu olmalıyım ayrıca yıllarımı tiyatroya verdim

 356. musti diyor ki:

  ben de olmalıyım ünlü be ya

 357. ismail diyor ki:

  ses sanatçısı olmak istiyorum sesime çook ama çooook güveniyorum. özellikle arabesk tarzımdır.

 358. ismail diyor ki:

  ses sanatcısı olmak istiyorum sesime çooook ama çooook güveniyorum. özellikle arabesk tarzımdır lütfen yardımcı olurmusunuz. ne yapmalıyım.

 359. faruk diyor ki:

  ünlü olmak istiyosanız namusunuzu satmanız lazımm kısacıda budurrrrrrrrrrrrrrrrrrr

 360. salih alkış diyor ki:

  kendi sesime güveniyorum
  eğer yardımcı olmak istiyorsanız lütfen e postama girin
  rica ediyorum
  ama ben ilahi sanççısı olmak istiyorum

 361. muhammed salih alkış diyor ki:

  ben sesime güvenniyorum
  lütfen bana yardımcı olun

 362. zehra gül diyor ki:

  benim sesim güzel ama müzik eğitimi alamıyorum ve müzik aletim yok ama evde kendi kendime şarkı söylüyorum ama sesimi geliştirmek istiyorum ne yapmalıyım?

 363. fatoş diyor ki:

  meraba ben fatoş19 yaşındayım dizioyuncusu olmak istiyorum sesimde güzel ama nasılolıcam bilmiyorum lütfen bana yardımcı olurmusunuz çok istiyorum kendimede güveniyorum

 364. TaTLI qIZ CeyLAn diyor ki:

  asLIndA Ünlü olMAk güzEL …:) BENde iSTiYOrum :)

 365. HILAL diyor ki:

  Ben Hilal 15 ya$indayim Almanyada ya$iyorum
  ve Türkiyede oyuncu olmak istiyorum,oyuncu olmak icin hayal´de ediyorum in$allah olurumda buna kar$i hirsliyimda. 1,68 boyundayim 58 kiloyum ,almanca ingilizce dilerini biliyorum. oyunculuk egitimim yok ama sahib oldugumu dü$ünüyorum….

  yardimci olursaniz sevinirim!!!!!!
  SAYGILAR

 366. sıla diyor ki:

  bende ünlü olmak istiyorumm ama nasıl onu bilmiyorumm?

 367. başak diyor ki:

  bende sanatçı olmak istiyorum ama çok zor :( sanatçı olmak çokta kolay değil :( ajanslarla tanıştnmı sanatçı olmak albüm çıkarmk dağa kolay aslnda

 368. başak diyor ki:

  arkadaşlar hepinize hak veriyorum bir çok kişi ünlü olmak istiyo benm hayalim sanatçı olup justinle düet yapmak

 369. ela diyor ki:

  ben 15yaşındayım oyunculukta yetenegim var tiyaro oyunculuk eytimi aldım ama kimler başvuracagımı biemiyoru yardımcı olursanız sevilirim

 370. muhammed ÖZTÜRK diyor ki:

  ses düzenlemede süperim.şarkıları biçimden biçime sokabiliyorum.sayfamdada görebilirsiniz….

 371. kaan diyor ki:

  ben reklamlar da ve dizilerde oynamak istiyorum

 372. yeşim güzel diyor ki:

  ben yeşim 10.01.1991 doğumluyum. hayatı çok erken öğrendim. kimsem yok. tek başıma hayatla mücadele ediyorum. yapmadığım iş kalmadı. oryantellik yaptım, erotik şow yaptım. barlarda çalıştım. herkez bir hiçmişim gibi davrandı. hayattan çok ders aldım. hedeflerim var. çooooook param olucak mesela. beni bu hale getirenlerin karşısına çıkıp günün birinde hesap soracağım. bu notu kim okuyorsa bana bir cvp yollasın. kendimi övmem ama yetenekliyimdir. her konuda kendime güvenirim. beni nasıl ünlü yaparsınız bilmiyorum. ama gerisi size kalmış birşey. yanlızlık çoooook zor birşey. unutmayın benim hedefim büyük. o hedefe ulaşmak için yapmayacağım hiçbirşey yok……….

 373. esra diyor ki:

  şarkıcı olmak istiyorum
  hep arzum buydu bana ulaşırsanız swinirim

 374. Batuhan diyor ki:

  Arkadaşlar Ben 10 yaşındayım ve en büyük hayalim şarkıcı olmak sesimi çok güzel buluyorum ama herkesin önünde şarkı söyleyemiyorum ne yapmalıyım

 375. mina diyor ki:

  sanatcı olmak mütiş. her insan sanatcı olmak ister .santcılar şanslı herkes onları tanıyor.engüzel şey sanatçı olmak.
  sanatcılar yaşadı.herkesin gönlü onlarda

 376. mehmet diyor ki:

  ben rock müzik söylemek için ünlü olmak istiyorum bestemi yazdım şu anda iki bestem var manga gibi grubumum olmasını istiyorum

 377. seyfettin diyor ki:

  benim sdesim güzel nasıl şarkıcı olabilirim

 378. meliha diyor ki:

  ben ünlü olmak istiyorum çok güzel türküler , oynak şarkılar yazıyorum ama nasıl olacağımı bilmiyorum eğer biri bana yardım ederse çok mutlu olurum

 379. didem diyor ki:

  mirhaba ben didem dizi oyuncusu olmayı çok ama çokk istiyorm yaşım 12 deneymliyim güzel oynayacağıma inanıyorm lütfen beni keşfedin “”TEŞEKKÜRLER””

 380. umut tural diyor ki:

  Aslında ben ünlü olmak için doğmuşum ama elime şans geçmiyor bana yardın edermisiniz lütfenn :D :D

 381. cem diyor ki:

  ben manken olmak çok istiyorum buna yatkın oldugumu düşünüyorum

 382. çiğdem diyor ki:

  aslında bende ünlü olmak istiyorum 12 yaşımdan beri şarkı besteliyorum ve bende sanatçı olmaya karar verdim. sanatçı olmak kolay mı zormu bilemezsiniz ama bence bana göre çok kolay……… işte benim hayalim sanatçı olmak…….?

 383. kader diyor ki:

  sanatçı olmak için çok gzl güzel bir duygu vede sanatçı olamayanlada oturup beste yaptın faceye atsın……………?

 384. ugur diyor ki:

  ben bir oyuncu olmak istiyorum 12 yaşın dayım bi dizi filiminde oynamak istiyorum

 385. ertan taşkın diyor ki:

  merhaba…. sesimin çok güzel oldugunu söylerler ayrıca gitarda calıyorum sahneye yakısan bi tipim
  tekliflere açığım…

 386. osman diyor ki:

  benım sessim çok güzel şarkıcı olmak istiyorum çevremde sesin güzel diyor ama dizidede yanamak isterim ama bu dunyada en çok istedigin şey şarkıcı olmak para için degil benım en çok istedigim

 387. en sevdigim dİzi bu çocuklar duymasında oynamak istiyorum cebanızı buraya yazınız simdi

 388. hiç bisey yazmasınız kendimi köprüden atarım ama evet derseniz atmam

 389. sakam yok ben 10 yasındayım 3a sınıfa giderim hangi rolı yapın bana çok lazım evet deyin

 390. enver diyor ki:

  benim cocuk olmamarağmen sesimsüper benim kılıp çıkarıp şarkıcı olmam nerdeyse imkansiz çünkü kimse bana yardımcı olmuyor

 391. enver diyor ki:

  be oyuncu olabilirim en azından ufakdefek rollerde yaşım 13

 392. hannah diyor ki:

  arkadaşlar merak etmeyiin hepimiz sanatçı olucaz ben ingilizce şarkı sölecem

 393. hannah diyor ki:

  enver bende aynı senin gibiyim

 394. hakan diyor ki:

  slm ben hakan almanyadan ben yillar önce Tr.de bir amatör tiyatro ekibi ile calisyordum ve daha evvel okul müsamerdelre oynuyordum ve hayalimde hep bir ünlü yildiz olmak vardi bu istegim hala var ve kendime güveniyorum güzel bir dizi yada sinema filmi teklifi alrisam hemen kabul ederim!!!

 395. mehmet akgöz diyor ki:

  sanatcı olmayı cok istiyorum
  hemde cok

 396. Sezgin ŞAHİN diyor ki:

  kendimi övmekten ek hoslanmam, yasm 18 hayatmda hep oyncu olmayı istedim genelde ağır karakterde oyuncu tipine sahip bir kişiliğim var, suanda öğrenciyim elektirik-elektronik öğrencisiyim ünüverste kezanıp mühendist olucam alah2ın izniyle ama bendede bir tutkudur yaa oyuncu olmak istiyorm boyum fiziğim size göre 1.82 boyum var 67 kiloyum herhengi bir hastalığım veya sakatlığım bulunmamaktadır, gayette yakısıklı olduğumu sylemesem biraz abest olur düsüncelermi değerlendirmenizi istiyorum sağlıkla kalın efendim..

 397. yunus diyor ki:

  herkes olmak istiyor ama hiçbirimizde olmayacağız bu kadar basit sadece çabalayıp başaran sanatçı olacak

 398. uğur diyor ki:

  slm sanatcı olmak istiyorum ben k.marşdan

 399. onur_istnbl diyor ki:

  SELAM ARKADASLAR BENİM AMACIM DİZİLERDE OYUNCU OLMAK ÜNLÜ OLAYIM DİYE DEĞİL BU İŞİ ÇOK SEVİYORUM UMARIM KARSIMA Bİ FIRSAT ÇIKAR. 23 YAŞINDA 185 BOYUNDA ÜNİW MEZUNUYUM ÇOK ŞÜKÜR OYUNCULUK YETEKLERİMDE VAR TV.DEKİ BİRÇOK KİŞİDENDEN İYİ OYNUYACAĞIMA ADIM GİBİ EMİNİM.. OYUNCULUGU COOOK SEVİYORUM. HERKESE SELAMLAR ,İSTANBULDAN ONUR

 400. mustafa diyor ki:

  ben çöpçüyüm ama 11 tıl okudum ünlü olmaaaaaaaaaak istiyormuyumki düşüneyim ımmmmmmmmmmmmmmmmm tamam ünlü oluyum ama olmasammı amaaaaaaaaan boşver hadi görüşürüz

 401. Oğuz Çelenk diyor ki:

  Ben Ünlü Degil Sadece Sanatçı Olmak İstıyorum.. Ve Sanattır İnsana Herşeyi Anlatan Bence…. Çünki Herşey Sanattır Her An Sanattır Ve Ben Şunu Diye Biliyorum… Bana Sunulan Her Görevi Bir Sanat Gibi Anlata bılıp Görselliye Biliyorum…..Her Karaktere bürüne bilip Her karakteri bi sanat haline getire bılıyorum Kısacası Hayattaki rolumu güzel oynuyorum Örnek Sanatçı Olmak İstıyorum… Yolumu Açın Kendimi Göstermek İstıyorum….

 402. BURAK diyor ki:

  ben neyzenim yani ney çalıyorum ve NEYi çok seviyorum aşkım çok ilerliyor lütfen bana yardım edin bu içimdekiateşi allah yolunda giden bu kalp atışlarını söndürün lütfen!

 403. Didem diyor ki:

  Merhaba.., ALLAH AŞKINA OKUYUN ÇOOOK EĞLENİCEKSİNİZ BELKİ SENİN HAYALİNDE BUDUR…!!!
  Dün gece size gördüğüm müthiş rüyayı anlatacağım….
  Sokakta yürüyordum.
  (kendi yazığım şarkılardan birini söyleye söylye.)
  Birden tuhaf görünümlü bir adam kulağımın dbne baırıdı .D
  “İŞTE BU!!!” slk fln mısın? Diye sordum!!!
  Geleceğin……… dedi adam,kendimi bir yerin içinde buldum sürükleniyordum. bir kaç harf banasıra sıra geliyordu… Ü (5sn.) N (5sn.) L Ü S ü S Ü N ………..!!
  Birden kendimi saray gibi bir evin içinde buldumm!!!!
  Tanrım bu da neydi şmdi??? Dış kapıyı açtım vee… ” Efendim yeni albümünüz nezmn çkıyor” “Efnd. film teklifine hayır dediğiniz doğrumu” Efedim Lady GaGa nın sizin gibi birine meydanokudu doğrumu” Aradan Selena Gomez çıkıverdi…
  “Didem albüm kayıtına geliyor musun?”
  Anladım ki o an hayallerim gerçek olmuştu!!!,
  (UYANDIM)
  Didem kalk okul vakti!!! Bu hayata lanet olsun!!!:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(

  Hiç bir zaman umudunu kaybetme şu anda okuyan sevgili kişi sende bir süperstar olabilirsin!!!:-):-):-);-)
  Öpüldün…!!!!!!!:-D

 404. DequeLmisTiqs diyor ki:

  ben SanaTCı oLmaq isTioRum Rap SoyLemeq isTioRum..

 405. hasan diyor ki:

  Sanacı Olmak İstiyorum Ken Dime Guveim Cok Kimseyi Tanımam Ses Yarişmasında

 406. tacettin tonkaz diyor ki:

  şu an 0 dan başlayarak duygusal şarkılar söylemek istiyorum (blm) için

 407. buse diyor ki:

  bn dizi oyuncusu olmak istiyorum 15 yaşındayım 1.70 boyundayım 46 kiloyum lütfen bana ulaşın

 408. selin diyor ki:

  Benim sesimin cok güzel oldugunu söylüyor herkes hatta okuldaki müzik hocasi bile cok yetenekli oldugumu söylüyor. fakat ünlü olmasi cok zor. televizyona bakiyorum yeteneksiz kisiler sarki söylüyor albüm cikartiyor. ve bende ileride egitim alipta bu yeteneksiz kisiler önüme gecerse cok üzülürüm. hayallerimin pesinden gidemeyecegim sanirim cünkü egitim alipta ac kalmak var. ve ünlü olan kisilerin elinden mutlaka ünlü birileri tutuyor yoksa asla yükselemiyorlar. bu zden vazgeciyorum müzik egitimi almaya. gerci keman calmaya devam edecegim ama olsun. karaesizim….

 409. selin diyor ki:

  ben selin ayni kisi 16 yasindayim daha lisede okuyorum napmaliyim. sanatci olmak istiyorum ama cok karamsarim……ailemde hic ünlü bir kisi yok ve ablamin seside cok güzel ama simdiye kadar bizi kimse farketmedi sadece ben sarki mirildandigimda cok güzel dediler ve lise hocam cok cok yetenekli oldugumu söyled,i napmaliyim?

 410. fatma diyor ki:

  ben 12 yaşındayım ve şarkıcı olmak beim büyük hayalim ne zamandır sesimi duyurmaya çalışıyorum ve bir türlü duyuramıyorum sesim çok güzel kendime ait bir sürü bestem var bazılarının müziği yok ama onuda hallede bilirim şarkıcı olmak en büyük hayalim olması yanı sıra bir ünlü isimle düet yapmayıda çok istiyorum ne olur artık birisi benim sesimi duysun ne olurrrrrr :(

 411. TUTKU diyor ki:

  yha aslında oyuncu olmak kolay ajansa yazıl film milm işte küçük osman gibi ol :D ammaaaa sarkıcıyı bende cok istediğim halde olamıorum neden dahaaa ooo ders almam gerkek işte kilp lazım yapım şirketi fln işte sarkıcı boşş ama oyuncu doluu!!! :)

 412. TUTKU diyor ki:

  wee şarkıcı olmak içn yarışmalara katıla bilrsinizz… (enn kolay yolu )

 413. fatma diyor ki:

  Merhaba.Ben istanbuldan fatma.Benim sesimin güzel olduğunu söylüyorlar ve arkadaşlarım büyüklerim benimö bir kaset çıkarmamı ve müziği hiç bırakmamamı söylüyorlar ne olur artık birileri sesimi duysun …….

 414. gamze diyor ki:

  ben ünlü olmak istiyorum fiziğim çok güzel herkes beni beğeniyor bir manken ajansına yazıldım çağırdılar bir kaç fograf çekildim lütfen biraz sizde yardımcı olun

 415. pınar diyor ki:

  merhaba ben 9 yaşındayım boyum 1m 25cm 3 e gidiyorum lütfen bende oyuncu olmak istiyorum yeteneyim var … muhteşem yüzyıl gibi dizilerde oynamak isterdim .. fiziğim çok güzel kilom: 25 lütfen beni de oyuncu yapın

 416. hakan diyor ki:

  ben de unlu olmak ıstıyorum encok ıstedıgımde dızıde oynamak hangısı olursa olsun kendıme guvenıyorum

 417. abdullah cüneyt bayrakçı diyor ki:

  MERHABA BEN ABDULLAH CÜNEYT BAYRAKÇI BOYUM 1 M 49CM KİLOM 40 SAÇ RENGİM KIZIL GÖZ RENGİM ELA 5. SINIFA GİDİYORUM 31 MARTA 12 YAŞIMA GİRDİM TÜRKÜM BENİDE FİLM OYUNCUSU YAPARSANIZ SEVİNİRİM MUHTEŞEM YÜZYIL GİBİ Bİ DİZİDE OYNAMAK İSTERİM TEŞEKÜRLER

 418. ÖzGe diyor ki:

  OYUNCU OLMAK İSTİYORSAN BU YAZIYI OKUMALISIN…..(BENCE)..bakın arkadaşlar ben ünlü olmak istiyorm benim sesim güzel ben yetenekliyim böyle şeyler yazarak birilerinin sizi farkedeceğinimi düşünüyorsunuz belki klasik sözler ama gerçek sözler öncelikle isteyip istemediğinizden emin olmalısınız bütün olanakları göz önünde bulundurmalısınız diyelimki ünlü oldunuz sadece para kazanıp şöhret içinde gezeceğinizimi sanıyorsunuz oyunculuk asla bir meslek olamaz diye birşey yok olabilir ama yıldız olmalısınız yani beren saat gibi kim bilir kaç projede daha göreceğiz halk tabiriyle onun sırtı yere gelmez neyse gelgelelim şu ünlülük hevesinize bende sizin gibiydim bütün hayallerim oyunculuk üstüneydi ve hayallerime ulaştım çekimler başladı bile şimdi başrol oynamıcam tabiki ama yardmcı başrol oynuyorum ve dizi tutarda reyting yaparsa yıldızımın çok parlak olduğunu söylüyor yapımcı hocalarım kendine güven çok önemli utangaçlık filan olmayacak ee birazda güzellik tabi hatta çok güzel olmalısınız boy kilo onlar önemli değil ecem uzun hazal kaya çokmu uzunlar sanki..öncelikle gidin bi tiyatro kursuna önce güzel bir eğitim alın tecrüben varmı dediklerinde var diyebilmelisiniz bu büyük avantaj eğitim aldıktan sonra gidin bir cast ajansına başvurun form göndermekle flan olmaz gidip birebir başvurun bi kaç fotoğraf çekip soru sorarlar sakın ha sakın yapmacık davranmayın karşınızdaki insanlar saf değiller kesinlikle anlarlar doğal olmalısınız ve yeteğinizi onlara göstermelisiniz sonra küçük bir rolle başlayıp başarılı olursanız büyürsünüz ve hayatınız değişir yani özetleyecek olursak eğitim+güzellik+yetenk+kendine güven bunlar bnde var diyorsan ve gerçekten oyuncu olmak istiyorsan hiç durma hayallerine koş…inşallah yardımcı olabilmişimdir hepinize bol şans..=)

 419. yunus diyor ki:

  benim sesim çok ğüzel am belki siz inan masınız an ben kedime güveniyurum lütfen

 420. Merhaba! Ben Kemal Bora. Bana genellikle arkadaşlarım QeM McMinnar diye hitap eder, Youtube ve benim adıma açılan bir blog sitesindede QeM McMinnar lakabıyla tanınıyorum. http://www.qemmcminnarmj.blogcu.com
  Ben MJ takliti yapıyorum. Aynı zamanda şarkılarını söylüyorum. Başka sanatcıların şarkılarınıda söylüyorum. Henüz 14 yaşındayım. Hayatta tek istediğim şey okulumu bitirip ünlü olmak. Ünlü olamasam da çevremde saygı ile karşılanan iyi bir kariyer ve kişiliğe sahip bir adam olmak istiyorum. Ve eğer şansım olursa veya olumlu karşılanırsa, dans yeteneğimi ve şarkı söyleme yeteneğimi birçok insana sunmayı istiyorum. Burda yazanlardan hiç birşey anlayamadım belkide henüz küçük olduğum için aklım ermiyordur.. :) Neyse sitemi ziyaret ederseniz sevinirim… ” http://www.qemmcminnarmj.blogcu.com ” . Ve bu arada bu sitede yazan arkadaşada teşekkür ediyorum. Birazcıkta olsa bilgi edinmiş oldum… :)

 421. ugur diyor ki:

  slm ben k.maraşdan ugur sanatcı olmakistiyorum sesim güzel yeteneyimde var sanatcı olmayı cok istiyorum

 422. pelin ipek("demi") diyor ki:

  merhaba ben pelin ipek arkadaşlarım sesimin ve oyunculuğmun güzel olduğnu söylüyorlar ben gitar ve piyano gibi aletlerde çalıyorum kendim arkadaşlarımla sesimizi kaydediyoruz ama 7.sınıfa gittiğim için ilk adımlarım ve bir sorum var acaba bunlar ünlü olmam için güzel şeylermi yani bu yolda devam etmelimiyim??

 423. fırat diyor ki:

  ünLü oLacam size yemşn ediyorum oLcam olCam hayalim nLü oLmak Hep İbrahim Tatlıses qibi Olmayı istemşiimdir.!!!

 424. farzad (yk)... diyor ki:

  slm.ben farzad irandan sharkici olmak istiorum.belki turkce dilini bu yuzden secdim.çunki turkie sharkilari ve turkie heb benim bir buyuk hayalim dir.oyuzden sizden yardim istiorom.Bana genellikle arkadaslarim ismail yk diye hitab ederler.hem sesim ve hem kendimin ona çok benzerim var.ben farsi ve turkie sarkilarini ii soylie bilirim.yardim edersiniz çok sevinirim.

 425. ilknur diyor ki:

  merhaba ben almanyadan ilknur almanyada iyi bir okulda okuyorum ama oyuncu olmak istiyorum türkiyedeyken bircok tiyatro yaptim ve ogretmenlerim “sen mutlaka oyuncu olmalisin ” diye beni desteklediler tam guzel sanatlar lisesine gidecektimki almanya ya geldim . burda hayallerimi gerceklestirmek istiyorum .ben okulda 3 tane tiyatro yaptim ve hep basrollerdeydim .yaptigim tiyotrodaki rollerim sunlerdir:

  1 ferhat ile sirinde (sirin )
  2 hamlette(hamlet)
  3otello(otello)
  ve lütfren yapabilirseniz cok sevinirim

 426. musa diyor ki:

  bn de sanatçı olmak istiyorum ya
  nasıl sanatçı olacam bn
  bilimiyorum
  bestelerim var

 427. mehmet aydın diyor ki:

  ben sanatçı olmak istiyom sesim güzel kürçe türkçe söylerım sadece sizin yardımınıza ihtiyacım var otürdüğüm yer istan bül başakşehir ikitelli köyiçi atatürk cadesi ceyhan sokak no 3

 428. EMRE diyor ki:

  BEN ÇOK YETENEEKKLİ YİM AMA BENİ KEŞFEDEMEDİLER ARANIZDA ÜNLÜ BİR YÖNETMEN VS 1 BÖLÜM DE OYNATSINLAR ARZ EDERİM

 429. nergiz diyor ki:

  benim yaşım 15 ve ünlü olmak istiyorum tek hayalim

 430. tuba diyor ki:

  oyunculuk yeteneğim herkez tarafından takdir ediliyor kimi zaman ben yönetmen oluyorum kimi zaman taklitler yapıorum ama rollerimde gayet başarılıyım bunu yapmaktan sıkılmıorum ..bu yeteneğimi üst safalara taşımak istiyorum 18 yaşındayım..

 431. selcan diyor ki:

  bende şarkıcı olmak istiyorum 13 yaşındayım sesim çok güzel beğeniliyo konservatuar okicem müzik bölümünü sonra albümm inş arzularım gerçekleşir.

 432. Kaan diyor ki:

  ben 13 yaşındayım benim oyunculuk deneyimim yok ama kabileyitim var Eminem Gibi Şarkı Sölemeyi İstiyorum Ama ben oyuncu olmak istiyorum çok ünlü oyuncu BENİM OYUNCULUK DENEYİMİM YOK AMA KABİLEYİTİM VAR

 433. melis jb diyor ki:

  ben 13 yaşındayım ve sanatçı olmak istiyorum herkes sesimi beğeniyo 5 sahneye de çıktım pop ingilizce slov ingilizce şarkıları güzel söylerim ciddiyimdir yorumunuzu bekliyorum…

 434. ferdi diyor ki:

  sessime çok güvenirem aman benim sesim çok yanık dır oyle diqerleri gibi ingilizcem falan yok ama kime şarkı soylesem ağlıyır neden diyorsanız sesim çok güzeldir:)

 435. hasan diyor ki:

  herkes sesin güzel diyor degrlendirmek istiyorum ne yapabiliriz

 436. hasan diyor ki:

  bide ben aşk şarkıları söylüyorum.

 437. hasan diyor ki:

  bide A_Ş_I_K_ bir çocugum.

 438. merve kaynak diyor ki:

  benim grubum var şarkılarımız herşeyimiz vaar bize dizi çekilmesini çook istiyoruz lütfen öyle bişey olsunn . :S

 439. esma diyor ki:

  bence ünlü olmak ve namusunla kazanacagın parayı evine götürmek sosyete hayatına katılmak kadar güzel bişi yoktur para dedikleri şey onlar için ellerinin kiri ama bunu bide ter d,dökerek almaları var ??????

 440. resul katırcı diyor ki:

  ben albüm yapıp sanatçı olmak istiyorum.
  bazı sitelerde şarkı söyleyip verdim.
  herkes sesimi çok beğeniyor.
  ünlü olmak istiyorum.

 441. alirızabaraz diyor ki:

  ben 16 yaşındayım oyuncu olmak çok istiyom yardım edin

 442. bahar diyor ki:

  ben nasıl ünlü olabilirim. bir kaç kere televizyona çıktım. dizilerden çok teklif geldi. çok işim vardı. bir istek kaldı. o da kuzey ve güney dizisine katılacağım

 443. melihan afyonlu diyor ki:

  bende cok ama cok ùnlù olamak istiorum ve ùnlùk yetenegimde var ailem beni desteklior nolurr benide ùnlù yapin ben coook ùnlù olmak istiorum okadar istiorum kimse bilemez nolurr destek istiorumm sevgilerle yazan=melihan afyonlu

 444. adım isa soyadım dündar diyor ki:

  adım isa soyadım dündar sesim güzel şarkıcı olmak işdiyorum

 445. meraba! herkez ünlü olmak ister. sesiniz güzel , diye tiyatroculunuz oyunculuğunuz güzeldiye kendinize güveniyorsunuz. ilk önce 1 40.00 bin lira paranız olması lazım. 2 5 ev 4 arabanız olması lazım. 3 yazlınız olsun 6 willanız olması. lazım. 3 ünlü olmanız için 4 yaşından itibaren. istanbul çocuk mutluluğu. okuluna gitmeniz. lazım. ŞARKICI OLMAK. İSTİYORSANIZ. VEYA BAŞKA ŞEY ÜNLÜ OKULUNA GİTMEK İSTEMİ YORSANIZ. YETENEKSİZSİNİZE KATILARAK. ŞARKI SÖYLEMENİZ LAZI VEYA ŞARKI YARIŞMASINA. KATILIN ORASINI BİLEMEM. AMA HİÇ ÜZÜLMEYİN. BU YAZIYI OKUYUN BİRAZ BİLGİ ALIN. ARKADAŞLAR .

  arkadaşlar hepinizi çok seviyorum. saygılarımla cinsiyetim ( KADIN) iyi günler sevgilerle esra yılmaz ünlü olma uzmanı

 446. allena mayola diyor ki:

  hello ı` m msagov alexandra mayola thank you canımmmm swli kopz w jölwve (AYWY)

 447. hülya avşar diyor ki:

  merhabalar. sitemizze hoş geldiniz ünlü olmak istiyorsanız beni merak ediyorsunuz hülya avşar fan sitesini ziyaret edin orada kamerada sohbet ederiz BURDA BİLE SOHBET EDEBİLİRİZ. HEMDE KAMERADA. AŞAĞIDA KONUŞALIM BEKLİYORUM

 448. SENA CAN diyor ki:

  SLM HÜLYA HANIM GERÇEKTEN KAMERA AÇARMISINIZ??

 449. hülya avşar diyor ki:

  slm tabi açarım

 450. sena can diyor ki:

  saolun nasılsınız iyimisiniz. size hayranım hülya hanım facede hep hülya avşar var. onlardan biri siz misiniz

 451. hülya avşar diyor ki:

  yalan benim facem yok. benim twiiter im var. yine görüşürüz canım by by

 452. eren dağ diyor ki:

  harry potter gibi film çekilirse benide oynatırmısınız ?

 453. eren dağ diyor ki:

  bi film çekseniz beni oynatsanız olur mu ?

 454. ferit diyor ki:

  slm bn ist kartaldan ferit bizim gibi milyonlarca buraya yazmayan arkadaşlar var belki birgün bizlerde olabiliriz kimsenin karamsar olmasına gerek yok sadri alışık kültür merkezinde oyun var isterseniz oraya kayıt yaptıralım bana 0537 428 28 27 numaradan ulaşabilrsiniz orada başarılı olanlar kendilerini kurtara biliyorlar ıyı günler…

 455. ibrahim subaşı diyor ki:

  HÜLYA HANIM ÜNLÜ OLMAK İSTİYORUM AMA SİZİN YARDIMLARINIZLA SİZİ MESAJLARINIZI BEKLİYORUM
  HER GÜN SİTENİZİ TAKİP EDİYOM YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM

 456. ateyna (ates) diyor ki:

  benim ismim ateyna üste yazdigi gibi. ben,annem ve abim viyanada yasiyoruz. geri kalan tüm ailem türkiyede yasiyorlar. ben daha 11 yasindayim. benim amacim cok para kazanmak yada prensesler gibi giyinmek degil . benim amacim bir sette bir dizi cekerken eylenmek ve arkadaslar edinmek. benim sesim de cok güzel ,oyunculuk yeteneyimde cok güzel yani bir tasta iki yetenek. zaten yeteneyim ve kendime güvenim olmasa bu siteye basvuru yapmazdim.eger bana bir dizide rol almam icin teklif gelir ise ben bu teklifi kabul eder ve ailem ile beraber türkiyeye temeli gelebiliriz ve tabikide ailemde beni destekleye bilir. tesekkürler.

 457. Esma jß diyor ki:

  ßende ünLü olmak istiyorum.!
  Ve bunu başarıcağıma inanıyorum. :)
  Sadece dua ve elinden geleni yapmak :)
  ßazı ünlülerden ilham alıyorum evet ama benim giyim tarzım falan her şeyim farklı olucak. 14 yaşındayım. Kuzenimle beraber oda 18 yaşında :) ünLü kuzenler

 458. eylül diyor ki:

  ben sihirli annemde rol alacağım inanmayın. gerçekten ben rol alacağım istek geldi şimdi otobüsteyiz yeni bindik bende arkadaşımla sohbet ediyorum… umarım beni izlersiniz.. iyi yorumlar :)

 459. hülya avşar diyor ki:

  ibrahim subaşı saol. sana nasıl yardım edeceğimi bilmiyorum canım sen şarkıcı veya ünlü olmak istiyorsan mbb de okuman veya 4 yaşından itibaren istanbul şişli lisesinde okuman lazım.. canım .

 460. alexandra diyor ki:

  askım naber bu gün senı cok özledım. gel ne olur sensiz yapamıyorum ne olur gel bebeğim bana gerı dön :(( gel ne olur sana aşığım. benim kalbim kırık ancak sen bana gel o kalp düzelsin…… :(

 461. hayat su kaya diyor ki:

  merhaba benim adım HAYAT SU soyadım KAYA 26 YAŞINDAYIM ÜNLÜ OLMAK İSTİYORUM.

 462. merve diyor ki:

  slm bnde ünlü yani şarkıcı olmayı çoook istiyorum!!!!! ama bu mümkün gözükmüyo:( hafızam iyidir bi dinlediğim şarkıyı ikici kez dinlemeye kalmadan sözlerini ezberliyorum.!!! amaişte nsl nrdn nzmn başlyıcağıı hiç bilmiyorum…. ama kendime söz verdim bn bu işi başarıcam ünlü olucam v bu hayalimle alay edenlere göre bir beste yapıcam…. hatta şimdiden başladım onlara göre beste yapmaya…. bi kç tane var isteyenlere verebilirim!!!!!!!!!!!!!!!

 463. merve diyor ki:

  arkadaşlar size v kendime diyeceğim şu eğer azim edersek biz bu işi başarırız..!!!!! bn azim edicem bnde azim edicem diyenler bnm bu yazıma yorum atsınlar!!!!:::))) (bu yazıyı hangi tarihte görürseniz görün yorumlar serbest):) örnk 2012,2013 :))

 464. melike diyor ki:

  bn sana katılıyorum merve bşi sorucam şu 1. 2. merve aynımı? yoksa farklımı yani kşi olarak?

 465. demet diyor ki:

  sesim çok güzel harika bir kızım temiz bir şarkıyla ünlü olmak istiyorum

 466. dogan diyor ki:

  selam bende sarkıcı olmayı istiyorum sızler gıbı sesımı bırkez duyun ne olursunuz eger memnun kalmazzasanız bır daha şarkı soylemıcem

 467. Hilal Karadoğan diyor ki:

  Slm :) Hülya abla, ben 15 yasındayım. 2 seneden beri keman çalıyorum. Fakat az zamanda çok ilerledim. belli bi yeteneğim var. Bunu, danıştığım her hoca söylüyo. Seneye Işılay Saygın ‘ a müzik bölümüne gitmeyi hedefliyorum. Öğretmenim, %99 kazncğmı dsnyo. okul puanı fln. yeteneğimide fazlasıyla yeterli bulduğunu söylüyo. Ve daha sonra konservatuvar… Onu da kazanacağımı düsünüyorum. Kendime güveniyorum yani. Müzik öğretmenliği yaptıktan sonraysa, hemen bi müzik evi açmak istiyorum. Ve söylemeyi unuttum 2 bölüm secmek istiyorum ben. hem müzik hem tiyatro. Tiyartodada oldukça iddialıyım çünki :) Bulunduğum okullarda en iyi skeçleri hazırlayıp hocalarımı kahkaya boğmuşluğum da vardır :) Neyse,, bunları geçtim de. ben sadece kendi çapımda sanatcı olmak değil herkrs tarafından bilinen gerçek bi sanatçı olmak istiyorum. Benimde hayranlarım olsun ayakta alkışlanıyım istiyorum. Bu işi asla ama asla maddiyat açısından düşünmedim. Müziğe, tamamen ayrı bir aşkla bağlıyım . Fakat Sevgili santçımız ” Kayahan ” la çalışan hocam bile bunun oldukça zor olduğunu anlatıyor. Dısardan gelen tepkilerse, bu zamanda bedenini satmadan kimse ünlü olamıyor gibi laflar duyuyorum. Tabiki bu laflar beni düşündürüyo. Ama umrumda değil. içimdeki sese, kalbimin sesine inanıyorum. Kendime, sesime , yeteneğime de güveniyorum. Gerekirse bunun için istanbulada gidicem. piyasaya illaha ordan atılmak gerekiyosa, bunu da yapıcam. Fakat senden bi yanıt bekliyorum ? Yaşamış biri olarak bana söyler misin ? sizler gibi olmak gerçekten çok mu zor ? Sanatımı en kaliteli en namuslu şekilde türkiyede icraa edemiyecek miyim ? Bekliyorum ..

 468. çilem diyor ki:

  bende ünlü olmak istiyorum ama oyuncu olmak istiyorum sadece bütün rolleri oynayabilirim yetenekli olduğumu düşünüyorum sadece düşünmüyorum herkes yetenekli olduğumu söylüyor kendime güveniyorum lise mezunuyum inüversite için konservatuvar düşünüyorum sesimde çok güzel hem. Kendimi geliştirmek için elimden geleni yapıyorum. Yakında ünlü olcağımada adım gibi eminim. Herkese saygılarımı sunuyorum.

 469. melike diyor ki:

  doğan sni nsl duyucaz biz ?

 470. Kübra . diyor ki:

  Aaah, ah.
  Okadar sandiginiz gibi kolay degil bu isler iste.
  Kac kisinin, (tabiki benimde) hayali bu.
  Ya sarkici olmak veya oyuncu olmak. :-(
  Acikcasi paran varsa anca bu dediklerimiz olur ..

 471. hazal diyor ki:

  bnm yaşım12.Tek hayalim ya şarkıcı yada oyuncu olmak istiyorum….
  allahın izniyle olurum…..
  hamdolsun paramız var babamada beni hep kurslara girdiriyor sesim çok güzel oldu ama dans etmeyi kendim öğrendim…
  LİBYADA YAŞIYORUM
  Saygılarımla!!!!

 472. Didem diyor ki:

  Çilem, Hülya hanım sana nasıl yardımcı olabilir ki? Sesini mi güzelleştirecek, cebine para mı koyacak?

  Artık bazı şeyleri kendiniz başarmaya çalışın bence. Şurdaki sitede ben bir sürü şey yapıyorum. Para kazanıyorum. Gidin siz de kullanın orayı.

 473. zeyneeppp diyor ki:

  ya beni lütfen alın çok güzel sesim var yarıca 13 yaşındayım şarkıcı olamam bu yaşt aama ezberim kuvvetlidir okulda hep bn okuyorumm dramam çok güzeldir tiyatro yu cok güzel yapıorum bakın bi deneyin nolurr

 474. zeynep diyor ki:

  bn yönetmenim öylebir geçer zaman kinin

 475. hakan diyor ki:

  hülya hanım lütfen yardmcı olun bana face mi vereym ordan bakın isterseniz tip de müsait

 476. Ece diyor ki:

  Bence ünlü olmak çok güzel. Ama bu ünlü olanlara. Ünlü olmanın en güzel yanı arkadaş sayının artması.. Büssürü arkadaşın olucak hayranların falan.FArklı farklı kıyafetler , takılar .Bunu yaşamayı kim istemez ? Ama ben de imkansız gibi gözüküyor….. Ben en çok oyuncu olmayı isterdim.. Zaten ünlü olunca oyuncu şarkıcı manken bunların hepsini olabilirsin. Teklif gelir yani. Gerçekten çok güzel.. EYer bunları olamazsam moda tasarımcısı olmayı düşünüyorum……

 477. tugba diyor ki:

  merhaba ben almanyadan ve cok güzel sesim var biseyler yapa billirsek sevinirim 19 b yasindayim 53 kilo 1.68 boy yesil gree göz rengim ve kahve renkli saclarim

 478. selin durmaz diyor ki:

  gerçek tende ünlü olmak için büssürü yetenek olması lazım bendede ovar ama nebilieyim ben de uraşmak nistemem dogruyu sölemek gerre kirse :)

 479. rana diyor ki:

  şarkıcı olmak için illaki bir plak şirketi ile anlaşma yapmanız gerekmez işte kendi kendinizi şarkı yapabilmenin yolu:

  1. youtube ye üye olun
  2.audocity programını indirin
  3.şarkı sözü yazın (ingilizce olması sizi istediğiniz üne kavuşturabilir)
  4.karaoke oluşturun ve sesinizi audocity de kaydedin ve bu şarkıyı mp3 e çevirin
  5.yüksek megapixelli bir kamera bulun (minimum 5 megapixel) ve kendi kapak fotoğrafınızı çekin
  6.windows live moviemaker den fotoğraf ile şarkınızı birleştirin
  7.ve son olarak youtube ye yükleyin
  bu tarzda kendi kendini ünlü yapan kişilere örek:
  1.megan nicole
  2.christina grimme (favorim)
  3.tiffany alvord ve daha fazlası

 480. eda diyor ki:

  rana bana yardımcı olurmusun cnm yha

 481. Tufan Kanbur diyor ki:

  rana çok zekisin :D ya öyle olsa kim ilgilenir senle ?

 482. HayaLPeresT diyor ki:

  Hepinizi Ünlü yapacam söz:)))

 483. ibrahim doğan diyor ki:

  sanatçı olmak istiyorum beni sesimi bir kez dinlemenizi istiyorum arz ediyorum

 484. ibrahim doğan diyor ki:

  ben fakirim ama sesim güzel lütfen beni dinleyin

 485. eylem diyor ki:

  slm ben manken olmak istiyorum 1o yaşındayım boyum 1.49 büyünce manken olabilirmiyim

 486. Ahmet SaykaL diyor ki:

  Ben Bir Ünlü Olmak isterim herkes gibi ama arkamda sağlam biri olsa çok iyi olur

 487. BARAN CESUR diyor ki:

  belli bir yaşa geldikten sonra bende hep ünlü olmak istedim.her zaman magazin izliyorum ve kendimi ordaki karakterlerin yerine koyarak yaşıyorum.keşke iyi bir ünlü olabilsem.herhalde çok mutluluk verici bişeydir.

 488. Murat Boz diyor ki:

  Müzisyen arkadaşlar twitter adresime videolarınızı bekliyorum.Hepinize olmasa da bazılarınıza fırsat yaratabilriz belki , İyi çalışmalar.

 489. tuncay diyor ki:

  arkadaşlar ünlü olmayı herkes ister ama bi yerde ptlama vermesi lazım örneğin türk hlk müzüğüne ve kürtçelere bylıyorum ve de okuya biliyorum ama ünlü olamıyıyorum neyse hayali bile yeter gün glr bkrsınz ……

 490. hamza ağar diyor ki:

  sanatcı olmak istiyom

 491. Hamza ağar diyor ki:

  o ses turkıyeye kutılmak istiyorum

 492. zeynelakyüz diyor ki:

  slambenimadımzeynelsesimcokgüzel şarkıcıolmakistiyurum

 493. mehmet şükrü kılıç diyor ki:

  budünyada ünlüolsan nolur olmasannolur sonuçta yiyecegin birlokma ekmek ama paran çok olur oda dertten başka bişe olmaz boş ver buyalan dünya oteki dünyada ne olacam diyedüşün bence

 494. uğur diyor ki:

  bende sanatçı olmak istiyorum

 495. uğur diyor ki:

  ben de mahsum kırmızıgül gibi sanat çı olmak istiyorum

 496. Enes Berkand diyor ki:

  Ben hep şarkıcı olmak istedim şarkı sözlerimde var

 497. sinan diyor ki:

  sesim güzel pop şarkılar sölüyürum elimden tutulırsa biryerlere gelmek istiyorum .saygılarımla

 498. emirhan başol diyor ki:

  bn 10 yaşındayım ünlü olmak nim 8 yaşından beri hayalim yha küçük bir rol alsamda olur reklamlardada oynaya bilirim ..ünlü olmak istiyorum nolur birisi bni ünlü yapsın

 499. serhat kurucu diyor ki:

  Bn 10 yaşındayım Cok iyi komedyeniim Ve bnde Artis tipi var :) Bnde Ünlü olmak istiyorum.

 500. bekir doğan diyor ki:

  slm herkeze ben adıyamandan bekir doğan yaşım 17 di boy 1,78 kg 65 bunları ünlü olmak için vermiyorum ölümlü dünya ünlü olsanız ney olmazsanız ney nülülük sadece kimse muhtaç olmamaktır normal aşantınızı elinizden almalarıdır bir daha dönmeyeceğiniz dünyanız ünlü yalanlar içerisine kurulmuş bir sahte taht beni dinlerseniz hiç o tahta muhtaç olmayınn…

Leave a Reply